Skocz do zawartości
cavarr

Jestem jaki jestem II

Rekomendowane odpowiedzi

o czy to moze chodzi o to ze... :D

gdzies w gazecie czytalem ze wisniewski ma zaprosic do swojego programu :/ :D swoich dwoch najwiekszych "zwolennikow" czyli kube wojewudzkiego i roberta leszczynskiego, aby mogli wyjasnic rozne tematy :] a i podobno ma to byc na zywo :] :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czy to moze chodzi o to ze... :D 

gdzies w gazecie czytalem ze wisniewski ma zaprosic do swojego programu :/ :D swoich dwoch najwiekszych "zwolennikow" czyli kube wojewudzkiego i roberta leszczynskiego, aby mogli wyjasnic rozne tematy :] a i podobno ma to byc na zywo :] :]

Yeah - fakt że będę nabijał mu oglądalność ale z miłą chęcią zobaczę dlaczego się nie lubią :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak trzeba miec to cos aby nawet na forum o sprzecie komputerowym poruszac sprawe jego osoby . Wisniewski to ziom jakich malo ale chcialbym zrobic taka kariere aby miec basen w domu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jonas? *joke* ;]

Żesz ty gouomb na kasety :>

on sie polewa :D

Poważnie?

No dobra, przyznam się, wiem - Wiśniewski ma włoski czerwone, Leszczyński białe, a Wojewódzki to befsztyk z krowy Noego podany jako polędwiczka cielęca. Zdałem? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia powrócił znowu w TVN-nie nowa edycja z naszym ulubieńcem w roli głównej. 

Czekam z nie cierpliwością :twisted:

Nie wiem czy to dobrze czy źle ... cóż - nie widziałem pierwszej serii, drugiej też nie zobaczę.

 

Co do Wiśniewskiego... cóż - facet jest jaki jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przyznam się, wiem - Wiśniewski ma włoski czerwone, Leszczyński białe, a Wojewódzki to befsztyk z krowy Noego podany jako polędwiczka cielęca. Zdałem? :>

Piątka :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jonas? *joke* ;]

Żesz ty gouomb na kasety :>

on sie polewa :D

Poważnie?

No dobra, przyznam się, wiem - Wiśniewski ma włoski czerwone, Leszczyński białe, a Wojewódzki to befsztyk z krowy Noego podany jako polędwiczka cielęca. Zdałem? :>

hhe male sprostowanie, Wisniewski zrobil sobie update na nowy kolor wlosow, teraz ma rozowy :D, widzialem go niestety ostatnio w televizorni blech.

 

tak czula moja babka w kosciach ze tvn znowu odwali jakis debilny program, dawno nie bylo nic specialnego na tym kanale, a polsat sie szykuje do nowego baru, wiec tez juz niedlugo znacznie zanizy swoj poziom...

badz co badz jezeli Kuba wpadnie do programu to chetnie to zobacze - jak mluci Wiśniaka :)

hyyhhy ghm :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe male sprostowanie, Wisniewski zrobil sobie update na nowy kolor wlosow, teraz ma rozowy , widzialem go niestety ostatnio w televizorni blech.

Boże.........chroń ojczyzne przed debilami pokroju M.W.

 

On jest jaki jest ??? [ciach!]o prawda. Chciałem przemilczeć ten temat ale nie moge. On jest wykreowany przez media , jego sztuczne łzy i zachowania to wszystko jest w secnariuszu. No i te jego genialne rozważania nad tym jak to on miał źle bo wychowywał się bez ojca . I co z tego ??? Mało jest ludzi którzy wychowują sie bez ojca lub matki a czasem i obojga ??? <span style="color:red;">[ciach!]</span>a normalnie ciśnienie tak mi skacze jak sobie przypomnie o tym wybryku natury że już nie moge a go jeszcze na szczęście nie wiedziałem od dłuższego czasu. Myślicie że za 20 lat jak jego czas już dawno przeminie będzie sobie farbował włosy na pedalskie kolory?? albo bedzie co 5 minut płakał i żalił się pani Zosi z warzywniaka że nie miał ojca?? Może jeszcze załużmy numer SMS 7920 dla M.W przecież on taki biedny nie miał taty , trzeba mu pomóc. Według mnie M.W. to jest największa porażka SHOW BIZNESU w Polsce

 

Kiedyś w barze (nie wiem w której edycji ani kto tam występował ) była taka scena ze jeden uczestnik wszedł do ringu z zawodowym bokserem.

 

Oj... jakbym chciał wejść chociaż na 2 minuty z tym debilem i wtedy bym najlepiej wyraził to co czuje do tego analfabety muzycznego :evil:

Na temat jego muzyki nawet nie będe sie wypowiadał bo to temat rzeka . Chociaż nie jestem specjalista od śpiewu to i tak każdy nawet ja dostrzeże to ze ten chłop po prostu tego nie potrafi robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

teraz na tvnie bedzie cafe camera czy cos takiego hehehe

a co to jest :?:
cholera to wie na reklamowce wchodza jakies typki do pokoju i kamera jest tak niby za sciana heh a potem cos tam niedlugo w tvn.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jonas? *joke* ;]

Żesz ty gouomb na kasety :>

on sie polewa :D

Poważnie?

No dobra, przyznam się, wiem - Wiśniewski ma włoski czerwone, Leszczyński białe, a Wojewódzki to befsztyk z krowy Noego podany jako polędwiczka cielęca. Zdałem? :>

hhe male sprostowanie, Wisniewski zrobil sobie update na nowy kolor wlosow, teraz ma rozowy :D, widzialem go niestety ostatnio w televizorni blech.
ja widzialem go ostatnio z bialymi wlosami :| w TVP1 chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz na tvnie bedzie cafe camera czy cos takiego hehehe

a co to jest :?:
cholera to wie na reklamowce wchodza jakies typki do pokoju i kamera jest tak niby za sciana heh a potem cos tam niedlugo w tvn.....
Pewnie będzie to coś a la big brother w biurze - kolejny syf blee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...