Skocz do zawartości
Boyco

Nokia 5510 i MP3

Rekomendowane odpowiedzi

Z gory prosze moderatorow by nie przenosili tego watku bo niesamowicie mi sie spieszy! :oops:

 

Chodzi mi o transfer plikow muzycznych do Nokii 5510 za pomoca programu dostarczonego przez Nokie lub bez niego. Sposoby, porady itp.

 

Bo na moim XP nie bardzo dziala ten program. Windows widzi urzadzenie i je instaluje natomiast sam program nie potrafi uzyskac dostepu do telefonu (kabel oczywiscie podłączylem :lol: )

 

Czekam na sugestie.

 

PS. Program napisany jest pod WIN 98/ME/2000 tak wiec dziwie sie ze jest cos nie tak z XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel napewno działa? Możesz uzyskać połączenie wogule z telefonem pod Windows'em XP jakikolwiek programem? Ja specjalnie dla telefonu i paru gierek mam Windows'a Me na drugiej partycji bo większość softu do Nokii działa pod Win 9x/ME. Sprawdź na drugim comie bo może na jednym nie działać.

 

Ps. Zbyt piękny to Twój nowy telefon nie jest :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też mam ten telefon :!: :D

Niestety mam obenie 98ke więc nie powiem Ci wiele jak sprawa się ma z XP. Spróbuj ściągnąć nowy soft do tej Noki- też miałem z wersją która była orginalnie kłopoty. Zobacz też czy ogulnie coś Ci sie nie zjebało, czy z USB wszystko w porzo, może jakiś konflikt przerwań albo inny shit :?: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie moj telefon tylko kolegi.

 

Jakie typu streowniki mam zciągnąć?

Kabel dziala bo windows instaluje urzadzenie jako noki 5510 i mam mozliwosc przenoszenia plikow jak do urządzenie przenosnego (61MB).

 

Pomozcie... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, też mam ten telefon :!:  :D

nie ma sie co chwalic taka porazka ;), to mowisz ze pelnowymiarowa klawiatura to niezly bajer na panny jest? ;) , nie jestem za noszeniem wilekiego batona w kieszeni, nokia zapomniala o miniaturyzacji tego wspanialego narzedzia komunikacji 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh gratuluje wyboru !

Przypominam ze jest epoka miniaturyzacji jak bys zapomnial !

ale i tak zaoszczedziles dobra kosa kosztuje z 200zl tani tel min 200 na gieldzie Ty dales 50 w promocji :) mozesz dwonic a jak cie napadna to sie obronisz !

Powaga :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe też mam ten telefon dali mi w idei za 1 zł - co do reszty to może i cegła ale przydatna. I tak prawie cały czas mam ją przy pasku bo leci sobie radyjo albo mp3 i mnie to osobiście nie przeszkadza a sam odtwarzacz mp3 kosztuje z 500 zeta taki z 64 mega pamięci a tu mam za 1 zł :) a dla ciebie jest info na stonie http://www.nokia.com/phones/5510/faq_music.html na samym dole jest opis jak odpalić abu prog działał pod XP - jak nie znasz anglika to ci przetłumacze i podeślę na priva :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe też mam ten telefon dali mi w idei za 1 zł - co do reszty to może i cegła ale przydatna. I tak prawie cały czas mam ją przy pasku bo leci sobie radyjo albo mp3 i mnie to osobiście nie przeszkadza a sam odtwarzacz mp3 kosztuje z 500 zeta taki z 64 mega pamięci a tu mam za 1 zł :) a dla ciebie jest info na stonie http://www.nokia.com/phones/5510/faq_music.html na samym dole jest opis jak odpalić abu prog działał pod XP - jak nie znasz anglika to ci przetłumacze i podeślę na priva  :lol:

Stary!

 

Wielkie dzieki!

 

O to mi wlasnie chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm. wiem ze watek troszke stary, ale co tam. Kupilem sobie twn telefonik - extra :D Jest max zadowolony. Ale nie o tym mialem pisac.. Moze poqwiedziec jak zrobic aby serio upchnac tam 2 h muzyki?? Tak jak to pisza na stronce nokia?? Czy wejdzie max 1h jak w moim przypadku?? Jak mozna wiecej to powiedzcie jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...