Skocz do zawartości
vcarter

Miami Vice - Policjanci z Miami - kto uwielbia ten serial ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Szukam fanow tego ponadczasowego serialu Miami Vice - jest to bodajze

jedyny serial ktory ogladalem 10 lat temu a ktory ogladalem chyba z

jeszcze wieksza przyjemnoscia na ostatnich wakacjach.

Niestety TV 4 emituje czasami tylko pierwsze kilkanascie odcinkow.

Dlatego jesli sa tutaj fani tego serialu to wpiszcie sie tu laskawie -

mozna by wyslac kilka e-maili do roznych stacji TV i moze zaczeli by

emitowac ten serial...

Chetni do dyskusji na temat Miami Vice tez sa tutaj mile widziani

(mozna powspominac stare czasy :-) )

 

A moze ktos ma nagrane lub sciagniete odcinki tego serialu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem praktycznie całe 4 sezony ale sporo to zajmowało (ok 40 GB) i niestety skasowałem gdyż większość była po niemiecku a nie było (i chyba nadal nie ma) tekstów :(

 

Na tej stronce masz linki osiołkowe do tego serialu :

http://www.the-realworld.de/modules.php?na...&cid=1&csid=205

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że za dzieciaka oglądałem ten serial i się bawiłem z kuzynem w to :) (Ja byłem tym murzynem)

btw niedawno (rok lub dwa lata temu) chyba leciał ten serial w tv :wink:

Hehe - nieźle bo ja zawsze byłem Sonny Crockett'em :). A tytułowa muzyczka ["Jan Hammer - Crockett's Theme"] jest naprawdę świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to co znalazlem w necie mnie wogole nie zadowala :(

Niemiecka sciezka dzwiekowa jest strasznie badziewna - nie da rady sie tego sluchac ani ogladac :(

A od tygodnia probuje sciagnac kilka odcinkow przez emule i dalem sobie spokoj gdy po 3 nocach sciaglo sie 60mb.

Niedlugo bede mial 20 odcinkow zgrywanych z TV4 no ale wszystkich odcinkow jest ponad 110 :)

 

Cala serie w TV emitowali chyba z 5 lat temu - ostatnio na wakacjach TV4 wyemitowala chyba 20 odcinkow i tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że za dzieciaka oglądałem ten serial i się bawiłem z kuzynem w to :) (Ja byłem tym murzynem)

btw niedawno (rok lub dwa lata temu) chyba leciał ten serial w tv :wink:

Hehe - nieźle bo ja zawsze byłem Sonny Crockett'em :). A tytułowa muzyczka ["Jan Hammer - Crockett's Theme"] jest naprawdę świetna.

oj tak oj tak zgadzam sie w 100% ! do dzisiaj ja trzymam na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nizłe to było jak mialem jakies 8 lat (w ktoryms odcinku podobno zgineło ponad 50 osob... :twisted: ) ale i tak wołałem THE A TEAM tytyryty tytyty tyryrytytyty tytyryryty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nizłe to było jak mialem jakies 8 lat (w ktoryms odcinku podobno zgineło ponad 50 osob... :twisted: ) ale i tak wołałem THE A TEAM tytyryty tytyty tyryrytytyty tytyryryty ;]

i niewidzialne psy Murdocka ;]
no żeby tylko , hasełka bieja w stylu 'dzieci pijcie mleko', albo hannibala 'strzelajcie tak zeby ich nie zabic' (zawsze jak napazali z tych madebytheateam guns to im lufy latały na wszystkie strony a i tak nikogo nigdy niezabili ;) ) samochody po bylejakim zderzeniu ze wszystkim latały do gory wystarczyła 1s zeby dostrzec rampe pod autkiem ech... ale bylo przynajniej z czego polać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Druzyna A to tez byl serial ktory ogladalem codziennie - ale w przeciwienstwie do Miami Vice teraz po tych kilku latach juz mi sie nie widzi ten serial (Druzyna A).

Dlatego tak bardzo szukam odcinkow Miami Vice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

film wypas jak bylem maly (przedszkole) to go ogladalem tylko jak slyszalem ta piosenke to odrazu lecialem do TV heh nawet w radiu puzczali ta piosenke byla moja ulubiona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miami Vice i Vice City roolez! I film i gra są przepiękne! Szczególnie duże wrażenie robią wielkie jak cegła telefony bezprzewodowe, kanciaste sportowe autka i muzyka electro-pop (czy jaka tam) -takie typowe smaczki z lat 80-tych. Mniam! :)

Odkąd zagrałem w Vice City, coraz częściej słucham w radiu Winamp'a muzy z lat 80-tych - te klimaty! ;)

Gliniarz i prokurator też był zajebisty! Wszystkie odcinki obejrzałem! (jakieś 10 lat temu - jeezu stary byk ze mnie).

Uwielbiałem też oglądać głupawy serial "A-Team"! Każdego następnego dnia po emisji, w szkole z kumplami nabijaliśmy się z kolejnego odcinka! A najlepszy tekst jaki zapamiętałem z tego serialu to (coś w tym stylu):

- <gangsterzy> Poddajcie się i oddajcie nam broń!

- <ten siwy z drużyny A> OK! Ale najpierw damy wam amunicję!

tratatatatatata.... :lol:

A najlepszy mega-tekst jaki w ogóle słyszałem w filmie to byl w Stawce Większej Niż Życie: (szwab do więźnia) "Pałki moich chłopców zmiękczą nawet hrabiowską dupę!" - chociaż może to jest trochę niesmaczny żart. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...