Skocz do zawartości
AndyN

Sony Ericsson P800/P900 - złote rady, codzienne problemy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze lepszy jest P910, ale ta cena...

z tego co sie orentuje to tego telefonu nie ma jeszcze na poslim rynku [obecnie jestem w blackpool/anglia, i tu go tez jesze nie ma]

Telefon niewiele sie rozni od p900, ma klawiature qwery, ale nie wiem czy to zaleta bo nie jest ona podswiatlana. A w sumie w necie znajdzesz soft ktory umozliwoi ci wspolprace p900 z kazda bezprzewodowa klawiatura.

Jedyne co jest nowego w p910i to 64mb ramu i wiecej kolorów na wyswiatlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki mały problemik - ingdy nie używałem w p800 blutooth'a i teraz nie moge się połączyć z motorolą v500 - motorola ma jedną opcje wyszukiwanie dostępnych urządzeń blutooth a p800 ma więcej opcji - więć jak mam je ustawić - z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Już od dawna mam tego P800 i jest ona dla mnie bardzo fajnym telefonikiem. Mam do was małe pytanko czy ktoś posiada do tego fona program żeby robić zdjątka w 800:640, bo podobnież taki istnieje i chciałbym go mieć bo te zdjęcia co on robi to nie są za ciekawe i tak mu to wybaczam bo ma super inne bajerki w sobie, ale gdyby jeszcze zdjątka lepsze robił to by było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem, ale wiem, że taki istnieje bo gosc na allegro mial go do sprzedania za 6zl. Trzeba go znalesc gdzieś. Już jakieś 500MB zasysam jakiś programów i gierek do P800 jakby co jak go tam znajde to dam znak, ale wtedy kontak przez e-maila jakby co to wyśle. Aha może macie coś ciekawego na P800??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!!

Mam małe pytanko jak mam się połączyć z moim P800 przez Oxygena, bo wogóle jakoś nie moge. Mam kabel pod USB z oryginalnym oprogramowaniem łącze się bez żadnych problemów, ale chciałem zobaczyć co moge ciekawego zrobić przez Oxygena. Wogóle nie chce się połączyć z moją komórką. Może miał ktoś taki problem jak może to niech mi pomoże.

 

Pozdro

 

P.S.

Aha co do tego softu co siągałem to się zatrzymało na 377MB i nie chce dalej iść a jest tego okolo 490Mb :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam od niedawna P900 i mam malutkie pytanka:

1 czy jest mozliwosc korzystania z internetu przy podlaczeniu poprzez B-T do PC-ta ktory ma stale lacze. Mialem wczesniej Motorole A925 i podlaczenie takie bylo automatyczne.

 

2 Czy da sie w ogole polaczyc P900 z PC przez B-T korzystajac z programu PCSuite ?

 

3 Czy to norlane w P900 ze po wpisaniu w kalendarz np. przypomnienia i po restarcie telefonu wszystko znika ?

 

Pozdrawiam

ArturJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODSTAWOWĄ aplikacją w tych telefonach jest HandyDay - nie tylko tworzy ona ekran powitalny na wzór tych z PocketPC (data, info o spotkaniach, zadaniach, otrzymanych wiadomościach) ale przede wszystkim ma bardzo funkcjonalny odpowiednik windowsowego menadżera programów. Dzięki temu można zamykać nieużywane aplikacje - normalnie po przejściu np. z jottera do sms'ów i potem do książki adresowej symbian pozostawia załadowanego jottera i sms, mimo że już nie są używane. Przez to oczywiście o wiele szybciej wyczerpuje się bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieeeki :)

O to mi chodzilo :)

 

Jeszcze pare pytanek :)

 

1) Mam zainstalowana Opere i nie moge przez Opere przegaldac stron www. A przez przegladarke dolaczona do telefonu - moge. W tej operze nie ma zadnej konfiguracji nawet z jakiego polaczenia ma korzystac do laczenia sie z siecia

BTW: do przegladania www przez fona mozna uzywac polaczenia wap przez gprs ?

Czy normalny gprs jak do laptopa?

 

2) Szukam FREE softu :) i w sumie nie moge znalesc nic ciekawego ani programow ani gierek - wszystko platne

 

3) GPS via BTS operatora - jaki program i skad mapy sciagac ? :)

Mam zainstalowanego MapView GPS || ale nie mam map :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Opera dziala . Fajnie, ze telefon lezacy na stacji korzysta z polaczenia z internetem z komputera :)

 

Jestem na etapie zabawy z MapView GPRS 2 ale mam problemy caly czas :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stworz plik AM2Registration.xml a w nim wklej to:

 

<registration><service type="XMPP"><login>TWOJ_LOGIN@chrome.Pl</login><password>TWOJE_HASLO</password><valid/></service></registration>

 

i przenies na telefon do katalogu AgileMessenger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stworz plik AM2Registration.xml a w nim wklej to:

 

<registration><service type="XMPP"><login>TWOJ_LOGIN@chrome.Pl</login><password>TWOJE_HASLO</password><valid/></service></registration>

 

i przenies na telefon do katalogu AgileMessenger

1475684[/snapback]

Ok mam juz plik w telefonie jednak nie moge przenisc go do katalogu z agile jak to zrobic w zaden sposob nie moge zaznaczyc pliku a przez to go skopiowac:( a z kompa tych folderow nie widac, mam go w dokumentach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem P900 i mam pytanie, czy da się ustawić żeby telefon domyslnie miał ustawione raporty SMS, bo za każdym razem przy pisaniu sms'a muszę wejść w 2 zakładkę i to przestawiać.

Wielkie dzięki.

1399469[/snapback]

ja mam to samo w p800 tego sie chyba nie da inaczej ustawic poczatkowo ten telefon nie mial wcale raportow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...