Skocz do zawartości
Zac

dobry i tani sklep komputerowy w Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

yo mam pytanie czy moglibyscie mi polecic dobre i tanie sklepy komputerowe w gd, zainteresowany bylbym linkami na strony internetowe tych sklepow za wszelka pomoc z gory dziekuje pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo mam pytanie czy moglibyscie mi polecic dobre i tanie sklepy komputerowe w gd, zainteresowany  bylbym linkami na strony internetowe tych sklepow za wszelka pomoc z gory dziekuje pozdro

Ja osobiscie polecam sklep GRAL www.gral.pl dosyc tanio i jest w Gdansku ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo mam pytanie czy moglibyscie mi polecic dobre i tanie sklepy komputerowe w gd, zainteresowany  bylbym linkami na strony internetowe tych sklepow za wszelka pomoc z gory dziekuje pozdro

Ja osobiscie polecam sklep GRAL www.gral.pl dosyc tanio i jest w Gdansku ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

a ja go osobiscie odradzam, sprzedaja niesprawdzony sprzet itp., o podejsciu do klienta nawet nie wspominam...

jest to jeden z najgorszych sklepow w gdansku (i jest to powszechna opinia), jest pare watkow na jego temat w poscie niesolidne firmy na oslej

 

jak juz to www.esc.pl ceny podobne, a nawet nieznacznie nizsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też polece esc.pl, zeczywiście można się dogadać z włascicielem i nie robią problemów z gwarancjami, ogólnie jak coś potrzeba to sprowadzą po rozsadnych cenach.

Grala też odradzam, denerwuje mnie chaos panujący w tym sklepie (i serwisie). Ceny mają znośne, ale szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranger, to jak juz otworzysz to zapodaj linka do stronki ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

jasne

chce od 1 kwietnia wystartowac

Moze podbijesz Polski rynek :P Serdecznie ci tego zycze 8)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam www.pc-hardware.com kupiłem tam zasilacz tagana 480W za 440zł. z wysyłką ,zobaczcie ile kosztuje ten sam model w siriusie , mają tam duży wybór sprzętu szybko działają POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej odzywam sie po dluzszym czasie bo moj sklepik powoli raczkuje

wrzucam produkty narazie co jest cholernie monotonne ale chetnych prosze o przejrzenie i wylapanie jakis bledow, ceny nie wszedzie wrzucilem ale te co sa, sa aktualne

www.imperium.net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej odzywam sie po dluzszym czasie bo moj sklepik powoli raczkuje

wrzucam produkty narazie co jest cholernie monotonne ale chetnych prosze o przejrzenie i wylapanie jakis bledow, ceny nie wszedzie wrzucilem ale te co sa, sa aktualne

www.imperium.net.pl

calkiem dobry sklep czekamy na wiecej cen :) sam musze sobie zmodernizowac plyte i proca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam narazie podstawoe komponenty komputera, drobiazgi pojda pozniej na pod noz, jesli nie ma czegos co by was interesowalo pisac na gg do mnie, sprawdze cene i podam

 

WAZNE

poza sklepem mam athlony mobile 2500 do sprzedania na napieciu 1.45

mysle ze okazja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... ja jakoś nie mogę się przekonać do innego sklepu niż ESC. Ich ceny mnie powalają. Porównuję z hurtownią i często max 5-10 zł drożej tylko 8O. I do tego serwis... Przywozisz kompa o 15 a przed 18 masz smsa, że wszystko sprawdzone i możesz odebrać 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a porownywales ich ceny z moimi? bo mysle ze mam ten sam poziom a czasem moze nizszy, ze wzgledu ze otwieram dzialanosc i sa jej to poczatki to sprzedaje tylko przez net, na terenie trojmiasta sam sprzet podrzucam klientom

jak sie cos rozkreci to i lokal bedzie co za tym idzie serwic ktory mam nadzieje bedzie stac na tym samym dobrym poziomie co i ceny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Fajny sklepik. Szkoda, że mam do Ciebie dosyć daleko. :cry:

Ceny też niezłe. Porównywałem z białostockimi sklepami i nie znalazłem nic porównywalnego.

 

I a'propos cen. Warto byłoby podać informację, że są to ceny brutto i przynajmniej w szczegółowych informacjach

o produkcie również cenę netto.

Ułatwiłoby to kalkulację kosztów zakupu dla firm.

 

Mógłbyś również pomyśleć o jakimś konfiguratorze zestawów PC.

Sam składam czasami komputery (nie zawodowo) i bardzo mi takie coś ułatwia sprawę.

Zwykle jest tak, że zainteresowany złożeniem kompa ma jakieś radosne pomysły na szczęście. Oczywiście pamięta tylko

o procesorze, płycie, grafice i dysku, zapominajac o jakichś tam bzdetach typu:

zasilacz, pamięć, przewody połączeniowe, wentylatory itp. :twisted:

No to cyk, konfigurator i gościowi opada szczęka po zobaczeniu podsumowania cen poszczególnych elementów.

I można wtedy spokojnie, element po elemencie, zejść do jego możliwości finansowych. :P

I co najważniejsze, on to widzi, a nie tylko słyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...