Skocz do zawartości
nrl

Resident Evil 4

Rekomendowane odpowiedzi

mogli by dorzucic mgs 3 , ciekawe kiedy to wyjdzie jak byl w planach na marzec capcomu , pewnie do tej pory da sie emulowac ps2 na pc , jak na razie emulator jest we wczesnej fazie produkcji ale zapowiada sie obiecujaco , http://files.ngemu.com/ps2/Biohazard_4_SLPM_66213_J.wmv filmik z emulacji re4 na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nie potwierdzona plotka, capcom nie robi gier na pc. Wiec wątpie że kiedykolwiek ta gra wyjdzie na pc. Już prędzej zagramy sobie na emu.

onimusha 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nie potwierdzona plotka, capcom nie robi gier na pc. Wiec wątpie że kiedykolwiek ta gra wyjdzie na pc. Już prędzej zagramy sobie na emu.

PCGamer's rumor column suggested that Capcom might be bringing RE4 to PC, which was fueled by this online retailer list, scheduled for March 2006. Earlier today a Capcom community admin confirmed that RE4 was indeed on its way but would be a 3rd party product. So far this has only been confirmed by Capcom Europe, not North America (thanks Petr). Capcom also recently brought Onimusha 3 to PC through a third party

 

zanim te emu bedzie gotowe aby pograc w wiecej niz 10 fps , to pewnie wyjdzie re 6 :D

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nie potwierdzona plotka, capcom nie robi gier na pc. Wiec wątpie że kiedykolwiek ta gra wyjdzie na pc. Już prędzej zagramy sobie na emu.

Nie siej zamieszania, bo nie zdzierże jak teraz powiedzą, że nie wyjdzie :P:P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil to jedna z najlepszych gier jaka Capcom wydal na swiat. Ile to razy przelazilem wszystkie 3 czesci na PSX ze sluchawkami na uszach na TV 28' i do tego pozno w nocy. Nic procz Silent Hill nie oddalo takiego kliamtu jak ta gierka z tego gatunku. ;) Tak wiec nawet jak gra stracila na klimacie z poprzednich czesci to i tak z checia zagram. Mogli by tez wydac RE:Code Veronica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mogli by tez wydac RE:Code Veronica ;)

Mogli by, ale nie wydadzą. Nie warta skórka za wyprawke <_< Aby ta gra miała szanse dobrze się sprzedać na rynku gier PC-owych musiałaby mieć poprawioną grafike (konwersja ze DC wyglądala by strasznie).

 

Mówiąc szczerze to nie wiem co mam mysleć o RE4 na PC. Jedem wielkim fanem tego tytułu ale boje się, iż wersja PC-owa może sporo stracić. Grafika, strowanie, klimat.

 

Już lepiej by zrobili jakby "przerobili" RE0 i Remake :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 4 PC confirmed - briefly

 

Ubisoft sent out a press release announcing that it has signed an agreement with Capcom to distribute Resident Evil 4, Onimusha 3 and Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition video games for the PC. Ubisoft will distribute Capcom's games in North American and European territories beginning in February 2006 with the release of Onimusha 3: Demon Siege.

 

Resident Evil 4 is a shining star in the survival horror genre garnering critical acclaim and numerous "Game of the Year" awards from media outlets including Game Informer magazine, North America's largest gaming magazine and GameSpot.com, a leading source for gaming information. Onimusha 3: Demon Siege stars French actor Jean Reno and is the latest episode in the Onimusha franchise. This action adventure series has become a phenomenon thanks to its amazing backdrop in medieval Japan mixed with heroic fantasy elements. Devil May Cry made an outstanding debut on console and quickly became a popular action game. Renowned for its gothic atmosphere, non-stop action and thrilling combat, the latest installment to the franchise adds a new character a new boss and many new levels.

więc nierealny :wink: napisał prawdę o tym żę resident 4 wyjdzie na PCta :) inne gry Capcomu również ujżą światło dzinne na blaszaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc nierealny :wink: napisał prawdę o tym żę resident 4 wyjdzie na PCta :) inne gry Capcomu również ujżą światło dzinne na blaszaku :)

Nic tylko sie cieszyc i zacierac rece :D Klimat i jeszcze raz klimat to bylo to co w tej grze kochalem najbardziej, strach, spocone lapy, ehh to granie po nocach :P Tylko obawiam sie jak ta gra bedzie sie prezentowac na PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Code Veronica to osobny tytul,ktory spokojnie idzie na chainkascie,ale nie ma nic wspolnego z poprzednimi czesciami poza tytulem,a RE4 to poprostu nastepny RE wiec nawet swietnie ze na peceta nie ma jakichs residentow niezwiazanych z caloscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Code Veronica to osobny tytul,ktory spokojnie idzie na chainkascie,ale nie ma nic wspolnego z poprzednimi czesciami poza tytulem,a RE4 to poprostu nastepny RE wiec nawet swietnie ze na peceta nie ma jakichs residentow niezwiazanych z caloscia

 

troche dziwne jest twoje stwierdzenie!

grałem we wszystkie residenty jakie wyszły, Resident evil, resident evil 2, residen evil 3, resident evil 0, resident evil codename veronica, resident evil outbreak, outbreak 2, resident evil dead aim, resident evil gun surivor, resident evil remake. oraz resident evil 4.

