Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak głupi nie jestem ;) Tylko ma problem: w BIOS'ie mam ustawione 6|2|1, a Sandra mi pokazuje tak jakby było 5|2|1 w związku z czym PCI wg. Sandry taktowane jest 40, a AGP 80 MHz. Zamierzam kupić Radeon'a 9800 i wiem że ta karta nie pójdzie na AGP8x przy 80 MHz, więc boje się że może sie usmarzyć... Nie wiem czy ufać Sandrze, czy temu co w BIOS'ie, zatem chciałbym to sprawdzić jakąś inną aplikacją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny głupi temat o taktowanie AGP

Dla kogo głupi to głupi, ciężko znaleźć na forum coś sensownego o AGP a jest to nieraz spory problem czego sam doświadczyłem. Erkekjetter, nie możesz ustawić na auto? Jaki masz zakres ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny głupi temat o taktowanie AGP

Dla kogo głupi to głupi, ciężko znaleźć na forum coś sensownego o AGP a jest to nieraz spory problem czego sam doświadczyłem. Erkekjetter, nie możesz ustawić na auto? Jaki masz zakres ustawień?

Zdarza sie ze czasami ktos musi se nabic postawiec ...

poszukaj najnowsze aidy jak nei bedzie pisało to radził bym wierzyć temu co w biosie bo sandra ma swoje jazdy a sprawdzałes jaka sandrą tą najnowszą z servece packiem ??

 

(sorki za błedy jak beda ale nie mam jeszcze worda :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleść właśnie tą najnowszą aide? prosze o podopowiedź, aha no i czy moge sobie podnieć na sowjej karcie APG? jak to w ogóle z tym jest?? Można tym coś spalić? i czy coś sie tym psuje jak jest dużo większe AGp niż tgradycyjne 66 MHz, prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...