Skocz do zawartości
KaZi

600zł i co wymienić w moim cfg?:P

Rekomendowane odpowiedzi

wiec config mam taki jak w podpisie i powiedzmy ze mam 550-600zł i niewiem co tu zamienic :)

myslalem zeby wymienic zasilacz (na chiefteca 360w) i plyte glowna (i niewiem czy epox 8RDA czy Abit NF7), zalezy mi na tym zeby pociagnac tego duronka troche (cache2 zaniedlugo odblokuje bo narazie mi sie nie chce)... w gry nie gram, jedynie Counter-Strike a do niego ten GF2MX wystarcza w zupelnosci ;] (60fps rock stable)...

no to co tu wymienic wg was?

kompa oprócz cs używam do:

-www

-gg

-mp3 & divx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec config mam taki jak w podpisie i powiedzmy ze mam 550-600zł i niewiem co tu zamienic :) 

myslalem zeby wymienic zasilacz (na chiefteca 360w) i plyte glowna (i niewiem czy epox 8RDA czy Abit NF7), zalezy mi na tym zeby pociagnac tego duronka troche (cache2 zaniedlugo odblokuje bo narazie mi sie nie chce)... w gry nie gram, jedynie Counter-Strike a do niego ten GF2MX wystarcza w zupelnosci ;] (60fps rock stable)...

no to co tu wymienic wg was?

kompa oprócz cs używam do:

-www

-gg

-mp3 & divx

1. sprzedaj plyte

2. kup zasilacz

3. kup nf7

4. moze jeszcze wystarczy na 2 kostke ramu lub jesli sprzedasz GF2MX to kupisz sobie GF4MX440 128 bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro kompa uzywasz do :-www gg mp3 & divx to w takiej niezmienionej postaci jeszcze ci na długo wystarczy (chyba ze megaszajs eksploduje :) ) .

 

ale jak kasy za duzo w portfelu :zasiłka i mobo IMO (te ktore wymieniles spox)i moze jeszcze na grafe starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plytke i zasilacz bym sprzedal ;) wiec kupilbym napewno chieftec 360w to jest pewne

ale ktora plyta bedzie lepsza do krecenia tego durona? (chyba musze mu zapodac wieksze Vcore)?

no i w sumie zamiast tych ramow i grafy wolalbym jakis dobry cooler na tego procka (i w przyszlosci pewnie na jakiegos bartona), wiec jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup dobra plyte nf7 albo asusa a7n8x deluxe,zmien grafe na gf4mx.

jak zasilacz tego nie pociagnie,chociaz watpie do po sprzedazy starej plyty,karty kupisz nowa zasilke.

a jak zasilacz pociagnie to dorzuc jeszcze kostke ramu.pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup dobra plyte nf7 albo asusa a7n8x deluxe,zmien grafe na gf4mx.

jak zasilacz tego nie pociagnie,chociaz watpie do po sprzedazy starej plyty,karty kupisz nowa zasilke.

a jak zasilacz pociagnie to dorzuc jeszcze kostke ramu.pozdro :)

no wlasnie dla mnie najwazniejsza rzecz to zasilacz + mobo

wiec jednak zdecyduje sie na abita bo o asusie nic niewiem nawet :)

wole siedziec na gf2mx i 256 ramu i miec pewnosc ze mi sie to nie spali ;) chieftec to dla mnie podstawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psu to powyzej 400W. 360W jest praktycznie nieoplacalne. nie idziesz do przodu , cofasz sie.

mi sie zdaje ze przesadzasz... przeciez chyba nie porownujesz tego megabajta do chiefteca...

mi sie wydaje ze chieftec ten wystarczy mi na 2 latka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA twoim miejscu zmienil bym jedynie zasilacz. JAk mowisz ze to co masz Ci starcza to po co ladowa kase w sprzet ktory i tak w 100% nie wykozystasz. POczekalbym i kupil cos lepszego , no i moze ceny spadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...