Skocz do zawartości
gnz

Robienie z ludzi idiotow :/

Rekomendowane odpowiedzi

echhh wielu uzna ze ten temat nic nie wnosi i traktuje o oczywistych sprawach ale jednak musze sie z kims tym podzielic ...

 

wpadlem wczoraj do kuzynki i okazalo sie ze jej maz wlasnie pojechal po kompa jakiegos - pokazala mi oferte po co pojechal ... oferta oczywiscie z jakies gazetki typu oszolom - komp z vobisa ...

 

przeczytalem i sie zalamalem :?

 

proc: celeron 2.6

plyta: nigdy o takiej nie slyszalem - literek i cyferek nie przytocze

pamiec: 256 mb noname 266 MHz

dysk: 40 gb !!!

grafa: pierwsze co przyszlo mi na mysl to ze dostana jakaiegos fx5200 i w sumie starczylby im az zanadto jednak nie ... dostali s3 virg'a :?

 

no poprostu zalamka - przeciez w tym zestawie nie ma nic co moznaby uznac za w miare dobra rzecz :?

 

wiadomo ze zestawy takie maja wady ale zawsze jest cos co podnosi poprzeczke - np. wysoki GHz pentium na slabej plycie, maly dysk szybsza pamiec + fx5200 (heh w sumie to modlilbym sie o taki zestaw dla nich :()

 

i teraz najlepsze ... ten zestaw kosztowal ich 2.600 PLN

8O :x :evil:

 

no po prostu parodia ... jak mozna ludziom takie goowno wciskac za taka kase ... :(

 

dzis ide im go poskladac - zobacze jeszcze co za monitor do tego dostali ... lecz nie spodziewam sie niczego plaskiego o dobrych parametrach ... :?

 

PS: heh napewno padnie pytanie "czy to dobry sprzet ?" ... juz kombinuje co i jak im powiedziec :?

 

a czy wy zmienilibyscie cos w tym zestawie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ale przekret.

 

Z tego zestawu przydal by mi sie tylko dysk bo ten juz mi nie starcza ;]. A tak zmienilbym wszystko w tym zestawie ;]

 

A i ostatio kupywalem plytki w PC Komputer a tam stoi FX 5200 za ....Uwaga trzyma sie krzesel i biurek ....340 zl 64mb/ 64bit/ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, vobis kiedyś miał ładne obudowy - ale raczej do highendowych zestawów za 10k zł...

 

A cóż - ten komp z monitorem? bo jakbym podliczył koszt mojego kompa, to sama buda z flakami by wyszła mniej więcej tyle (chyba trochę więcej) no ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu zaproponowal kuzynce wymiane/oddanie tego sprzetu - w koncu rodzinka :wink: Po za tym jak widze te mega dzikie zestawy w Vobisie to noz mi sie w kieszeni otwiera - rozboj w bialy dzien :evil:

Juz tez mialem pare takich sytuacji, ze ktos ze znajomych lub rodziny kupil jakis badziewny zestaw, a potem musialem wysluchiwac lamentow ze nie chodzi to, tamto badz jeszcze cos innego...Zawsze wtedy pytam czemu nie poradzili sie mnie zanim kupili to "cos", ale widocznie ludzie sa zwabieni przez magiczne slowo "PROMOCJA" albo ufaja zajebistym sprzedawcom :evil:

Sam ostatnio skladalem sprzet dla dziewczyny i nie wydalem wiecej niz 1500zl bez monita i jestem pewnien ze bije on na glowe sprzet, ktory zaprezentowales tutaj :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw może mysz i klawa są znośne

No właśnie - może dali tą klawe za 1200 pln'ów z koncentratorem NiebieskiZąb bo wiem, że mają w ofercie :lol: :lol: :lol:

 

 

Uwaga trzyma sie krzesel i biurek

Dzięki za to ostrzeżenie przydało sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurcze... szok...

Ja mysllem ze za swoj przeplacilem (1600zl bez monita i SB i HDD, a kupowalem prawie rok temu...)

 

W tej ofercie razi tylko ten S3, a reszta powiedzmy ze nie jest dobra, ale do windowsa w zupelnosc wystarcza.. za to z cena przesadzili... i to zdecydowanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj po prostu nie da sie nic powiedzieć

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po prostu parodia ... jak mozna ludziom takie goowno wciskac za taka kase ... 

Jeżeli znajdują sie tacy ludzie to czemu nie . Biznes to biznes :wink:

Ps.Pozdrowienia dla męża kuzynki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: heh napewno padnie pytanie "czy to dobry sprzet ?" ... juz kombinuje co i jak im powiedziec 

 

a czy wy zmienilibyscie cos w tym zestawie ? 

