Skocz do zawartości
kucyk

Ati Radeon 9700

Rekomendowane odpowiedzi

acha czym sie różnią te aukcje? bo wygląda,zę gość wystawia z 2 kont iludzie biorą o 20zl drozśze zamiast brać te same karty taniej :blink: :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84327766

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85355470

Chyba tylko producentem, nie licząc małej różnicy taktowań :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silencer smali karty 3/4 uszkodzonych radków na allegro są z "extra chłodzeniem" lepiej wsadzić na rdzeń jakiś duży cooler od proca ja chce kupić też tegoz aukcji ale sie boje a nuż sie nie zmoduje krzaczki i co wtedy same problemy :/ zna ktoś tego gościa co wystawia te radosławy?

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to super sprzedawca to może by wymienił lub zwrócił jakby coś nie tak z tym modowaniem, ale z drugiej strony to niewiadomo. Zawsze pozostaje fakt że coś może być przecież nie tak z tymi potokami, przecież we wszystkich grach nie sprawdził tego radka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy to kto kupi i sprawdzi wiarygodność sprzedawcy?:D ręce do góry prosze :lol2: <lol3>

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Co o tym myślicie?? Chodzi mi oczywiście czy będzie wystarczajaco wydajny na radzia noi ta cena :D ciekawe za ile pujdzie klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest lepszy od tego standardowego z 9700 na którym przecież też da się podkręcać. Taki 9700 będzie pewnie miał większe temeratury niż 6800. Jak dlamnie wersja AL lepiej się prezentuje estetycznie od Cu i AlCu bo ma ładniejsze podświetlenie. Puścisz go na max obroty i powinien dać radę w końcu Silencery tez są aluminiowe przynajmniej ten "zabujca" rev.3 i jakoś się da podkręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy miedź nawet troszke jej będzie na bank lepsza niż alu, zależy od priorytetów poza tym mnie sie bardziej podoba miedź nawet jak jest jej tylko troche :]

 

no doobra poświęce się wezme i sprawdze radka gościu mi obiecał że wyśle 3 ns nie 3,3 :D i mowi że jest gwarancja na modowalność ....

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Różnica miedzy AlCu a Al w stressie to tylko 2*C przy maksymalnych obrotach, a przy minimalnych już 5*C, no już sam nie wiem <_< i jesteście pewni że nic nie pokręce?? :cry:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica miedzy AlCu a Al w stressie to tylko 2*C przy maksymalnych obrotach, a przy minimalnych już 5*C, no już sam nie wiem <_< i jesteście pewni że nic nie pokręce?? :cry:

dlaczego miałbyś nie pohulać na tym chłodzeniu :D skoro na standardzie da sie podnieść zegary chodzi o to że miedź robi różnicę i trzeba się zastanowić co dla ciebie ważne :] cisza czy wydajność tzn. czy masz na tyle cichego kompa że jak włożysz to alu na max obrotach czy będzie go słychać ponad resztą wentyli jak nie to rzyczywiście alu skoro tylko 2 stopnie różnicy ... ja tam wsadze coś z proca jakiś wentyl z pentium 4 albo coś takiego :D

 

jutro kupie pewnie znaczy wyśle kase bo dziś nie chce mi sie do banku jechać :/ mam za duzo na glowie:/

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

dlaczego miałbyś nie pohulać na tym chłodzeniu icon_biggrin3.gif skoro na standardzie da sie podnieść zegary chodzi o to że miedź robi różnicę i trzeba się zastanowić co dla ciebie ważne :] cisza czy wydajność tzn. czy masz na tyle cichego kompa że jak włożysz to alu na max obrotach czy będzie go słychać ponad resztą wentyli jak nie to rzyczywiście alu skoro tylko 2 stopnie różnicy ... ja tam wsadze coś z proca jakiś wentyl z pentium 4 albo coś takiego icon_biggrin3.gif

 

jutro kupie pewnie znaczy wyśle kase bo dziś nie chce mi sie do banku jechać :/ mam za duzo na glowie:/

Nie nie musze mieć kompletnej ciszy, oczekuje dobrej wydajności przy zachowaniu ciszy w granicach rozsądku, wiadomo że alcu byłby lepszy ale troche kosztuje :cry: a pozatym szkoda że na allegro nie ma takiej aukcji z alcu jak ta z al tylko mogła by lictytacja startować od 20 zeta np no bo wiadomo alcu droższy nie wiem jeszcze sie zastanowie i zobacze za ile pujdzie bo żeby nie było tak że obecna cena to 10 zł a nagle 40 zł :unsure:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dziwny problem. Mianowicie chodzi mi o niziutkie wyniki w 3d marku 2003 i 2005 na moim radku 9700.

Gdy posiadałem mobo na socket A z athlonem 2200(bez o/c) miałem wynik 4800 punktów w 3Dmarku2003.

Teraz na sprzęcie z podpisu mam 3600 punktów w 2003 i 700 punktów w 2005 .

Dziwne jest to ze mark(2003) chodzi cały czas dobrze, dopiero w teście NATURE(gdy na ekranie pojawia się żółw) zaczyna strasznie mulić a licznik fps pokazuje 0.Gdy ten test się skończy reszta testów chodzi ok. Sterowniki mam wszystkie zainstalowane a system jest świeżo zainstalowany, więc nie rozumiem dlaczego tak się dzieje tym bardziej że na słabszej platformie z tą samą kartą wyniki były duużo lepsze.

I jeszcze jedno. Jak windows startuje przed ekranem ZAPRASZAMY na ekarnie na kilka sekund pojawiajią się jakieś dziwne kolorowekropeczki(jak by artefakty).

 

Czy może wie ktoś co jest tego przyczyną bo jest to troszkie denerwujące.

