Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Bijatyki na PC :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

"Szukałem, ale nie znalazłem (He He He :twisted: jak to brzmi :))

 

Ok. Przejdźmy do tematu.

 

Właśnie w woj. śląskim zaczęły się ferie :) i po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że nie mam w co grać.

"Zakupiłem" Nową część Dungeon Siege :) ale mam nieodpartą przyjemność zagrania w bijatykę :)

 

Ale taką 1vs1 coś w stylu Virtua Fighter

 

No i tu zaczął się problem. Kompletnie nie wiem (nie znam) tytułów takich gier.

 

Jeżeli możecie to bardzo bym prosił o podanie tytułów + krótkiego opisu owej gry. (Bijatyka)

 

Nie wiem. Jakieś może Tekkeny czy cuś :D

 

Pozdro i dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

"Szukałem, ale nie znalazłem (He He He  :twisted: jak to brzmi :))

 

Ok. Przejdźmy do tematu.

 

Właśnie w woj. śląskim zaczęły się ferie :) i po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że nie mam w co grać. 

"Zakupiłem" Nową część Dungeon Siege :) ale mam nieodpartą przyjemność zagrania w bijatykę :)

 

Ale taką 1vs1 coś w stylu Virtua Fighter

 

No i tu zaczął się problem. Kompletnie nie wiem (nie znam) tytułów takich gier.

 

Jeżeli możecie to bardzo bym prosił o podanie tytułów + krótkiego opisu owej gry. (Bijatyka)

 

Nie wiem. Jakieś może Tekkeny czy cuś :D

 

Pozdro i dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli :)

Nic prostszego. Bierzesz sobie emulator szaraka (polecam ePSXe) i odpalasz jedna z wielu bijatyczek jakie wyszly na ta platforme - oczywiscie przedewszystkim seria Tekken :twisted:

 

Jak nie to zawsze jest niezawodny MK2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie ma teraz żadnych dobrych bijatyk może były kiedyś dobre(seria Mortal Kombat). Ostatnia bijatyka jaka wyszła na PC One Must Fall Battlegrounds była wielką pomyłką zero plusów, może jeden że wyszła na PC. Ja czekam jedynie aż wyjdzie jakiś pożądny emulator z XBOXA albo PS2 w tedy sobie pogram w DAO 3 albo Soul Calybur 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem stycznosc . b.fajna giera. wypasna muza. grafa coprawda 2d ale przypominaja ie stary dobre czasy SF:) ciosy nawet fajny , jedyne co sie moze niepodobac to ustawienia klawiszy ale to chyba da sie gdzies zmienic. ogolnie wrazenia bardzo mile ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij emulator Winkawaks

I gierki ktore polecam:

 

Przedewszystkim Garou: Mark of the wolfs (imho najlepszy fighter 2d)

King of the Fighters 2000 , 2001 i 2003 (w inne czesci nie gralem - ale tez pewnie fajne)

Samurai Shadow 5 i 4

Street Fighter Alpha 3

Marvel super heros

Marvel vs capcom

Snk vs capcom

 

I wiel innych fighteró ktorych nazw nie che mi sie juz wymieniac :wink:

Jak bedziesz mial problem ze znalezieniem tych romików (a nie pownienies bo zbytnio nie sa pochowane) to napisz, a rzuce ci na PW pare linków (bo tu chyba nie mozna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

Mortal Kombat rzadzi :D a te Guity Gear X to takie 2d manga klepanina calkiem kozackie niestety mialem tylko demko :) przydalo by sie cos on line do klepania heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...grafa coprawda 2d...

znam ludzi ktorzy za to stwierdzenie by mordowali, bijatyki 2d sa najlepsze :P jak chcecie cos po sieci polecam emulator Winkawaks do tego kailera (klijent i serwer umozliwajacy granie po sieci) i gracie po sieci w wszelkiej masci stret fightery (polecam streat fighter alpha 3, marvel vs capcom)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crimsonland :> eee ja chyba nie zrozumialem, ze chodzi o bijatyki :> :> :> sorry :> jakies zacmienie czy co? aczkolwiek crimsonland fajne :> tylko, ze to cos takego jak alien bred na amige :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy epsxe i tekken 3.

Nie zapuscisz innej łupanki jak w to pograsz.

Podstawa to 8-przyciskowy pad.

W tekkena spkojnie monzna pograc na 4 przyciskac...

IMHO bijatyki 2d sa lepsze - wymagaja od grasza wiecej umiejetnosci... a z 3d to rzeczywiscie z pc w nic lepszego od tekkena 3 nie mozna pograc.. niestety produceci tych gier zapominaja o PC.

 

PS

Moze urzadzimy jakis mini turniej jakiejs bijatyki na forum ??

Jaka gre proponujecie ?? Ja Tekkena i Garou.... Oczywiscie gramy przez emulator na multiplayer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w staaaarym CD-Action jakąś recenzję Guity Gear X dostał 8+ i mam pytanko miał ktoś z tym styczność ? Bo wygląda całkiem nieźle :)

Aktualnie w to gram - jest trochę kombosów, ale to nie Killer Instinct, nie mówiąc już o Tekkenie i przecudownych jugglea`ch :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEKKEN jest najlepszym mordobiciem i zawsze nim bedzie a jesli chodzi o granie w niego na pc to bez pożadnego pada sie nieobejdzie bo granie na klawiaturze to straszna kaszana

 

Wszystkie bijatyki oprocz Tekkena to shit i tu niema co sei zastanawiac w co pograc.

