Skocz do zawartości
phranzee

kolejna przygodowka we flashu

Rekomendowane odpowiedzi

@arnie

3 kolko dostajesz jak wyslesz o nie maila - musisz miec kartke i dlugopis - list piszesz w pokoju gdzie bylo niebieskie kolko ( w tym pierwszym )

 

@genghiskhan

pare postow wyzej MichalP [xsrx] rozrysowal jak przejsc te usmieszki dla leniwcow - przeciez tam nie ma nic trudnego - troche samozaparcia i cierpliwosci :)

 

@van zan

chodzi ci o puzzle ? 2 kolesi trzymajacych kolorowa tarcze ?

ustawisz je dobiero po tym jak przejedziesz karta magnetycza po czytniku

 

@kamerek

wlasnie chcialem odpowiedziec na twoj PW no ale widze ze sobie poradziles :P

 

jak ktos ma linki do takich gier to niech poda - fajnie sie ubawilem i naglowkowalem ... :lol:

 

ale usmieszki i zielona sciana rules !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deredevil napisz jakie masz litery w tym pokoju co sie pojawia na kompie i w drugim tez (jak klikniesz na drzwi to ci sie pokaze drugi). Bo z nich trza ulozyc wyraz - a podobno kazdemu sie co innego pojawia.

ja musialem wpisac DEAF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@daredevil

masz na ekranie jakies literki - poskladaj z nich jakis wyraz - jak ci nic nie przychodzi do glowy to probuj kazdej kombinacji albo podaj tu co masz za literki - kazdy ma inne ...

 

@wierzba25

calosci nie musisz , moga zostac 4 wolne i sciana sie poddaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

argh... wymieklem -jak otworzyc ostatnie drzwi po wpisaniu tych cyferek i wylaczeniu laserow... - mam tylko karte...

EDIT

kurde ze tez nie zauwazylem wczesniej ze to krzeslo da sie przestawic<lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw sobie 1 wylaczasz idziesz do 2 pokoju za 1 laserem

srubokretem rozwalasz to urzadzenie i tniesz kable kabinerkami... potem idziesz do pomieszczenia z 2 laserem i po lewej sciana sie odsowa potem wracasz do 1 machiny wylaczasz 3 laser i wlaczasz 1... wracasz do gory i skochisz drugim wejsciem co wczsniej bylo zablokowane pod szafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wroc do pokoju gdzie po prawej jest lampa - musisz znalezc do niej zarowke i jak wlaczysz to zacznie ona oswietlac sciane na ktorej masz napisane cyfry - (musisz ja poprzesowac z gory na dol zeby wszystkich odpisac) potem tylko wklepujesz to i otwierasz drzwi kluczem znalezionym w ktorejs szafce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą kartę i po tym 123E nie mogę otworzyć drzwi bo nie mam klucza. Może ktoś pamięta gdzie on jest?

Po drabinie na gore do pokoju z lampa (tam gdzie kod jest)

przesun krzeslo i na lampie jest klucz

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...