Skocz do zawartości
Gość DaMcio

Grand Theft Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DaMcio

jeju chciałem sobie pograć w stare dobre gta 1 a ono ŻYGA NIEMIŁOSIERNIE (jak wyłącze frame rate to wszystko lata tak szybko żę siępopłapać nie moge) ludzie pomocy bardzo mi zależy bo to jest taka łata w całej serii gta :) została mi tylko 1 plizzzzzzzz

 

mój config to

Radeon 9500Pro na Omegach 4.1

amd athlon Xp 1.7

VIA AC 97

Win Xp pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw sie klawiczami od F1 do F12 - ktorys z nich wlacza framelimit...

Ale on napisał, że wyłączył :?

Według mnie nic nie poradzisz, z włączonym ograniczeniem prędkości gra szarpie jak potrzaskana, bez ograniczenia nie da się grać...

Poprostu standard 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DaMcio

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !

plisken musi być jakiś sposób :( jak miałem GF2TI chodziło ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DaMcio

nieeeeeeee nieeeeeeeeeee PLIZZZZ MUSI bYĆ COŚ JAKIEŚ ROZWIĄZANIE MUSI !!! zobacze czy to (ściągnąłem z netu) Gta działa u Qmpli tak samo ... ale... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DaMcio

ok to jak mam się z tym opsługiwać :P

 

a i jest taka rzecz gdy wezme na tryb zgodności z win 98 to wyskakują mi poniższe błędy może dlatego mi tak żyga (jeżeli macie te pliki wyślijcie mi je na d-damcio@o2.pl)... w końcu qmpel ma 98 i chodzi mu ok

Dołączona grafika

Dołączona grafika

przy okazji powiedzcie gdzie wklepić te pliki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee o ile wiem(mam) sa do wyboru dwie wersje: uruchamiana przezdosowa i windowsowa, windowsowa powinna normalnie chodziceee o ile wiem(mam) sa do wyboru dwie wersje: uruchamiana przez dosa i windowsowa, windowsowa powinna normalnie chodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , ściągnąłem sobie z cda.pl pełną wersję gta (3xx mb ) oraz 13mb gta london (która nawiasem mówiąc nie wymaga samego gta) i problem jest następujący.. obie gry mi skaczą!!!. w readme niby napisane że są zmodyfikowane żeby chodziły na nowych sprzętach/ platformach no ale bez przesady.. szukałem sobie gierki na lana żeby grać na wydziale i pomyślałem że gta będzie w sam raz ( zwłaszcza że mało zajmuje bez muzyki) a tu kaszana. w liceum na 486 mi to lepiej chodziło. dodam że tak samo działa w rozdziałce 1024x768x32 co w 320x240x16 ( przynajmniej różnic rażących nie zauważyłem) poprostu co sek rwie... pokusiłem się też o nfs2 ( 5x mb) ale on tak skrojony że netu nawet nie ma :]

 

ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez liechmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...