Skocz do zawartości
CavV6

Kulig nie zyje

Rekomendowane odpowiedzi

boze :( :( :( czemu to robisz ...  

 

jakis czas temu widzialem go w tv w tvn turbo jak mowil jak zaczynal kariere w maluszku :| teraz juz nie ma go razem z nami :( porazka na maxa :( :( dlaczego on wjechal, tylko to mnie zastanawia :(

 

['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

wiem ze to glupio zabrzmi ale przynajmniej bedzie mial swiety spokoj nie bedzie musial cierpiec juz na tym swiecie

tylko rodziny szkoda najbardziej :cry: :cry: :cry:

widocznie musial juz odejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze :( :( :( czemu to robisz ...  

 

jakis czas temu widzialem go w tv w tvn turbo jak mowil jak zaczynal kariere w maluszku :| teraz juz nie ma go razem z nami :( porazka na maxa :( :( dlaczego on wjechal, tylko to mnie zastanawia :(

 

['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

wiem ze to glupio zabrzmi ale przynajmniej bedzie mial swiety spokoj nie bedzie musial cierpiec juz na tym swiecie

tylko rodziny szkoda najbardziej :cry: :cry: :cry:

widocznie musial juz odejsc

Te a może to samójbostwo było???

Nawet nie wiem, skad mi to przyszło do głowy...

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze :( :( :( czemu to robisz ...  

 

jakis czas temu widzialem go w tv w tvn turbo jak mowil jak zaczynal kariere w maluszku :| teraz juz nie ma go razem z nami :( porazka na maxa :( :( dlaczego on wjechal, tylko to mnie zastanawia :(

 

['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

wiem ze to glupio zabrzmi ale przynajmniej bedzie mial swiety spokoj nie bedzie musial cierpiec juz na tym swiecie

tylko rodziny szkoda najbardziej :cry: :cry: :cry:

widocznie musial juz odejsc

Te a może to samójbostwo było???

Nawet nie wiem, skad mi to przyszło do głowy...

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem.

nie wydaje mi sie

ale zastanawia mnie jedno 13 piatek :?:

 

PS.nie wiem czemu ale placze, poprostu placze :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede ukrywal ze piszac tego posta leca mi lzy, jednak dla mnie jako fana tego sportu jest to wielka tragedia. Zawsze odchodza wspaniali, Marian Bublewicz, teraz Janusz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Fotki z wypadku:

 

http://sport.interia.pl/news?inf=471933

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dal gazu wtedy, jechal szybko, i sie zawiesil na torach

 

moze chcial smignac przed pociagiem ale nie zdazyl

 

moze chcial wychamowac ale nie wyrobil sie potem szybko noga na gaz ale juz nie zdazyl i dostal w dupe

 

moze ktos go wepchnal na te tory ? moze stal przed nimi i ktos go wepchnal drugim autem

 

cholera no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dal gazu wtedy, jechal szybko, i sie zawiesil na torach

 

moze chcial smignac przed pociagiem ale nie zdazyl

 

moze chcial wychamowac ale nie wyrobil sie potem szybko noga na gaz ale juz nie zdazyl i dostal w [gluteus maximus]  

 

moze ktos go wepchnal na te tory ? moze stal przed nimi i ktos go wepchnal drugim autem

 

cholera no

fantazja i za duzo filmow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mozna duzo kombinowac :| no ja sie przyznam ze mi lezka tez sie w oku zakrecila :( ale nie wstydze sie tego :/ szkoda ze to mu zycia nie przywroci :( :(

 

po raz kolejny

 

['] ['] [']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge pojac tylko dlaczego to spotyka tak wspaniale osoby ktore pedza po 200km/h przez las i nic, a tu jeb jakis chu***** rozwalaja sie na paciagu.

