Skocz do zawartości
cavarr

Jestem jaki jestem II

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PL4Y3R

Kiedy bedzie ten Wojewodzki vs Wisniewski bo bym se ogladnal? :)

z tego co wiem (czytalem w jakiejs gazecie wywiad z wojewodzkim) to wisniewski nie chce przyjac zaproszenia do programu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie ten Wojewodzki vs Wisniewski bo bym se ogladnal? :)

z tego co wiem (czytalem w jakiejs gazecie wywiad z wojewodzkim) to wisniewski nie chce przyjac zaproszenia do programu :P

i to mnie martwi ..... :wink: zeby tylko nie poszli na jakas ugode, ze pytania sobie uzgodnia, jak bedize cos w rodzaju talk show, mam nadzieje ze Kuba by na takie cos nie poszedl :), hmm slyszalem pogloski o zaproszeniu Wisniewskiego do programu Kuby, moglo by byc ostro, za ostro ... :)

Zobaczymy jak to bedzie, w role wchodza duze sumki zapewne wiec watpie zeby do niczego nie doszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w gadacie wisniewski jest cool :D raz pstrykam po kanalach patrze niemcy maszeruja i hitler cos pokazuje tylko hmmm cos niepasuje muzyka! to byl ten odcinek jak pokazywali to jak ktos podmontowal to kaine grezen(niewiem jak sie pisze :P ) pod tych niemcow mi tam deledysk sie podobal a jemu widocznie nie :D co do kolorku wlosow to mi sie wydawalo ze wisniewski biale ma :) btw wisniewwskiego jak z ta jego plytka za 5zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Chociaż nie jestem specjalista od śpiewu to i tak każdy nawet ja dostrzeże to ze ten chłop po prostu tego nie potrafi robić.

Swięte słowa. Każy kto posiada chociaż odrobinę słuchu muzycznego wie, że dźwięki wydawane prezez tego faceta bardziej przypominają beczenie kozy niz śpiew. Poprostu ja nie mogę go słuchać, i nie chodzi tu o to że go nie lubię (a nie lubię go :x ), ale poprostu nie mogę znieść jego "śpiewu". O wyglądzie nie będę się wypowiadał, bo każdy to widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Wiśniewskiego... cóż - facet jest jaki jest  :lol:

Are you "siór"?

Bo według mnie bardziej jest "kobietą", bo sprzedaje się "tefałenowi" za pieniądze... :evil:

hehehehehhehe dobre :D podoba mi sie ten text :D rispekt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Wiśniewskiego... cóż - facet jest jaki jest  :lol:

Are you "siór"?

Bo według mnie bardziej jest "kobietą", bo sprzedaje się "tefałenowi" za pieniądze... :evil:

"kobietą wyzwoloną" :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz wiecej chlamu w TV...

ilez mozna :?: i po co ludzie to ogladaja :?:

dlatego pieknego, kwietniowego dnia 2003 roku.. stwierdzilem ze TV mi juz tak namieszalo w glowie... I po prostu przestalem ogladac... Co prawda raz na miesiac z checia obejrze Kube Wojewodzkiego... ale to juz nie ten sam Kuba co na poczatku...

 

 

Gdyby wisniewski przyjal zaproszenie Kuby... pojechalbym tam gdzie oni to kreca... chocby to bylo 3000km pod skorupa ziemska... :lol:

 

Moje podejscie do Michala Wisniewskiego? Powiem tak... gosciu jest glupi, ale sprytny... W dobrym momencie wkroczyl do branzy muzycznej... kicz jest teraz na topie... tak samo z TV jest IMO.

 

PS: Was tez namawiam do "rzucenia" ( moze byc nawet doslownie... ale za szkody nie odpowiadam ) telewizora... do dobrze robi... Ja dzieki temu znalazlem wiecej czasu dla przyjaciol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś specjalnego:

 

Cała prawda o Michale :P  

Michałek

OMG :lol: :lol:

 

U mnie w kosciele O Michale W. bylo kazanie. Ksiaz mowil o tym jaki on jest biedy, ze nie mial ojca i matki (chyba bo nie sluchalem uwaznie), babcia go wychowywala i ona poszla sie puscic i nie mial do kogo wrócic. Szkoda ze nie mialem dyktafonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś specjalnego:

 

Cała prawda o Michale :P 

Michałek

OMG :lol: :lol:

 

U mnie w kosciele O Michale W. bylo kazanie. Ksiaz mowil o tym jaki on jest biedy, ze nie mial ojca i matki (chyba bo nie sluchalem uwaznie), babcia go wychowywala i ona poszla sie puscic i nie mial do kogo wrócic. Szkoda ze nie mialem dyktafonu.

Słucha tego "wiara" (nie obrażam w tym momencie ludzi myślących) i kupuje płytki żeby biedaka wspomóc...Ehh z mojej strony to nie jest zazdrość ale kurde przecież ludzie mają jakieś poczucie estetyki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...