Skocz do zawartości
yogi186

Problem z grą Driver !!!! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że giera już stara, ale ciągle jara.

 

Na sprżecie jak podpisie nie mogę grać - strasznie się przycina :(.

Ustawiłem 640x480x16 i low detale i nadal przycina. Przecież to jest niemożliwe!!!!!!!!!!

 

Na Celku 500, 64 ramu i TNT2 M64, chodzi u qmpla bez problemów- na 800x600x16 i detale na High.

 

Aha na systemach Win98SE.

 

Qwa macie na to jakąś radę - bo giera jest stara, a i tak przycina jak sqrwysyn. :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może system zaśmiecony, stare drivery od grafiki, stary directx...

Powiem ci że u mnie jak jeszcze mialem Pentiuma 233@266MMX voodoo2 12mb 64SDRAM chodziło na highu w 800x600 i tylko troszke zwalnialo w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mial moniot niestety.. uciebie powinno baprawde dobrze chodzic....  hehe pomyslec ze to pod xp wogle nierusza.,.

Rusza Rusza i smiga Driver pod Xp'kiem tylko trzeba sie znać hehehehe.

A tak powaznie sciagnij sobie z oficjalnej strony patcha do drivera.I chula pod Xp jak dziki osioł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że giera już stara, ale ciągle jara.

 

Na sprżecie jak podpisie nie mogę grać - strasznie się przycina :(. 

Ustawiłem 640x480x16 i low detale i nadal przycina. Przecież to jest niemożliwe!!!!!!!!!!

 

Na Celku 500, 64 ramu i TNT2 M64, chodzi u qmpla bez problemów- na 800x600x16 i detale na High.

 

Aha na systemach Win98SE.

 

Qwa macie na to jakąś radę - bo giera jest stara, a i tak przycina jak sqrwysyn. :(:(

U kumpla Driver chodzil pieknie w 640x480 i prawie full detalach na Rivie Zx 8mb i i na K6 450 mhz i 64 ramu ale dysio pracowal na udma 66.

Moze tu u cibie jest problem ze masz tylko u33.Jak sie przycina wtedy gdy dysk rzezbi to napewno tego wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że giera już stara, ale ciągle jara.

 

Na sprżecie jak podpisie nie mogę grać - strasznie się przycina :(.  

Ustawiłem 640x480x16 i low detale i nadal przycina. Przecież to jest niemożliwe!!!!!!!!!!

 

Na Celku 500, 64 ramu i TNT2 M64, chodzi u qmpla bez problemów- na 800x600x16 i detale na High.

 

Aha na systemach Win98SE.

 

Qwa macie na to jakąś radę - bo giera jest stara, a i tak przycina jak sqrwysyn. :(:(

U kumpla Driver chodzil pieknie w 640x480 i prawie full detalach na Rivie Zx 8mb i i na K6 450 mhz i 64 ramu ale dysio pracowal na udma 66.

Moze tu u cibie jest problem ze masz tylko u33.Jak sie przycina wtedy gdy dysk rzezbi to napewno tego wina

Nie sądzę żeby to wina dysku była. Bo pamiętam że na poprzednim sprzęcie p150@180 V2 12MB 32MB Ramu i dysku na PIO4 śmigałao lepiej niż tera :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby to wina dysku była. Bo pamiętam że na poprzednim sprzęcie p150@180 V2 12MB 32MB Ramu i dysku na PIO4 śmigałao lepiej niż tera

W takim razie niewiem.Pokombinuj moze ze sterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

driver latal jak zloto na c333, abit be6-ii, 128 mb i v3 2000. przy twoim sprzecie nie moze byc problemow, jesli sa to programowe. jeszcze raz via 4in1, na to detonatory, potem directx...

 

 

a czy jest patch do win2k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba sposob. Zainstaluj stare stery do GF ,czyli 6.31 lub 6.34 lub 6.50 lub Fachmany 3.0 . Te ostatnie kiedys byly na tweak-u ,ale teraz nie wiem gdzie ich szukac. Ja sprawdzalem jeszcze na moim GF1 i u kumpla na GF2Ti i zawsze po zapodaniu tych sterow dzialalo o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba sposob. Zainstaluj stare stery do GF ,czyli 6.31 lub 6.34 lub 6.50 lub Fachmany 3.0 . Te ostatnie kiedys byly na tweak-u ,ale teraz nie wiem gdzie ich szukac. Ja sprawdzalem jeszcze na moim GF1 i u kumpla na GF2Ti i zawsze po zapodaniu tych sterow dzialalo o niebo lepiej.

