Skocz do zawartości
kucyk

Ati Radeon 9700

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja po O/C mam 330 :lol2:

No i co z tego-to są dane producenta kości.To ze pamieci nie chcą sie podkręcac może oznaczać ,że prodcent zastosował ostrzejsze timingi niż zalecane,lub obnizył im napiecie.Nie osmieszaj sie-najpierw sprawdź zanim odpowiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl troche -> Jak bym wiedział gdzie sprawdzić to bym się chyba nie pytał

Mam specyfikacje tych pamięci więc chyba jasne ,że wiem jakie to są moduły, to że Ci dzialają tak a nie inaczej to miej pretensje do producenta karty a nie do mnie.Dostałeś odpowiedź-więc po co ten komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Mam newsa chłopaki :D dzisiaj bawiłem sie sterownikami, i pewnie nie ma wielkiej różnicy miedzy nimi ale, tak jakoś przypadły mi do gustu Omegi 2653 (catalyst 5.7) noi po zainstalowaniu ich włączam GTA SA i na pierwszy ogień poszło : 1280x1024 AAx3 !! I ku mojemu zdumieniu gra smiga jak mażenie!! :D :wink: ta karta ma siłe!! Dodam jeszcze że dla ciekawosci uruchomiłem gre w 1600x1200 AAx3 i chodziło całkiem całkiem tylko jak sie przez miasto szybko jedzie to zdeka zwalniało no ale to juz były poważne detale :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA SA i na 1280x1024 AAx3 !! I ku mojemu zdumieniu gra smiga jak mażenie!!

:o u mnie w 1280x1024 bez fsaa byly zwolnienia... chyba nie powiesz mi, ze w porownaniu do radka 9500@9700 9700pro ma takiego kopa... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all mam pytanko bo kupiłem na allegro radka 9700PRO i na nim chłodzenie standardowe radiatorek i wentylator i po załączeniu kompa po okolo 5 min zaczynają mi sie pokazywac artefakty! ;( Prosze o pomoc co mam zrobic. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all mam pytanko bo kupiłem na allegro radka 9700PRO i na nim chłodzenie standardowe radiatorek i wentylator i po załączeniu kompa po okolo 5 min zaczynają mi sie pokazywac artefakty! ;( Prosze o pomoc co mam zrobic. :cry:

No to pewnie karta jest ciepłe kluchy :lol:

 

Jest możliwe że chłodzenie stockowe nie chłodzi jak powinno (może ktoś grzebał). Może styku nie ma jak trzeba między gpu a radiatorem. Sprawdź (np. po czasie dostępu pamięci ) czy to nie jest 9700@9700PRO.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Hmmm.. to dziwne, co prawda u mnie tez karta po 10 minutach jest goraca, ale siedziałem chyba ze 3 godziny i wszystko było ok, a wiec jezeli masz zamkniętą bude i do tego słabo wentylowaną to może to buc tego wina bo te maszyny strasznie sie grzeją :D albo kupiłes jakąs felerną sztuke np z uszkoszonymi pamieciami :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ale masz zamkniętą bude?? Jeżeli tak to czy dobrze wentylowaną, a co do chłodzenia to kup radiatorki na pamieci, ja własnie tez sie rozglądam za jakimis fajnymi, a na GPU to albo Silencer albo Pentagram XC-80 AlCu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Nom nie wiem czy nie bedzie, możliwe ze pamieci ci sie przegrzewają wiec pomysl tez nad radiatorkami na pamiatki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

 

Siema opisywalem kiedys problem ze przy zmianie chlodzenia odpadl mi jeden element ktory jest zaznaczono na niebiesko na zdjeciu.Przykleilem go na super glu ale wczoraj odpadl mi podczas przenoszenia kompa i nie moge go znalezc.I teraz pytanie gdzie ewentualnie moge cos takiego dostac lub jak sie to nazywa

ewentualnie kto by mi cos takiego zrobil np jakis serwis czy cos

aha karta chodzi normalnie lecz przy probie odpalenia jakiejs gierki pokazuje sie niebieski ekran o zrzucie na dysk jakiejs pamieci fizycznej itd

 

 

http://img384.imageshack.us/img384/365/photo036rl.jpg

 

 

http://img384.imageshack.us/img384/6397/7588735921qj.jpg

 

 

 

doszlem do tego ze to rezystor tylko za cholere nie wiem jaki to ma byc poniewaz jest ich mnostwo.Moze ktos bedzie umial mi pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość khamilek

Tak dla porównania, ja mam 405/330 ;)

Lepiej ci poszedł rdzen ale masz bardzo słabe wyniki w 3dmarkach. Ja na 390/670 mam w 03- 5765pkt i w

05- 2770pkt :-P

 

Nie znasz moze jakis wydajnych timingow do tej karty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Heh widze że zaczynacie nawijac o O/C radzia ja tez bym chetnie pokrecił ale wydaje mi sie najpierw powinienem zmienic chłodzenie tzn. jakis Pentagram+radiatorki na pamieci i chyba wtedy bede myslał o jakims O/C narazie nie chce go meczyc choc jestem bardzo ciekawy jak sie podkręca, a tak wogule to narazie nie widze potrzeby podkrecania gry chodzą super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze gadacie o o/c to sie przylacze... ;]

moj radek ati 9700 128/256 non pro 3,6ns :| poszedl 345/600 (eh te pamieci). jednak to bez zmiany chlodzenia tylko z dodatkowym wentylem wiejacym na karte.

w 3dmarku 01 wyciagnelem 15 340 - http://service.futuremark.com/compare?2k1=8819927

 

@dziaduk

jakie masz stery? jak to mozliwe ze masz gorszy wynik ode mnie i tak rozne wyniki w poszczegolnych testach w smarku01? np. pixel shader 299fps do 122 u Ciebie, przy takim samym chipie i jeszcze gorszych taktowaniach u mnie?;]

Edytowane przez andy__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze gadacie o o/c to sie przylacze... ;]

moj radek ati 9700 128/256 non pro 3,6ns :| poszedl 345/600 (eh te pamieci). jednak to bez zmiany chlodzenia tylko z dodatkowym wentylem wiejacym na karte.

w 3dmarku 01 wyciagnelem 15 340 - 1803267[/snapback]

Lepiej ci poszedł rdzen ale masz bardzo słabe wyniki w 3dmarkach. Ja na 390/670 mam w 03- 5765pkt i w

05- 2770pkt :-P

 

Nie znasz moze jakis wydajnych timingow do tej karty??

A jaki wynik masz w 2003 w 1024x768 z AAx4 + AFx16 quality wszystkie suwaki jakości na max (w sterach) synchronizacja do testów wyłączona... ? - ja przy taktowaniach org. mam 2208 (277 rdzeń /540 mem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...