1. Wszystko do wymiany.

2. Jak zadadza to pytanie to zemdlej. ;) :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest śmieszne . Śmieszni są ludzie którzy kupują takie cuda a potem płaczą że coś im nie chodzi albo komputer sie resetuje przez niestabilną prace to jest śmieszne.

Jeżeli klien przychodzi do sklepu to przecież ma opisany cały zestaw z czego się składa , nawet na wspomnianej ulotce musiało być napisane. Dalej jeżeli już sie zdecyduje na zakup jakiegoś zestawu a sprzedawca nie poinformuje go o tym co jest w środku( wcale nie ma takiego obowiązku) to i tak wszystkie komponenty są opisane na karcie gwarancyjnej bądź pudełku. Więc klien jest świadom tego co bierze . Nikt tu nikogo nie wprowadza w błąd ani nie oszukuje , a to że ktoś już się kompletnie na czymś nie zna (czytaj klient) to już jego problem. Firma przedstawiła swoją oferte , znalazł się kupiec , kupił nie ma problemu ani roszczeń do jakich kolwiek reklamacji . Koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gie-eN-Zet - Vobis w Auchan Mikołów :?:  :?:  :wink:  :wink:  :?:  :?:

taaaa witam mikolowianina :D - vobis oszolom mikolow ...

 

wlasnie wrocilem z "montarzu" ;)

 

maz kuzynki chcial kupic od razu jakas gre do "nowego sprzetu" - ogladal cmr3 i od sprzedawcy juz uslyszal ze nie za bardzo ta gra pojdzie na tej karcie :?

 

ze to mu nie dalo do myslenia :( - nowy sprzet i stara gra nie chodz ...

 

kupil cmr2 :) chodzi nawet fajnie :lol:

 

echhh ktos tu cos o obudowie - TO cos to nawet nie klasyczna obudowa tylko jakis mini tower - smieszna taka 3/4 zwyklej obudowy ...

 

monitorek tak jak przypuszczalem - nie jest plaski a z oferty wyczytalem ze kosztowal on 800zeta !!!!!!!

 

parodia ...

 

mydla oczy - gratis do zestawu dostali kamerke internetowa i jakas plyte dvd - tylko czy aby napewno gratis :?

 

jest jeszcze winda OEM home edition ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahaha... :lol: polskie realia :| nie spytaja sie kogos kto sie "naprawde zna" tylko ida i licza na sprzedajacych :| szkoda mi takich ludzi... porazka totalna...

 

a sklep sie cieszy :D "przylepil" na kompie 100% wartosci sprzedanego :D heheh :D no nie moge... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez oblookaj cos co jest w rachunku i cos co jest w kompie albo niewiem skasoj katalog System i oddaj i powiedz ze chcerz zwrot kasy po nie dziala na zgodnosc z umowa sie powolaj tylko utrzymoj sie przy tym twardo bo beda sie klucic pogroz rzecznikiem konsumentow albo sadem powinni przyjac spowrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez oblookaj cos co jest w rachunku i cos co jest w kompie albo niewiem skasoj katalog System i oddaj i powiedz ze chcerz zwrot kasy po nie dziala na zgodnosc z umowa sie powolaj tylko utrzymoj sie przy tym twardo bo beda sie klucic pogroz rzecznikiem konsumentow albo sadem powinni przyjac spowrotem

heheh :D sprzedawca nie bedzie zadowolony :| ma 1 probe na naprawe :/ potem mozna zwracac jako zle naprawiony, wtedy to juz bez lipy jest :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalosne :? pewnie jeszcze dosa dawali jako 'preinstalowany system' :D

Wlasnie nie wiesz ostatnio sie strasznie pozytywnie zdziwilem. Otoz Vobis preinstaluje....Linux Edu-costam

Calkiem sensownie jedna partycja na tego linuxa, druga fat32 z wszystkimi sterownikami pod windows

Jakis Koffice, openoffice, kde, mplayer bodajrze calosc jakas mutacja knopix'a - pomysl godny nasladowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mozmy wpisac parametry jakiegos kompa , jaks mega schit R9200 SE, C 2,4 Gh,256 Ramu no name, pojsc z tym do sklepu i sie spytac czy taki komp jest dobry, mielibysmy fajna zabawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza ...

a mnie ejszcze bardzo wqrza jedna sprawa :

jaik czytam ajkies ulotki ze sklepo to widze rozne zestawy i jest tam chamsko napsiane np anthlon 1700 MHz albo 2600 MHz prtzeciez to ewidentne oklamywanie klientow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...