Skocz do zawartości
ClareS

Win 2003 SS - kilka problemów

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie z powodu kontroli policyjnych zainstalowałem sobie win2003ss, aktywowałem i mam kilka problemów z tym systemem:

1. Strasznie denerwujący jest dźwięk "pik", który dośc często występuje.

2. Mimo zainstalowania Javy (sciągnołem niby jakąś specjalną, bo standardowa nie działała) nie mam animacji np. w obrazki gg lub na forum.purepc.pl :lol:

3. Nie wyświetla mi avartów na forum (nie weim czy to wina systemu :P )

4. Jak włącze CS'a to zamiast filmiku początkowego mam napis "Wideo jest nie dostępne, nie mozna odnaleść dekompresora "vids:cvid"

Zainstalowane mam codeki Divx5

 

Półki co to chyba tyle :P Mile widziana pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z systemem, a więc oprogramowanie nie jest odpowiednim działem.

1. Po odznaczeniu w Tweak UI "Beep on errors" tego dzwieku nie ma.

2. IE>Narzędzia Opcje internetowe>zaawansowane>Odtwarzaj animacje na stronmach sieci web

3. To przez forum.

3. Brak odpowiedniego kodeka.

 

PS. Kontrole policyjne??? Przecież to sciema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a puźniej jak wszystko wruci do normy to znowu XP  8)

To znaczy, ze jezeli cos takiego mialo miejsce, to po 3 miesiacach wroci do normy? Mowie o 3 miesiacach, bo na tyle masz ten system... a czasu z pewnoscia zostalo juz mniej. Nie przyszlo ci do glowy, ze to bylo posuniecie troche bez sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No a puźniej jak wszystko wruci do normy to znowu XP  8)

To znaczy, ze jezeli cos takiego mialo miejsce, to po 3 miesiacach wroci do normy? Mowie o 3 miesiacach, bo na tyle masz ten system... a czasu z pewnoscia zostalo juz mniej. Nie przyszlo ci do glowy, ze to bylo posuniecie troche bez sensu?

Od kiedy 180 dni to 3 miesiące?

A pozatym po 180 dniach mozna zainstalować ten system ponownie, a nawet niekoniecznie tą samą wersje bo trial win2003 jest dostepny w 3 wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie że opcja w stylu "prosze nas wpuscic bo chcemy sprawdzic czy ma pan lewy soft" jest lekko nielegalna i tylko ktos to wogole sie nie zna na prawie daje sie wkrecic i potem ma problemy :P

 

Ale o tym bylo juz pisane na forum.

 

Wiec dolaczam sie do opini ze to posuniecie nie ma sensu...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj sgj, wybacz te pomylke :oops: Nie interesuje mnie wcale to rozwiazanie, ale jakos po glowie krazylo mi te "3-mce"... ale w samym fakcie nie robi zadnej roznicy 3 czy 6m-cy, bo jezeli takie cos by bylo, to juz caly czas, a nie okresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem ze już od jakiegoś czasu są osoby które twierdzą ze instalacja triala nie ma sensu. Ile czasu mieliście najdłużej zainstalowany system? Bo mi jakoś specjalnie nie robi róznicy czy mam zainstalowaną normalną wersje czy trial bo do tej pory najdłużej miałem system przez 4 miesiące(Jakims cudem tyle przetrwał winMe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows legalny a pozostale programy, gry, mp3, filmy??

 

Jak ci wpadna i popatrza na polke z CD albo na mp3 na dysku to legalny windows nie pomoze :P

 

Bo nie wierze ze masz w domu wszystko legalne :P

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows legalny a pozostale programy, gry, mp3, filmy??

 

Jak ci wpadna i popatrza na polke z CD albo na mp3 na dysku to legalny windows nie pomoze :P

 

Bo nie wierze ze masz w domu wszystko legalne :P

 

Pozdro

Tak się składa, że wszystko na dysku legalne, a na drugim piraty. no i wrazie kontroli odłanczam i chowam hdd z piratami i po kłopocie.

 

A cd mam schowane dokładnie, bo i tak narazie nie są mi potrzebne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...