Skocz do zawartości
postal1

microsoft intelli optical - help

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tą myszka... mianowicie - wariuje... wiem ze pewnie juz nie raz ktos wałkował ten temat ale nie wiem co mam z nią zrobic... Zachowuje sie bardzo dziwnie ! Nie jest to wina podkładki imo poniewaz poprzedni optyk (logitech) działał spox ! poza tym gdyby to była wina podkładki to myszka ma standardowe objawy - nagle przeskakuje w któryś róg ekranu (lub w grach fpp - centruje widok do góry i zaczyna sie kręcić wokół własnej osi) tutaj natomiast myszka zachowuje sie jak pijana... przy szybkich ruchach zaczyna sie gubić, wariować itd... To z pewnością nie wina podłoża bo testowałem ją na samym blacie, na białej kartce i oczywiście na podkładce (fellowes - optic designed ;) ) Sterowniki tez chyba nie ale pewności nie mam (IntelliPoint 5)... Z tego co czytałem na forum to wiekszość użytkowników jest zadowolona wiec podejrzewam, że to bardziej sprawa sprzętu... Jak w takim momencie dokonać diagnozy ? Jak sprawdzić że to powiedzmy wina sensora bądź diody.. ?? Dodam że myszke kupiłem używaną a sprzedawca zapewniał, żę mycha jest ok (allegro), a szkoda mi jej oddawać bo po pierwsze nie chce mi sie z tym robić problemów a po drugie mam nadzieje że ją zrobie :) dzieki za pomoc z góry - mam nadzieje że jakoś mi pomożecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj bez sterow. Ja mam podlaczona przez USB, win sam wykryl, zero problemow :D Ze sterami dzialala mi do D....... :wink:

Dokladnie :D Ja lece bez sterow referencyjnych od poczatku jak ja zakupilem i jest git :wink: - 0 problemow. Jednak i tak ja wymieniam na cos bezprzewodowego bo ostatnio strasznie mnie kabel denerwuje i przeszkadza podczas pracy (czyt. grania :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery do inteli to nie to co stery mouseware do logietchow = SZIT MAKS :| Jezeli myszka warjuje ci a masz ja podlaczona do USB to znaczy ze masz albo waniety port albo sprubuj zainstalowac nowsze stery do USB . . .

Jezeli masz pod ps2 to zmien na USB :wink:

Wiem cos o tym bo jestem PRO :) :) :) :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...