 

SZEROKIEJ DROGI JANUSZ, DOKADKOLWIEK TERAZ JEDZIESZ!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Gościa ale cóz stało sie ,  

A teraz  dziwi mnie jedno jak mozna zginac na przejezdzie kolejowym nawet na niestrzezonym chyba normalne to jest ze trzeba sie zatrzymac lub zwolnic do tych 10 km i popatrzec w prawo lewo itd i nie wazne czy jest szlaban czy nie ma dla mnie to sa najdziwniejsze wypadki i najgłupsze , jak mozna sie nie rozejrzec czy cos nie jedzie po prostu ludzka głupota sam zawinił i poniósł najwyzszą kare.

Jak masz tak gadac to lepiej wyjdz stad.

Ojciec kolegi zginal w taki sposob ze przejezdzal przez remontownie PKP i na trasie gdzie przejezdza sklad raz na dobe. Pomimo tego ze sie rozejzal to jakos sklad w niego przywali. :?

Wiec prosze cie nie mow ze ktos jest sobie winny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, zal chlopaka :( Chlopak mial wielki talent, wiele razy dzieki niemu moglem sobie pomazyc o takiej wspanialej jezdzie. Potrafil zrobic z autem wszystko, doslownie wszystko.

 

JEST TO TRAGEDIA NARODOWA, TACY LUDZIE SPOTYKAJA SIE TYLKO RAZ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

['] ['] [']

 

Wku***** mnie podejście niektórych kretynów z tego forum. Tak, kretynów.

Po cholerę pisać jak człowiek nie był dla was kim ważnym? Nie wypada umniejszać człowiekowi po jego odejściu. Trochę kultury dzieci. Bo chyba tylko podnieca was fakt, że ktoś odchodzi z tego świata, a wy możecie się tym popisać na forum. Za grosz szacunku do kogokolwiek, nawet dla zmarłego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody, szalenie utalentowany, posiadajacy szczesliwa rodzine...

 

DLACZEGO tacy ludzie odchodza...?

 

Cos jest MOCNO nie tak na tym "najlepszym ze Swiatow" (taaa... akurat :/)

 

[']

Naprawde szczerze zaluje czlowieka,

 

ale nie sadzisz, ze to jest najwyzsza ( najwlasciwsza, nie wiem jak to okreslic) sprawiedliwosc ? !

 

Biedny, czy bogaty, samotny, czy z rodzina, stary, czy mlody...

slawny, czy nie.

kazdy konczy tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przyszła do niego noc, a śmierć podała mu swą chłodną dłoń, jego dusza spłonie w locie, w szalonym tańcu, do nieba bram... Niechaj wszyscy o nim pamiętają, bo wart jest tego i niech bije dla niego dzwon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze :( :( :( czemu to robisz ...  

 

jakis czas temu widzialem go w tv w tvn turbo jak mowil jak zaczynal kariere w maluszku :| teraz juz nie ma go razem z nami :( porazka na maxa :( :( dlaczego on wjechal, tylko to mnie zastanawia :(

 

['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

Skad sie biora takie bezsensowne pytania?

Czysty przypadek

A dlaczego tysiace osob ginie w ten a nie inny sposob ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody, szalenie utalentowany, posiadajacy szczesliwa rodzine...

 

DLACZEGO tacy ludzie odchodza...?

 

Cos jest MOCNO nie tak na tym "najlepszym ze Swiatow" (taaa... akurat :/)

 

[']

Naprawde szczerze zaluje czlowieka,

 

ale nie sadzisz, ze to jest najwyzsza ( najwlasciwsza, nie wiem jak to okreslic) sprawiedliwosc ? !

 

Biedny, czy bogaty, samotny, czy z rodzina, stary, czy mlody...

slawny, czy nie.

kazdy konczy tak samo.

To nie temat na takie rozwazania ale musze napisac przynajmniej tyle:

 

Racja, kazdy konczy tak samo ale, do jasnej cholery, ta smierc byla szalenie niesprawiedliwa. Dlaczego? Bo spotkala 35letniego dobrego i ponadprzecietnego czlowieka, ktory zrobilby w swym zyciu jeszcze tak wiele...