 

najmniej wspólnego z całą serią ma 4 część, zdecydowanie inny klimat, inna fabuła, nie nawiazuje już nic z pozostałymi częsciami. Brak ząbiaków, inna kamera. ta gra mogłą być mieć inny tytuł ale capcom wie że nazwa resident jest kultowa i dużo osób łyknie tą gre.

 

o ile wiem na blaszaka nie ukazał się resident evil 0, resident remake, ( to zdecydowanie najlepsza część która bardzo rózni się od jedynki) outbreak., resident code veronika

w pewnym miejscu dzieje się w domu aschwordów których doskonale pamietamy z jedynki.

 

sory za literóówki i przekręcone wyrazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Chodzi mi o nazwe.Nie lubie kontynuacji nieoznaczonych numerkiem tylko samym podtytulem.Staram sie unikac takich gier.Mam swoje powody,chyba,ze gra jest wyjatkowo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Chodzi mi o nazwe.Nie lubie kontynuacji nieoznaczonych numerkiem tylko samym podtytulem.Staram sie unikac takich gier.Mam swoje powody,chyba,ze gra jest wyjatkowo dobra

Dlatego nie grasz w NFS:U, NFS:MW? :D <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dlatego nie grasz w NFS:U, NFS:MW? :D <lol>

Tak sie sklada,ze NfSU2 to inaczej NfS8 a NfSMW to NfS9.To jest nbawet bardziej popularne jak tak slucham ludzi.Nikt nie mowi:grales w needfora most wanted? Mowia - grales w needfora dziewiatke.A RE CV nie jest klasyfikowana do zadnej czesci.Nie powiesz,ktora to z kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada,ze NfSU2 to inaczej NfS8 a NfSMW to NfS9.To jest nbawet bardziej popularne jak tak slucham ludzi.Nikt nie mowi:grales w needfora most wanted? Mowia - grales w needfora dziewiatke.A RE CV nie jest klasyfikowana do zadnej czesci.Nie powiesz,ktora to z kolei

Ale pieprzysz głupoty... ja pierwsze slysze zeby ktos mowil NFs 9 !!! hhaha... myślisz że każdy siedzi i liczy która to część z kolei ?! Psss, po prostu dałeś wtope, i teraz się tłumaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ale pieprzysz głupoty... ja pierwsze slysze zeby ktos mowil NFs 9 !!! hhaha... myślisz że każdy siedzi i liczy która to część z kolei ?! Psss, po prostu dałeś wtope, i teraz się tłumaczysz.

Nie,ja nigdy nie daje po podtytulach tylko po numeracji.I mowie - nie tylko ja bo wiem co mowia inni wokol mnie,a tlumaczyc sie nie zamierzam bo nie czuje sie winny.EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada,ze NfSU2 to inaczej NfS8 a NfSMW to NfS9.To jest nbawet bardziej popularne jak tak slucham ludzi.Nikt nie mowi:grales w needfora most wanted? Mowia - grales w needfora dziewiatke.A RE CV nie jest klasyfikowana do zadnej czesci.Nie powiesz,ktora to z kolei

chyba tylko w twoim otoczeniu tak mówią. bo ja nie spotkałem się jeszcze z nikim co by nazwał mw dziewiątką.

gadasz brednie i nawet się nie możesz przyznać do tego.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupi marketing capcomu. na poczatku mial byc "exclusive" na gamecube i szkoda mi osob ktore wydaly gre na konsole aby wylacznie w ta czesc pograc. pozniej ogloszona wersje na ps2 z dodatkami (taki code veronica z xem) and teraz wersja na pc... no szkoda tylko ze zapewnie bedzie wiecej kopi piracki niz orginalnych w obrocie ale to chyba dla capcomu tez nie przeszkadza.

 

a jezeli chodzi o code veronica, szegolnie X na ps2 to ma duzo wspolnego z seria resident evil bo w niej w sumie dowiadujemy sie ze wesker zbiera wszystkie virusy, pracuje dla kogos innego, oraz co robi chris oraz claire. i rzeczywisce re4 mial najmniej wspolnego z cala seria ale wersja na ps2 troszeczke to odmienila.

