Skocz do zawartości
tumi

myszka inaczej :)

Rekomendowane odpowiedzi

kolezanka nauczyla sie odwrotnie trzymac myszke

jak to mozliwe 8O :lol: 8O :lol: 8O :lol: ??????

 

to jak ona klikala dotychczas ... cos mi tu jakims walkiem smierdzi ;)

 

nawet renata beger chyba wie jak trzyma sie myche - podaj prawdziwy powod po co ci ten program bo ten jakos mi nie podchodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no moze to i jest smieszne ale to wlasnie jest powodem, ona od kiedy ma kompa nauczyla sie trzymac myszke odwrotnie a teraz krew ja zalewa jak jej mowie zeby trzymala normalnie, a jak bedzie miec taki program to przynajniej myszka bedzie normalnie lezala na stole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie fake i LOL roku ...

 

klikala ta mysz nadgarstkiem ?

jak pominela wyprofilowanie myszy ?

kabelek nie przeszkadzal ?

po co uczyc sie odwrotnej obslugi skoro dziala przod-przod , tyl-tyl, bok-bok

nikt inny w jej otoczeniu myszy nie uzywal ?

 

echhh pyatn takich jest wiele ale jedno podstawowe jezeli to wogule prawda to: ile ta laska ma lat, jakie IQ i czy jest blondynka :lol: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie - co sie dziwicie - kobiety wszystko potrafią :P w semestrze, który się skońćzył na studiach miałem takiego jednego specjaliste prof. dr hab. xxxxx xxxxx, który na zajęciach posługiwał sie wypasionym projektoreem podpiętym do kompa - z tym że jak odpalał winde to pytał się nas dlaczego jak ruszy myszką w lewo to idzie mu w prawo a jak w prawo to kursor przesuwa się w lewo......... NO COMMET (profesorek 60 lat minimum).

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...