Skocz do zawartości
dis968

Brzęk głosników (przez monitor ?)

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie mam taki problem mam zestaw głośników creativa 5.1 płyte główna Abist NF7-s i monitor LG FLATRON F700P zaznacze ze do słuchania źwięku używam zintegrowanej karty 5.1. Problem zaczyna się kiedy mam włączone głośniki otóż z 2 tylnich wydobywa sie irytjące dość głośne bzyczenie. Najdziwniejsze jest to kiedy naciskam przycisk wyłanczania w monitorza i monitor zgasa głośniki przestają bzyczeć. Czego to może być wina ? Dodam ze monitor próbowałem podłanczać pod DVI i normalnie. I jeszcze jedna żecz do kabla monitora kupiłem sprecjalną przedłużke w supermarkecie ale chyba ona niejest tego winą. Błagam pomużcie moje uszy niewytrzymują już tego brzęczenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno przepiecie - podepnij zailanie od glosnikow do tej samej listwy co komp, moniek podlacz obok jak mozesz, pokombinuj z wtyczkiami i dwoma kontaktami ktos jakos to kiedys tlumaczyl tak mi sie zapamietalo nie jestem elektrykiem ze sie przyznam ;-) :P

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kompie mojej kobiety ( abitnf7-s,creative inspire2100, neovo f-415) dzieje się to samo. Teraz jestem away, ale jak wrócę (niedziela), to sprawdzę ten sposób. BTW to bzyczenie naprawdę wkurza, a operacje programowe, przestawianie kolumienek itd nic nie dają. Grrr....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...