Skocz do zawartości
freeman

Wplyw telewizora na komputer...?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy ogladam film to TV stoi zaraz obok obudowy komputera. Przewaznie ok. 2-3h. Dokladnie to stoi miedzy monitorem i kompem. Po znieksztalceniach na monitorze widac, ze TV (jakis bardzo stary Panasonic) zakloca prace monitora swoim polem magnetycznym(?) Dlatego monitor wylaczam. Co z komputerem? Moze TV zle wyplywac na jego podzespoly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na komputer chyba raczej wpływu nie bedzie miał ale nie jestem pewien do konca. jeżeli chodzi o monitor to miałem podobną sytuacje tylko u mnie monitor stał na biurku blisko kaloryfera i ktoś musiał mieć coś podłączone do niego bo tez mi sie obraz rozmazywał i pływał ale oprócz tego nie zauważyłem zeby miało to jakiś wpływ na komputer

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ogladam film to TV stoi zaraz obok obudowy komputera. Przewaznie ok. 2-3h. Dokladnie to stoi miedzy monitorem i kompem. Po znieksztalceniach na monitorze widac, ze TV (jakis bardzo stary Panasonic) zakloca prace monitora swoim polem magnetycznym(?) Dlatego monitor wylaczam. Co z komputerem? Moze TV zle wyplywac na jego podzespoly?

Tez mialem kiedys takie zaklocenia na swoim starym CRT i sie tym wcale az tak nie przejmowalem, ale jak trzeba bylo oddac monitor do serwisum bo juz sie pracowac na nim nie dalo (cos sie z kineskopem stalo) to sie przejalem i juz nigdy wiecej!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...