Skocz do zawartości
letrev

Sluchawki Dla Gracza I Nie Tylko . . . Co wybrac . . .

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowielm zalozyc taki topic poniewaz nosze sie z zamiarem kupna nowych sluchawek bo w moich starych TECHNICS RP-F300 zlamal ( zlamali mi tylko sie przyznac nie chca :| ) sie jeden palaczek . . .

I w ten oto sposob zastanawiam sie co nabyc zeby nie zaplacic 500zl za jakies SENNHEISER ale rowniez rozwazam kupno sluchawek bezprzewodowych ( radiowych bo irda odpada ) :]

Moze ktos z was ma jakies thomsony bezprzewodowe albo jakies niedrogie philipsy ? ? ?

Czekam na propozycje jakis fajnych nowych sluchawek oraz opinie z wrazen podczas ich uzytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Thomson ale Philips produkuje straszne badziewie, moze okresl sie w jakiej kwocie chcesz sie zmiescic?

Kiedys widzialem sluchawki KOSS w na tyle przyzwoitej cenie ze az sam sie zastanawialem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Thomson ale Philips produkuje straszne badziewie, moze okresl sie w jakiej kwocie chcesz sie zmiescic?

Kiedys widzialem sluchawki KOSS w  na tyle przyzwoitej cenie ze az sam sie zastanawialem...

Bzdury!

 

Obecne modele Philipsa prezentują bardzo dobre brzmienie, nawet te najtańsze jak np SBC HP200 są w swojej cenie b. dobre. A co dopiero SBC HP890...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury! 

 

Obecne modele Philipsa prezentują bardzo dobre brzmienie, nawet te najtańsze jak np SBC HP200 są w swojej cenie b. dobre. A co dopiero SBC HP890...

zgadzam się , mam te za 30zł i wymiatają duże wygodnie , duże basy , wypas na maxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam philipsy 195 i 250 w domu i grająsuper, bass bardzo porządny. słuchałem w MM i czuć lekką różnicę między nimi a jakimiś po 300 zeta ale nie wartą ceny. może na lepszym sprzęcie i w lepszych warunkach ....

ja kupiłem te słuchawy do CS'a i jestem bardzo zadowolony. philips jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...