 

jezeli chodzi o time line to: re0 -> re1 -> re2|re3 -> code veronica -> re4

outbreakow nie licze a w dead aim nie gralem

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz niech robia co chca z Capcom'u, byle RE 4 na kompa byl porzadny ! To sie dla mnie liczy, klimat tej gry jest niepowtarzalny, i jedynie dorownywal jej Vampire The Masqurade Redemption, choc tematyka troszke odmienna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma byc w tej grze zamiast zombiech ??

wieśniaki- w środku zamiast wirusa jak to było w poprzednich częsciach mają pasozyta. W tej grze są takie patenty, że główa mała. wybraźcie sobie chatke która stoi pusta, nagle kilka dziesiąt wieśniaków prubuje się tam dostać i naszym zadeniem jest przeżyć :) fajne też są wstawki w których bierzemy czynny udział coś ala shenume.

 

Capcom najbardziej dopracował strzelanie, każdą bron mozna dowolnie rozbudowywac, jest też zbieractwo, diamenty, jajka i rózne duperelki można łączyć ze sobą i sprzedawać wtedy za wiekszą sume.

 

Sa lokacje takie jak zamek, które naprawdę zapierają dech, do tego animacja cały czas trzyma ramke i nawet na moment nie zwolni. Swoje umiejętności można trenować na strzelnicy, która co jakiś czas jest koło sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Temat wyjścia Resident Evil 4 na PC jest dla fanów tego tytułu nożem w plecy. I nie dziwie się gdyż mają się prawo czuć pokrzywdzeni i oszukani przez Capcom.

 

Każda z tych części była przeznaczona na inną platformę. Tak jak to ktoś mądrze zauważył, na PC wyszły tylko trzy "podstawowe" tytuły. Reszta nie wyszła gdyż taka była polityka firmy. Jesli ktoś jest bardzo skrupulatny i chciałby przeżyć całą historię opowiedzianą w Resident Evil, musiał by zacząć od RE0 na gacka. Pierwotnie miał wyjść na N64 ale kiedy okazało się że ta konsola już technologicznie nadaje się na kalkulator postanowiono przenieść to na NGC. Później jest klasyk, Resident Evil z 1996 r, Remake, RE 2 (omijam RE 1.5 które jest zupełnie inną bajką i nalezy ją traktować jako projekt a nie osobną gre choć osobiscie bardzo bym chciał w nią pograć :P), RE3, RE: GS (Gun Survivor na PSX), RE: CV, RE: Gaiden. Wszystkie pozostałe cześci: Outbreak, Dead Aim są jakby dodatkami które nie wprowadzają żadnych dodatkowych informacji w timeline gry. Resident Evil 4 jest dalszą częścią opowieści ale zmienia nieco fabułe i zasady wyniesione z Raccon City. A szkoda.

 

Wracając do problemu Resident Evil 4. Gra miała byc przeznaczona tylko dla gacka. Taką umowę podpisał Capcom z Nindendo dzięki czemu sprzedaż tej konsoli miała wzrosnąć i tak dalej, ble ble ble. Długi czas tak było, ale Capcom stwierdził że tytuł zbyt słabo trafił do klientów i fanów serii (wiecie o co chodzi ;) $$$) i wyszła wersja na PS2 firmy Sony gdyż jest to najczęściej kupowana konsola na świecie. Ale jak widać coś nie poszła po myśli japończykom i wychodzi wersja na PC. Z jedej strony to dobrze, gdyż zostanie zachowana ciągłość serii na PeCeta, ale z drugiej strony warto "przerabiać" grę która ma już blisko 2 lata? Z resztą na być to przeróbka z wersji PS2 a nie NGC! No ale pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja wiem jedno - napewno się w nią zaopatrze...

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RONIN -> i reszta, ludzie nie piszcie takich postów bo naprawdę na wymioty mi się zbiera i ciśnienie podnosi. Mnie jak i całą resztę za przeproszeniem g.ówno obchodzi czy to miałby exclusive czy nie, kto ma się z tego powodu czuć pokrzywdzony. Ludzie dajcie spokój przecież to żenujące!!!

 

My się cieszymy, że będzie na PC i sobie pogramy ( bo niewątpliwie ta gra za całokształt powinna dostać 10/10, te czasy spędzone przy RE1, ten klimat, to tak samo jak HL1 i inne tytuły na tym poziomie ). Marketing nas nie obchodzi!!! A dlaczego wydano na tą i na tą platformę kogo to ???. Mam to w d.upie, cieszę się niezmiernie że zagram w tą genialną grę. A tu wchodzę do topicu i co ? czytać się nie da :[ To tyle.

 

Jak Wy, czujecie się pokrzywdzeni to napiszcie do Capcom, ale błagam nie tutaj :!: :angry:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...