 

Dodam jeszcze, że gry działają bez najmniejszych problemów.

Edytowane przez binio21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Skoro te artefakty sie pojawiły to coś z kartą jest nie tak, jak masz możliwość to wymień ją, ale może to być tylko kwestia złego chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani nie będzie dopadła ja grypa qoorva :mur: tzn. możliwe że przepuszcze tego. radka bo konflikt o budżet rodzinny i allegro =-> wszystkim sie podobało do momentu jak zamówiłem dvd za 120 zł i nie przyszło i facet mowil ze odda kase na razie nie oddał a minął miesiąc :-?

 

stanęło na tym że złoże doniesienie na policje odzyskam kase a karte mam kupić ale i tak jest ferment sie nie podoba ... wyciągarke łńcuchową 3,5 tonową za 120 podoba sie tatusiowi że dostał ( w sklepie 500 ) a jedna wpadka na 40 transakcji już nie ....

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@binio21 Kręciłeś kartę?? Bo możliwe że się przegrzewa skoro artefakty wywala i 4800 3DMarku03 na 9700 to nienajgorzej zwłaszcza na athlonie 2200 to pewnie cos troche podkrecałes karte bo ja na A2800 tyle nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@binio21 Kręciłeś kartę?? Bo możliwe że się przegrzewa skoro artefakty wywala i 4800 3DMarku03 na 9700 to nienajgorzej zwłaszcza na athlonie 2200 to pewnie cos troche podkrecałes karte bo ja na A2800 tyle nie miałem.

No athlonie 2200 jak włączałem 3d marka to karte ustawiałem na wersje PRO.

A co do przegrzewania się to nie wydaje mi się żeby było to tego wina. Gry chodzą bez problemu, a te arty to tylko pojawiają się przed odpaleniem windy na około 2 sek. A 3d marka zacina się zawsze dokładnie w tym samym momencie. Przedtem wszystkie testy przechodziło bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

binio21 a odpal 3d marka 03 i zobacz ile będziesz miał frame pod koniec testu, jak bedziesz miał cos koło 6500 to jest OK ale jak masz dużo mniej to możliwe że coś jest nie tak,może są jakieś malutkie artefakty

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

binio21 a odpal 3d marka 03 i zobacz ile będziesz miał frame pod koniec testu, jak bedziesz miał cos koło 6500 to jest OK ale jak masz dużo mniej to możliwe że coś jest nie tak,może są jakieś malutkie artefakty

FRAME w teście nature wynosiło 547 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No athlonie 2200 jak włączałem 3d marka to karte ustawiałem na wersje PRO.

A co do przegrzewania się to nie wydaje mi się żeby było to tego wina. Gry chodzą bez problemu, a te arty to tylko pojawiają się przed odpaleniem windy na około 2 sek. A 3d marka zacina się zawsze dokładnie w tym samym momencie. Przedtem wszystkie testy przechodziło bez problemu.

Ja tesh tak mam, ale nie zawsze (raz na 6-7 uruchomien) tzn. Jak wlacza sie Windows to zamiast zapraszamy przez 2 sec sa artefakty:/ Tylko nie mam problemów w 3dmarku, wszystko chodzi super. Ciekawe czemu sie tak dzieje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

FRAME w teście nature wynosiło 547

To strasznie mało, przecierz nawet jakby cały test przechodził z prędkoscią 10 fps to byłoby więcej :blink: coś jest nie tak, może sprubuj inne sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki czytaniu tego tematu zrezygnowalem z montowania na mojej karcie Silencera, a zdecydowalem sie na Zalamna z podpisu. Dlaczego nie Pentagram? Dlatego ze nie mam zaufania do tej firmy (procesor w sresie ma 43 stopnie - tyle samo ile na boxowcu i nie jest wiele cichszy) i slyszlalem ze ciezko montowac ich cudenka na grafikach. Zalman jest cichy i wydajny. Narazie delikatnie podkrecilem karte na 330/650 i w 3D marku z 4600 zrobilo sie 5400. Na czas testow oczywiscie odkrecilem procka i pamiec. 9700 zakupilem na allegro u sprzedawcy ktory daje na nie 4 miesiace gwarancji, ktora utracilem zmienijac chlodzenie - swoja droga u was tez tak ciezko wyjmowalo sie te kolki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

swoja droga u was tez tak ciezko wyjmowalo sie te kolki?

Wyjąć te kołki to dramat!! :angry:

 

Obecnie używam omeg 2.6.25(czy jakos tak), ale na najnowszych catalistach jest to samo. Przycinka zawsze w tym samym miejscu.

No ale grunt ze gry dobrze chodza:)

Jak gierki śmigają to 3d markami sie nie przejmuj :D

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki czytaniu tego tematu zrezygnowalem z montowania na mojej karcie Silencera, a zdecydowalem sie na Zalamna z podpisu. Dlaczego nie Pentagram? Dlatego ze nie mam zaufania do tej firmy (procesor w sresie ma 43 stopnie - tyle samo ile na boxowcu i nie jest wiele cichszy) i slyszlalem ze ciezko montowac ich cudenka na grafikach. Zalman jest cichy i wydajny. Narazie delikatnie podkrecilem karte na 330/650 i w 3D marku z 4600 zrobilo sie 5400. Na czas testow oczywiscie odkrecilem procka i pamiec. 9700 zakupilem na allegro u sprzedawcy ktory daje na nie 4 miesiace gwarancji, ktora utracilem zmienijac chlodzenie - swoja droga u was tez tak ciezko wyjmowalo sie te kolki?

ma jedną wade zallman nie jest tani niestety a co do temeratury na procu popuść wentylowi tak żeby temperatura w strsie była powiedzmy na 53 będzie cicho / ciszej komp będzie działał tak samo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...