Skocz do zawartości
zavader

Katoda w rytm muzyki - gdzie kupić?!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam!

Wczoraj bylem w sklepie "COnrad" i wylookalem zabojcze glosniki a na nich "zakrecona" byla katoda ktora mrygala w rytm muzyczki... LUDZI - to bylo piekne - stalem ze 20 minut :)

 

Przypomnialem sobie ze swego czasu ktorys z naszych kochanych sklepow oferowal cos takiego... Tylko teraz pytanie - ktory:/ Bo nie pamietam - przeczesalem wszystkie mi znane ale nie znalazlem... JEdny co mam to cos takiego:

 

http://www.4max.com.pl/produkt.asp?g=35&gg=20&id=444

 

Czy ktos to ma i moze wyprobowal? Nadaje sie i czy jest fajny efekt?

No i jeszcze jedno pytanko - czy te katody [zimne] mozna "wyginac" czy one sa szklane // proste? Wiem ze to lamerskie pytani ale moderem to ja jeszcze nie jestem :)

 

Pozdrawiam

zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam!

Wczoraj bylem w sklepie "COnrad" i wylookalem zabojcze glosniki a na nich "zakrecona" byla katoda ktora mrygala w rytm muzyczki... LUDZI - to bylo piekne - stalem ze 20 minut :) 

 

Przypomnialem sobie ze swego czasu ktorys z naszych kochanych sklepow oferowal cos takiego... Tylko teraz pytanie - ktory:/ Bo nie pamietam - przeczesalem wszystkie mi znane ale nie znalazlem... JEdny co mam to cos takiego:

 

http://www.4max.com.pl/produkt.asp?g=35&gg=20&id=444

 

Czy ktos to ma i moze wyprobowal? Nadaje sie i czy jest fajny efekt? 

No i jeszcze jedno pytanko - czy te katody [zimne] mozna "wyginac" czy one sa szklane // proste? Wiem ze to lamerskie pytani ale moderem to ja jeszcze nie jestem :)

 

Pozdrawiam

zavader

zimne katody z tego co wiem to istneja tylko "niewyginalne":)

 

a co do mrugajacej...naprawde chcesz taka??? na imprezke to moze i dobra..ale na co dzien to bym zwariowal gdyby cos mi naparzalo mrugajacym swiatlem (mialem wiatrak z mrugajacymi ledami...myslalem ze zwariuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - wlasnie taka chce :) Wlasnie o tym marze... Nie - na serio, chce cos takiego kupic bo fajnie wyglada, a u mnie muza w domku non-stop i takie 10 cm pod glosciczki [albo od srodka...] i yeeee... Wiec - ktos pomoze poszukac :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec ze TO:

 

http://www.angela.pl/index.php?action=Towa...z&id_towaru=438

 

Dodac TO:

 

http://www.angela.pl/index.php?action=Towa...z&id_towaru=207

 

Da mi to cego szukam :)??

 

Mam nadzieje ze tak - yabolek tylko mi odpowiedz i masz u mnie jedno pifko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little problem - nie wiem czy mi wejde no to cudo ktore mam teraz:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=21148455

 

Jak wejdzie [ktos moglby mi zmierzyc?] to na pewno sobie sprawie... Choc z drugiej strony:

 

TEN NEON - 75 zl

Inwerter + 2 KAtody w sklepie ANGELA = ~80zl

 

WIEC:)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K2: ty chyba jestes gornikiem?:) Bo zes taki stary topic wygrzebal...:)

tia..

btw jakis kolo sprzedaje czerwone i niebieskie katody z takim włąsie inwenetrem na sound za 35zł [WOW] obecnie mam juz taka i jak na ta cene to jest zajebiscie, bo gdzie indzej sam inwenter kosztuje cos ok 30-40zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy zminiają sie parametry "mrugania" wraz ze zmianą głosności muzyki? bo prawdopodobne tak bedzie... a jak ktos czesto podkreca volume i scisza to regulacja co hwila czułosci takiego badzietwornika stanie sie chyba uciązliwa...

cos jak w kolorofonach do dyskotek...

 

ostatnio we wrocku w hipermarkecie (korona) rzem se widział ;] na dziale samochodowym... takie ..hmm jak oni to nazwali... BASS NEON chyba. Widzialem takie neony do subwooferów samochodowych ale ten neon co oni za 50 pln oferują to zwykła... katoda zelowa z 2 diodami LED :] niebieskimi... tak ze nie dajcie sie nabrac :P

a czy zminiają sie parametry "mrugania" wraz ze zmianą głosności muzyki? bo prawdopodobne tak bedzie... a jak ktos czesto podkreca volume i scisza to regulacja co hwila czułosci takiego badzietwornika stanie sie chyba uciązliwa...

cos jak w kolorofonach do dyskotek...

 

ostatnio we wrocku w hipermarkecie (korona) rzem se widział ;] na dziale samochodowym... takie ..hmm jak oni to nazwali... BASS NEON chyba. Widzialem takie neony do subwooferów samochodowych ale ten neon co oni za 50 pln oferują to zwykła... katoda zelowa z 2 diodami LED :] niebieskimi... tak ze nie dajcie sie nabrac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...