 

uwielbiam łamania Kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEKKEN jest najlepszym mordobiciem i zawsze nim bedzie a jesli chodzi o granie w niego na pc to bez pożadnego pada sie nieobejdzie bo granie na klawiaturze to straszna kaszana 

 

Wszystkie bijatyki oprocz Tekkena to shit i tu niema co sei zastanawiac w co pograc.

 

uwielbiam łamania Kinga

Chłopie zagraj sobie w VF 2 (albo nowsze jeżeli masz dostęp do PS2 lub X-$) to zmienisz zdanie co prawda tekken jest fajny ale w VF 2 trzeba myśleć a w tekenie dusisz na wszystko co się da i zawsze coś ci wyjdzie to też ma dobre strony ale ja wole mordobicia gdzie trzeba techniki.

Możesz też sobie pograć w gierki na ZINCU są naprawdę wypasione Star Gladiator 2 i SF EX2+ muwią same za siebie.

Aha niektórzy pisali aby do gierek z platformy cps-2 ściągać winkawaksa ja by jednak polecił finalburna oferuje to samo a jest o wiele prostrzy w obsłudze a napierdzielanki typu SF Alpha 3, X-Men vs SF czy Marvel vs Capcom są wyje*ane w kosmos. Szkoda że nie ma jeszcze emulatora cps-3.

 

P.S. Znacie jakieś fajne napierdzielanki na N64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o PC - to dla mnie najlepszą nawalanką było zabytkowe WWF Wrestlemania :D Dwie klawiatury złamałem na tej grze ....Chodziło nawet na moim 486 DX 133 - miałem prawie wszystkie komba obcykane ... to były czasy - muszę to znaleść gdzieś na sieci ( i dokupić dodatkowych klawiatur :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy epsxe i tekken 3.

Nie zapuscisz innej łupanki jak w to pograsz.

Podstawa to 8-przyciskowy pad.

W tekkena spkojnie monzna pograc na 4 przyciskac...

...a Call of Duty mozna pograc bez myszki, a co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z mordobić proponuje... WWE RAW - super giera, wrestling, ok 50 postaci (można tworzyć własnych fighterów), można <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> krzesło,stół i inne rzeczy spoza ringu i nimi napie..ać. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie ma pasków energii :D Moje walki z braciakiem czasami trwają 30 minut albo i dłużej. Masa różnych ciosów: kopnięcia, w uchwycie, specjale, skoki z rogu itd.

 

Można walczyć: 1 na 1, 2 na 2, 1 na 2, 1 na 3, 4 na ringu jednocześnie i kilka innych opcji np. walka o pas.

 

Jeżeli lubisz WWF Wrestlemania to i WWE RAW Ci się spodoba. POLECAM !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy epsxe i tekken 3.

Nie zapuscisz innej łupanki jak w to pograsz.

Podstawa to 8-przyciskowy pad.

W tekkena spkojnie monzna pograc na 4 przyciskac...

...a Call of Duty mozna pograc bez myszki, a co :)

Ja np. nigdy nie korzystalem z klawiszy L1 R1 L2 i R2, a gre na hardzie przechodzilem. O ile pamietem gra nawet domyslenie nie ma skonsigurowanych tych kalwisza, a mozna tam uaktywnic laczenie przycisków (np pos L1 ustawic O+X itp). Ale kazdy gra jak lubi.. :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, gralem na PSX w ta gre.

Dosc wazne byly te knefle przy roznego rodzaju rzutach.

One chyba odpowiadaly za poruszanie sie po mapie "wglab" lub "do" monitora. Chodzilo o to, ze moznabylo obejsc przeciwnika i kopsnac mu nelsona or smth.

Czyli gra calkowicie sie zmienia z walenia w knefle w troszke kombinacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarcyz dobry emulator i pograsz sobie w każdą bijatyke z PSX-a np TEKKEN 3/4 ... ja dzielnie morduję się z ta gra przy pomocy VGS ( Virtual Game Station ) emulator ma memory sticka wbudwanego, zmiane rozdzialki miedzy 640/480 az do 1600/1280 i inne bajery polecam. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarcyz dobry emulator i pograsz sobie w każdą bijatyke z PSX-a np TEKKEN 3/4 ... ja dzielnie morduję się z ta gra przy pomocy VGS ( Virtual Game Station ) emulator ma memory sticka wbudwanego, zmiane rozdzialki miedzy 640/480 az do 1600/1280 i inne bajery polecam. : )

taaa - vgs... jezeli zalezy Ci na grze dokladnie takiej samej jak na psx... to instaluj vgs - pamietaj jednak o patchu do niego jezeli masz win2000 lub winxp. Jezeli zas wolisz lepsza grafike (co Twoj sprzet z pewnoscia pociagnie) to polecam ePSXe - w porownaniu do vgs musisz "zabawic sie" z pluginami - super grafa i dzwiek przewyzszajacy szaraka - wiecej info - jak konfigurowac, skad pluginy no i oczywiscie skad emu - znajdziesz tu http://plepsxe.emufanatics.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...