Skocz do zawartości
nrl

Resident Evil 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jebnijcie mnie bo nie mogę wstać jestem w szoku po tym co zobaczyłem nie myślałem że ta konsolka(GC) cos takiego potrafi a z tych screenów widać że cos potrfi :wink:

Link:

 

http://babelfish.altavista.com/babelfish/u...2Fnews3142.html

 

[GCN] Resident Evil 4- najpiękniejsza gra universum?

Właśnie wyciekły informacje dotyczące niezwykle oczekiwanego Resident Evil 4! Game Informer zamieścił obszerny artykuł ze zdjęciami z najnowszego wcielenia zombiakowej serii!!! I są to najniezwyklejsze informacje jakie moglibyśmy sobie wymarzyć! Zarys fabuły. Bohaterem będzie Leon S. Kennedy, którego prezydent USA wyśle do Ameryki Południowej, w celu ochrony jego córki. Na razie ani słowa o mrocznej UMBRELLI. Miejsce zombiaków z poprzednich części zajmą nowe zombiaki, czyli ludzie pod wpływem magii voodoo. Przeciwnicy będą sprytniejsi niż w poprzednich częściach mają robić pułapki i ze soba współpracować. A to wszystko, żeby zatopić zębiska w ciepłym ciele bohatera... L. S. Kennedy dostanie bogaty wachlarz ruchów (skakanie, wspinanie itd), ba! będzie nawet mógł korzystać z różnych pojazdów! Ciekawym patentem będzie też używanie jako broni różnych przedmiotów codziennego (?) użytku. Na jednym ze screenów wyraźnie widać, jak Leon w celu obrony przed jakiś monstrum wyma<span style="color:red;">[ciach!]</span>e dzielnie gazrurką (o tak... to właśnie jeden z przedmiotów "codziennego" użytku)... W każdej chwili będziemy mogli przełączyć grę w tryb FPP, a nawet się w nim poruszać (a nie jak w MGS 2, tylko celować i podziwiać widoczki)! Dużą rolę będzie odgrywać celowanie, od tego gdzie dostanie kulke nasz przeciwnik, zależy efekt naszego strzału (gdy zombiak dostanie w rękę nie będzie mógł nic nią zrobić, a gdy oberwie w nogę przewróci się i zacznie do nas pełzać). Akcja ma rozgrywać się we współczesnych czasach- rok 2004. W grze nie uświadczymy prerenderowanych filmików. Zamiast nich wszelkie posuwające fabułę na przód scenki będą w pełnym real-timie, opartym na silniku gry! Widać z tego, że Resident Evil 4 ma całkowicie odświeżyć serię! To świetnie, bo większość graczy i krytyków właśnie wtórność zarzucała kolejnym Residentom. Aby słowa poprzeć ciałem, zapraszam do galerii. To tutaj znajdziecie zdjęcia zdjęć (stąd dość słaba jakość), które zilustrowały wstrząsający artykuł! Bez wątpienia szykuje się najpiękniejsza gra na GCN, a kto wie, czy RE 4 nie jest przypadkiem miss piękności wszystkich platform! Razem ze składem redakcyjnym (kkania) nie możemy uwierzyć, że to prawdziwe zdjęcia z gry, ale Game Informer zarzeka się, że tak jest! Termin odległy, ale na Boga, czegoś takiego nie widzieliście!

Polecam wam tą stronę naprawdę dużo newsów.

www.gamepub.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie kupilem GC zeby pograc w RE1 Remake i nie zaluje. :) Od 1997 jestem fanem tej serii.

Musze dodac ze grafa w RE0 jest niec lepsza niz w RE1 Remake.

Oczywiscie na RE4 czekam z niecierpliwoscia. :!:

Vodoo + RE to jakies nieporozumienie.. mam nadzieje ze to tylko plotka.. ja oczekuje dalszej czesci historii. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika i engine jest naprawde imponujacy ... zastanawiam sie czy odrzucenie zabiakow z serii jest dobrym pomyslem ... coz zobaczymy ... i jakos widac ze RE idzie w strone gry akcji niz horroru

 

gra napeno bedzie calkowicie inna niz poprzednie czesci RE, co nieznaczy ze gorsza .. napewno kontrowesyjna ... ja osobiscie mysle ze nowe pomysly wyjda sadze na dobre, jak ktos kce stare RE to przeciez jest REremake i RE0 rowniez w bardzo ladnej oprawie audio/video

 

pozdrawiam

elmo ^gigantyczny fanatyk RE i LoK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to , że Capcom zamknęło ostatnio swoje oddziały zajmujące się tworzeniem gier na PC więc w takiego Residenta to sie zagra ale jak wyjdzie pełnosprawny emulator GC czyli za jakieś 3 latka , jak na moje oko :( .A dodatkowo inne konsole też nie mają na to co liczyć bo to exclusive dla kostki.

Normalnie katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE4 bedzie o virusie ktorym byla zarazona Lisa Trevor w RE1: Remake

Lisa byla zarazona zwyklym wirusem T, poprostu zupelnie inaczej na niego reagowala, pozniej jeszcze dostala wirusa G i wogle w zwiazku z tym stala sie taka piekna :P

 

Niewiem skad masz to info ale to niepasuje :P bo to by byly zwykle zombiaki, chyba ze wszyscy tak wyjatkowo reakuja na wirusa jak Lisa :D

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie czy ta gra bedzie na pc? ja bym dla niej kupil nowego kompa jakby mi lagowalo :) resident rox, no i cs ;-)

NIE bedzie na kompa na 100%, Capcom calkowicie sobie odpuscilo PieCa ... ostatni Resident jaki wyszedl na PC to trojka, nawet juz kilkuletnia Code Veronica niezostala wydana na PC ..

jak masz kase na nowego kompa to napewno masz kase na konsole tym bardziej gacka :D

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale code veronica nie rowna sie do re1:remake albo re:0 na gamecube'a

btw wysoka jakosc trailera:http://www.evilnews.net/re4trailer/

a sluszales o czyms takim jak uszanowanie czyjegos zdania :?:

 

IMHO CV jest najbardziej sycaca i tyle,nie musisz sie z tym zgadzac przeciez :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale code veronica nie rowna sie do re1:remake albo re:0 na gamecube'a

rzecz gustu :)

 

pozdrawiam

elmo

 

update

kolejne filmiki:

http://c.streamingmovies.ign.com/cube/arti...4x_1_wmvlow.wmv

http://c.streamingmovies.ign.com/cube/arti...4x_2_wmvlow.wmv

http://c.streamingmovies.ign.com/cube/arti...4x_3_wmvlow.wmv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...