Skocz do zawartości
GuC!o^

ATI tool wtf ?

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry... problem jest następujący:

podkręcałem swoją grafe spokojnie na wartości 415/355 , włączałem UT2004 i nie było mowy o artefaktach... ( tak samo jak z pozostałymi gierkami) wylookałem w necie programi ATI tool bo podobno dobrze wykrywa arty... ok instalacja , uruchamianie... dałem "find max mem" ... więc tak czekam i czekam aż se spokojnie podkręca dochodzi do 350 i arty :? 3 MHz niżej arty :? dopiero na 345 zniknęły... max core wyszukał 420 więc looz... najlepsze jest to że gdy znalazł optymalne wartości 419/345 a po chwili ustawiłem spowrotem na DEFAULTS na całym ekranie wywaliły sie artefakty 8O ja nie wiem czy ten program mnie robi w bambuko czy co ? na power stripie takich cyrków nie było :evil: PS. ten ti tool wogule jakiś dziwny ! za pierwszym razem arty były na pamiątkach 355... teraz są już na 320 :evil: nie wiem co jest grane... vga silencer obroty na HIGH , radiatorki na pamięciach standardowe od herca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie spytam jak juz jest topic

GUCIO jak jest z tym powerstripem (ja go nie trawie) chodzi mi o to

do ilu leca tam suwaki ? moze sie przesiade na niego :cry:

ATI Tool wywalilem po 5minutach uzytkowania! BADZIEW

 

Riva TUNER the best choc maks 415 na rdzen :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...