Skocz do zawartości
przeciwnik

opłaca się brać tą mysz ?

Rekomendowane odpowiedzi

niezła ta myszka ale czy mysz jest az tak ważnym elementem że gotowy jesteś dać za nią 200zł ( cena wyjściowa ) parametry ma niezłe ale to dla maniaków gier. Myśle ze na zwykłym logitech optycznym tez można spoko pracować

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze ma rozdzialke 2100 jak przyda sie to tylko do FPP??

Optyczna ma wiekszy komfort pracy bo jest lzejsza (mozna ja jeszcze odchudzic wyjmujac ciezarek ;) ) i niema kulki dzieki czemu stawia jeszcze mniejsz opory.

 

Co do myszek bezprzewodowych to dla mnie jest to nieporozumienie. Co z tego ze niema kabelka jak wazy ona tyle ze ciezko ja przesuwac i na dodatek do gierek sie nie nadaje bo ma za duza bezwladnosc.

 

Rozumiem natomiast za 200zl cos takiego: http://www.razerzone.com/viper.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE OPŁACA SIE - co z tego że myszka ma 2100dpi???

IE3.0a ma bodajrze 600 i jest najlepsza myszka do grania(jeśli o to Ci chodzi - a mysle ze tak bo byś na razera nie patrzyl)

 

IMO za ta kase to lepiej ie3.0a albo 4.0 kupic- bedziesz bardziej zadowolony i bedzie tansza( no i optyczna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy do czego bedziesz uzywal tej myszki:

- jesli do FPP - to bierz! Tej myszki uzywaly wszystkie slawy Q3 - jak np. Fatal1ty

 

- jesli do normalnego uzytkowania - to wydaje mi sie ze lepszy bedzie jakis optyk Logitecha, choc pewny nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsor daje myche i płaci za granie nią, to sława używa, nic dziwnego.Od ładnych paru lat wszyscy fpp pro-playerzy jadą na optykach, w tej chwili nie ma już chyba nikogo z czołówki światowej fpp, kto by na kulce grał.

 

Co do kupna - jesli chcesz zaszpanowaći być oryginalny - to bierz

Jeśli chcesz ergonomii i komfortu - bierz Explorera 3, albo 4 , albo loga mx 500.Tylko jest tandetnie troche wykonany - bo farba sie ściera z czasem.Jest to z deka porażka przy tej klasie myszy, dual nie miał tej przypadłośći - także polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...