Skocz do zawartości
Mac102

Panowie, mały problemik

Rekomendowane odpowiedzi

panowie - a jak z kompatybiloscia? bo u zalmana jak byk napisane, ze na abita nf7-s zalman nie wchodzi (a jak mnie oczy nie myla to nie ma na niej dziur). wiec mac - szukaj dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie - a jak z kompatybiloscia? bo u zalmana jak byk napisane, ze na abita nf7-s zalman nie wchodzi (a jak mnie oczy nie myla to nie ma na niej dziur). wiec mac - szukaj dalej

BYLO BYLO BYLO :!:

 

- od wersji 1.2 NF7 posiada dziury (teraz w sprzedazy 2.0)

- musisz uciac z 1 strony spinke (ucinasz 1 dziurke wiec w przyszlosci nici z chlodzenia AMD 64bit)

- dajesz odwrotnie srebrna i fioletowa podporke

- musisz miec zasilacz odsuniety od gornej krawedzi plyty glownej o minimum 25-35 mm

 

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zasilaczem nie powinno byc problemów, to akuratnie jest najmniejszy problem,nie powiem spodobał mis sie ten zalman,ale jesli mówicie że jest z nim duzo kombinacji to nie wiem. Myslałem o Thermaltake X... 11 - coś takiego, ale nie wiem jak on sie bedzie sprawdzał.

 

 

PS. Nie widzial ktos gdzies przypadkiem testów tego zalmana na jakims amd-ku? Znalzzlem tylo test na P4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz już brać tego Zalmana to wybierz wersje 7000A tylko pamiętaj o tym A. Oznaczenie to oznacza tak jaby rev 2 tego coolera i co się z tym wiąże lepsze mocowanie na Socket 462(AMD) niż wersja bez A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica Cu a AlCu to od 1 do 4 stopni w zaleznosci od systemu i obciazenia, generalnie im wiecej ciepla wydziela procek tym wieksza bedzie roznica na korzysc Cu. A niektorzy pisza ze lepsze AlCu bo wersje OEM mozna dostac za cos kolo 115 zl jezeli nie taniej, a Cu minimum to 189zl (ja za tyle kupilem) - czyli cena/wydajnosc wychodzi na korzysc AlCu szczegolnie przy slabszych systemach i mniej wykreconych prockach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...