Skocz do zawartości
AsTeX

Kijowa strona za 20 zł :) zobaczcie

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś pewna osoba poprosiła mnie o zrobienie strony , no to mówie że zrobie , za strone wziąłem 20 zł a strona to praktycznie kicz :) sami zobaczcie

 

www.bhpjs.glt.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy taka sama lipe bys zrobil jak bys mial to podpisac imieniem i nazwiskiem lub ksywa a do tego mejla podac :P :D

Napewno strona nadaje sie do dzialu "jak nie robic stron internetowych" ;)

Zwlaszcze zestaw kolorow !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/

 

Ta strona ma być dla kogoś reklamą, a Ty odwaliłeś takie byle co. Przed przecinkiem, kropką, dwukropkiem nie robi się odstępu. Wyśrodkowując ofertę, zrobiłeś nieczytelną choinkę. Dane kontaktowe roztańczyłeś tymi  . Linki na każdej podstronie lądują w innym miejscu, co sprawia bardzo niemiłe wrażenie, bo podstrony bazują przecież na tym samym schemacie. Czcionka raz jest granatowa, raz czarna. Patrząc na to, co się dzieje w różnych rozdzielczościach, widać, że projektowałeś to dla 1024x768, a nawet w tej rozdzielczości jest to kiepsko pomyślane, bo główną stronę trzeba przewijać w pionie (800x600 jest popularną rozdzielczością i taka strona musi w niej dobrze wyglądać, a obcina Ci przy niej obrazek). Kolorystykę pomijam, bo być może właściciel chciał taką.

 

Dla siebie to taką stronę można robić, bo to Ty wtedy jesteś oceniany i to jest Twoja decyzja, ale robienie czegoś takiego dla kogoś z pełną świadomością, że zrobione jest słabo, to niefajna sprawa, niezależnie od tego, czy robi się to za darmo, za grosze czy za grube pieniądze. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona laduje sie tragicznie wolno, poza tym w 800*600 i pod opera wyglada tragicznie. ja bym nie zaplacil anie grosza za nia. sam nie umiem robic super stron, ale sie tym nie chwale i nie biore za to kasy.

 

Przed przecinkiem, kropką, dwukropkiem nie robi się odstępu.

przed nie, ale za tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0"><meta name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document"><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">

Żeby TO zrobić, to trzeba frontpage odpalać? Poza tym nie używaj tego kodowania, raczej ISO-8859-2. No i w 800x600 to już jest wielkie nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT:

Ja wlasnie teraz pracuje nad stronka ... tylko ze pisze ja w EditPlusie2 ... stronka php z dodatkiem javy i css'a. Stronka ma byc reklama...

 

Macie jakies wskazowki?

 

Na razie pracuje nad newsami ( oczywiscie skrypt nie swoj... ale darmowy w 100% ) ...

 

Myslalem nad takim : http://www.hh.jaw.pl/praca/ ukladem strony...

 

Jakies rady , uwagi mile widziane ( nie chce zakladac nowego tematu ... nie ma po co robic syf na forum... )

 

 

Co do stronki AsTeX'a ... Jak juz musisz uzywac jakiegos edytora... to polecam Dreamweaver'a MX'a ... I przyloz sie troszke.... Ja zrobilem juz kilka stronek... teraz siedze nad nastepna... i juz poswiecilem jej kilkanascie godzin ( ja robie wszystko powoli... przemyslam wszystko :P... zbyt czesto zdazalo mi sie... ze z pospiechy pol strony wywalilem/zepsulem... )

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe AsTeX ale odwaliłeś fuszerke. Ja bym się wstydził nawet pod tym podpisać nie mówiąc już o daniu jej pod ocene innym userom na tak popularnym forum :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu robilem strone na podobnej zasadzie dla znajomej firmy... 50pln i ma byc cos szybko... mysle ze wyszlo to troche lepiej niz u autora tematu

 

http://www.sokrates.r4.pl/

 

Jakies uwagi bo myslalem zeby cos tam pozmieniac :) ?

Banał :) Otwierasz dla przykladu paint shop pro i takie napisy zrobisz :> Noi tam glowe wstawisz.

 

A do Astexa: za 20złoty takie coś ? Za darmo bym to komus zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...