Skocz do zawartości
CavV6

Kulig nie zyje

Rekomendowane odpowiedzi

ja slyszalem w Faktach jako przerywnik - Kulig, kierowca rajdowy zginal w wypadku samochodowym w jakiejs wiosce... Mialem nawet foto z autografem...

;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podała stacja telewizyjna TVN w wypadku samochodowym pod Bochnią zginął wielokrotny rajdowy mistrz Polski i wice mistrz Europy z 2002 roku Janusz Kulig. Kierowca urodził się 19 października 1969 roku w Łapanowie, mieszkał w Krakowie, miał żonę i córkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://info.onet.pl/870202,11,item.html

 

W wypadku samochodowym pod Bochnią zginął Janusz Kulik - znany kierowca rajdowy. Jadąc Fiatem Stilo Kulig wjechał pod pociąg i zginął na miejscu. Miał 35 lat.

 

Jak poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, na strzeżonym przejeździe kolejowym w Rzezawie fiat stilo, prowadzony przez Janusza Kuliga, wpadł pod pociąg osobowy relacji Kraków - Tarnów. Z niewyjaśnionych przyczyn nie został na przejeździe opuszczony szlaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby 13-sty piatek mial cos z tym wspolnego ?  :x  szkoda goscia - mlodo zginal  :?  

 

 

az sie boje dzisiaj na balety isc  :?  pieprzone przesady z tym 13-stym piatek

Wiesz ze nawet mi i 99% osobom na forum nie przeszlo przez mysl ze to ta data. :cry: :cry:

Szkoda Kuliga. :cry: :cry:

 

R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialnego za zamkniecie przejazdu powinni przywiazac do torow i puscic express

Tak szczerze mowiac, to tez nawet nie skojarzylem tej daty... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno najwspanialsi odchodzą najszybciej :cry: szkoda bo był naprawdę genialnym rajdowcem i wspaniałym człowiekiem.

 

[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proza życia....

 

[*]

Wydaje mi się, że zaszła na górze jakaś pomyłka... 8O To po prostu nie jest OK, gdy taki facet, któremu wszystko się układa, ma wspaniałą rodzinę, zdrowie, znajomych, sukcesy... Spełniają się wszystkie marzenia... W takich chwilach sam nie wiem, jak to wszystko jest poukładane... :(

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

a z 2giej strony - mod= - przyklejcie go na tydzień... Ku pamięci kierowców, nie tylko rajdowców, ale wszystkich...

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proza życia....

 

[*]

Wydaje mi się, że zaszła na górze jakaś pomyłka... 8O To po prostu nie jest OK, gdy taki facet, któremu wszystko się układa, ma wspaniałą rodzinę, zdrowie, znajomych, sukcesy... Spełniają się wszystkie marzenia... W takich chwilach sam nie wiem, jak to wszystko jest poukładane... :(

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

a z 2giej strony - mod= - przyklejcie go na tydzień... Ku pamięci kierowców, nie tylko rajdowców, ale wszystkich...

:cry:

zgadzam się w 200 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdę, facet jestem - a uroniłem łezkę jak się nad tym wszystkim dokładniej zastanowiłem... Przecież to mogło spotkać każdego z nas... I mnie, i Ciebie... I nasze zony, dziewczyny i po prostu kazdego! Gdyby tylko mozna to jakos uczcic... Jakos... Ale nie mam pomysłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...