 

Smierc ze starosci? Tylko ona jest "sprawiedliwa"... ta smierc taka nie byla :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

['] ['] [']

 

Wku***** mnie podejście niektórych kretynów z tego forum. Tak, kretynów.

Po cholerę pisać jak człowiek nie był dla was kim ważnym? Nie wypada umniejszać człowiekowi po jego odejściu. Trochę kultury dzieci. Bo chyba tylko podnieca was fakt, że ktoś odchodzi z tego świata, a wy możecie się tym popisać na forum. Za grosz szacunku do kogokolwiek, nawet dla zmarłego :/

zgadzam sie

wypowiedzi w stylu co sie stalo ? jak sie stalo sa bez sensu

ten topic to powinna byc jedna wielka swieczka -->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: :cry:

Wystarczą mi słowa Hołowczyca:

...nie zabijamy się na rajdach, pędząc między drzewami 200 kilometrów na godzinę, tylko na zwykłych trasach...

:cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry:  :cry:  :cry:  

Wystarczą mi słowa Hołowczyca:

...nie zabijamy się na rajdach, pędząc między drzewami 200 kilometrów na godzinę, tylko na zwykłych trasach...

:cry: :cry: :cry:

zgadza sie

niewazne jak niebezpieczny zawod

w nim zyjesz i jest ok

zginac mozesz w paszczy zycia codziennego

taka ironia losu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[']

 

Kurcze faktycznie nie było czego zbierać z tego samochodu :cry:

 

[...]Trochę kultury dzieci. Bo chyba tylko podnieca was fakt, że ktoś odchodzi z tego świata, a wy możecie się tym popisać na forum.[...]

Dopiero jak takie dzieciaki same doświadczą na własnej skórze jak ktoś bliski odchodzi to zrozumieja jaka to jest tragedia dla rodziny a na razie nie ma co strzępić języka , niewarto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt drozniczka nie zamknela przejazdu, a moze rogatki byly uszkodzone - tego dowiemy sie ze sledztwa.

nie wazne jaki jest rodzaj przejazdu - to nie zwalnia od myslenia i uwazania. pociag ma mocne swiatla i daje jeszcze sygnal dzwiekowy, wiec jest to w duzej mierze wina Janusza, ze skonczylo sie tak jak skonczylo.

 

byl niezlym kierowca, ale pokazal brawure i brak podstawowych zasad zachowania sie na drodze i bezpieczenstwa.

 

poza tym codziennie gina ludzie i nikt o tym nei pisze w taki sposob.

 

 

szkoda czlowieka, ale zycie toczy sie dalej.

 

co do piatku 13 to jest to dzien sam dzien jak 354 inne dni w roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ktos tez namietnie czytuje Nie :]

akurat nie czytam NIE ani innych gazet, sam wyrabiam sobie swoje poglady na świat

 

Już pora skończyć te prowdzące do niczego dysputy. Fakt szkoda człowieka a tym bardziej jego bliskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt drozniczka nie zamknela przejazdu, a moze rogatki byly uszkodzone - tego dowiemy sie ze sledztwa.  

nie wazne jaki jest rodzaj przejazdu - to nie zwalnia od myslenia i uwazania. pociag ma mocne swiatla i daje jeszcze sygnal dzwiekowy, wiec jest to w duzej mierze wina Janusza, ze skonczylo sie tak jak skonczylo.

 

byl niezlym kierowca, ale pokazal brawure i brak podstawowych zasad zachowania sie na drodze i bezpieczenstwa.  

 

poza tym codziennie gina ludzie i nikt o tym nei pisze w taki sposob.

 

 

szkoda czlowieka, ale zycie toczy sie dalej.

 

co do piatku 13 to jest to dzien sam dzien jak 354 inne dni w roku.

Według mnie nie "pokazywał brawury i braku podstawowyc zasad zachowania sie na drodze"

Pan Kulig promował bezpieczna jazde! Jeździł bardzo ostrożnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...