A mogą być 6.18 ??????

 

Bo z tego co pamiętam to mój GF2 MX najlepiej na nich śmigał - tyle że były małe problemy z windowzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wrzuc via sp 4.40a!!!!

Hmmm...... Czy musi być 4.40a, mam 4.40v ??????

 

A tak wogóle to instalnąłem winshita od nowa (z formatem dysku) i nic się nie zmieniło :(:(:( Nadal tnie jak po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie to wkurza.

 

Dla porównania gram se w Harry`ego Portiera w 1024x768x32 i max detale.

 

A w Driver`a nie mogę grać nawet w 640x480x16 w low detalach :(:(:(:(

 

Może jakiś patch albo coś??????

 

Czy jest możliwe, że gra nie wykorzystuje sprzętowego T&L i jedzie na softwarze i dlatego gra tak przycina???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe, że gra nie wykorzystuje sprzętowego T&L i jedzie na softwarze i dlatego gra tak przycina???????????

Trybu software nie bylo w Driverze, a T&L sprzetowo nie moze wykorzystaywac, bo jak ta gra wychodzila to jeszcze GF'ow nie bylo.

Moze sprobuj wylaczyc dzwiek i zobacz czy tez skacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe, że gra nie wykorzystuje sprzętowego T&L i jedzie na softwarze i dlatego gra tak przycina???????????

Trybu software nie bylo w Driverze, a T&L sprzetowo nie moze wykorzystaywac, bo jak ta gra wychodzila to jeszcze GF'ow nie bylo.

Moze sprobuj wylaczyc dzwiek i zobacz czy tez skacze?

Te bez dźwięku nic nie przycina - można grać na 800x600x32 i detale na ULTRA. Tylko jak sobie wyobrażasz że będę grał bez dźwięku ?!?!?!?!?!? :twisted: . To już wolę nie grać niż nie mieć dźwięku!!!!!!!

 

Może ktoś coś poradzi??????

 

Aha drivery od dźwięku mam najnowsze - więć nie piszcie - zaukatalizuj stery, plizz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bez dźwięku nic nie przycina - można grać na 800x600x32 i detale na ULTRA. Tylko jak sobie wyobrażasz że będę grał bez dźwięku ?!?!?!?!?!? :twisted: . To już wolę nie grać niż nie mieć dźwięku!!!!!!!

Spoko, tylko bez nerwow :>

Chodzilo mi tylko o namierzenie zrodla problemu :) Probowales wylaczac wszystkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly w opcjach typu efekt Doppler'a itp, innymi slowy dac detale dzwieku na low :) ?Ewentualnie poprobuj kazda opcje on i off i zobacz, ktora najwiecej daje. Moze Twoja karta ma jakies problemy z DirectSound?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bez dźwięku nic nie przycina - można grać na 800x600x32 i detale na ULTRA. Tylko jak sobie wyobrażasz że będę grał bez dźwięku ?!?!?!?!?!? :twisted: . To już wolę nie grać niż nie mieć dźwięku!!!!!!!

Spoko, tylko bez nerwow :>

Chodzilo mi tylko o namierzenie zrodla problemu :) Probowales wylaczac wszystkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly w opcjach typu efekt Doppler'a itp, innymi slowy dac detale dzwieku na low :) ?Ewentualnie poprobuj kazda opcje on i off i zobacz, ktora najwiecej daje. Moze Twoja karta ma jakies problemy z DirectSound?

Wyłączałem wszystko co się da pokolei, raz to raz tamto i nic - gdy dźwięk jest włączony to grać się nie da :(:(. A o mojej karcie możesz poczytać tu: http://mint-electronics.com/products/sound...nd/3d_sound.php

 

Jeżeli cosik jeszcze wymyślisz to daj znać, plizz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic wiecej do glowy mi nie przychodzi :(

Wg tego co jest w tym linku, karta obsluguje Direct Sound, wiec nie powinno byc problemu.. Normalnie jednak roznice miedzy nosound i normalnym trybem nie ma az takich roznic, wiec cos z ta karta, a moze z MB jest nie tak, tylko co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przycinało Gta3. Powód. Dżwiękówka, USB i modem na jednym przerwaniu. Wyłączyłem w biosie COM 1 i 2 modem i USB przesunęłosię na wolne przerwania. Wcześniej przycinało nawet w 800x600x16 a w tej chwili mogę grać na 1280x1024x32 i mam ok 40-45 fps średnio.

Spróbuj coś powyłanczać przynajmniej tak dla próby.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...