Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Bijatyki na PC :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy epsxe i tekken 3.

Nie zapuscisz innej łupanki jak w to pograsz.

Podstawa to 8-przyciskowy pad.

W tekkena spkojnie monzna pograc na 4 przyciskac...

...a Call of Duty mozna pograc bez myszki, a co :)

Ja np. nigdy nie korzystalem z klawiszy L1 R1 L2 i R2, a gre na hardzie przechodzilem. O ile pamietem gra nawet domyslenie nie ma skonsigurowanych tych kalwisza, a mozna tam uaktywnic laczenie przycisków (np pos L1 ustawic O+X itp). Ale kazdy gra jak lubi.. :roll: :wink:

Widzisz, w Tag Tournament o ile dobrze pamiętam oceniany jesteś jak przechodzisz grę, czy robisz kombosy, wypasione juggle or smth. Ale masz rację - każdy gra jak lubi :wink:

 

Polecam stronę emu.makii.pl (najlepsza o emulatorach i basta :D ) tam jest wyjefajny plugin który wykorzystuje shadery - jak dla mnie najlepszy emulator PSX, mam Dead or Alive oraz Tekkena - dzięki emulatorowi telewizor "nie straszy" 640x480 :lol: Kurde szukam Thrill Kill (baaardzo brutalna - aż wycofali ze sprzedaży w paru z krajach) oraz Wu-Tang Shaolin Style (pozdr. Wunat :wink: ) - podstawą był wyżej wspomniany Thrill Kill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam stronę emu.makii.pl (najlepsza o emulatorach i basta :D ) tam jest wyjefajny plugin który wykorzystuje shadery - jak dla mnie najlepszy emulator PSX, mam Dead or Alive oraz Tekkena - dzięki emulatorowi telewizor "nie straszy" 640x480  :lol: (...)

niestety z pliku readme dowiadujemy sie, ze:

 Therefore, if you have an ATI Radeon 9700 (or better) card, feel free to  enhance the display (Andrea Mazzoleni's Scale2x algorithm is a nice effect for most 2D games). What a shame that nVidia cards still don't have GLslang support...

tak tez bylo w praktyce - wszelkie shadery i <span style="color:red;">[ciach!]</span>lki z tym zwiazane na zadnym chipie nv nie chodza... zastosowanie maxymalnych ustawien dla karty graficznej z 64MB prezentowalo sie tak (przyklady w grach - dbgt fb i tekken3)

OPENGL2

:arrow: http://dafury.webpark.pl/gl2_fb.jpg

:arrow: http://dafury.webpark.pl/gl2_tek_1.jpg

:arrow: http://dafury.webpark.pl/gl2_tek_2.jpg

OPENGL 1.71

:arrow: http://dafury.webpark.pl/171_fb.jpg

:arrow: http://dafury.webpark.pl/171_tek_1.jpg

:arrow: http://dafury.webpark.pl/171_tek_2.jpg

ja osobiscie roznic nie zauwazylem :( jezeli w przyszlosci i nv bedzie umialo obslugiwac te cienie to moze zmienie tego 1.71 na 2... poki co zostaje jednak przy pewniejszej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEKKEN jest najlepszym mordobiciem i zawsze nim bedzie a jesli chodzi o granie w niego na pc to bez pożadnego pada sie nieobejdzie bo granie na klawiaturze to straszna kaszana  

 

Wszystkie bijatyki oprocz Tekkena to shit i tu niema co sei zastanawiac w co pograc.

 

uwielbiam łamania Kinga

Chłopie zagraj sobie w VF 2 (albo nowsze jeżeli masz dostęp do PS2 lub X-$) to zmienisz zdanie co prawda tekken jest fajny ale w VF 2 trzeba myśleć a w tekenie dusisz na wszystko co się da i zawsze coś ci wyjdzie to też ma dobre strony ale ja wole mordobicia gdzie trzeba techniki.

Możesz też sobie pograć w gierki na ZINCU są naprawdę wypasione Star Gladiator 2 i SF EX2+ muwią same za siebie.

Aha niektórzy pisali aby do gierek z platformy cps-2 ściągać winkawaksa ja by jednak polecił finalburna oferuje to samo a jest o wiele prostrzy w obsłudze a napierdzielanki typu SF Alpha 3, X-Men vs SF czy Marvel vs Capcom są wyje*ane w kosmos. Szkoda że nie ma jeszcze emulatora cps-3.

 

P.S. Znacie jakieś fajne napierdzielanki na N64.

Jak uweazasz ze wystarczy cisnac co badz to wyskocz ze mna. Jesli jestes jakis lamer co nic nie umie albo z takimi grasz to nie wypowiadaj sie na temat tekkena. Moze widziales jak na automatach goscie tak graja co nie znaczy ze kazdy tak gra. W tekkenie sie nie mysli heh ciekawe. Heh w tekkenie nie trzeba techniki tym mnie bardzo rozsmieszyles ale coż widac ze nie masz o nim pojecia.

A co do grania na klawiaturze można calkiem niezle juggle sadzic itp.

 

 

 

Kwestia tego ze na padzie sie gra o wiele wygodniej i czesciej wchodza co trudniejsze kombinacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tekkena 4-5 latek i jakos mi sien ie znudził jeszcze a jest to od kilku lat tekken 3 :P

hehe mi tez sie nie znudzil, ale jednak gry fpp + siec miazdza wszystko, tak zaczalem grac w q3 ;] i zaniedbalem tekkena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy epsxe i tekken 3.

Nie zapuscisz innej łupanki jak w to pograsz.

Podstawa to 8-przyciskowy pad.

W tekkena spkojnie monzna pograc na 4 przyciskac...

...a Call of Duty mozna pograc bez myszki, a co :)

Ja np. nigdy nie korzystalem z klawiszy L1 R1 L2 i R2, a gre na hardzie przechodzilem. O ile pamietem gra nawet domyslenie nie ma skonsigurowanych tych kalwisza, a mozna tam uaktywnic laczenie przycisków (np pos L1 ustawic O+X itp). Ale kazdy gra jak lubi.. :roll: :wink:

Widzisz, w Tag Tournament o ile dobrze pamiętam oceniany jesteś jak przechodzisz grę, czy robisz kombosy, wypasione juggle or smth. Ale masz rację - każdy gra jak lubi :wink:

 

Polecam stronę emu.makii.pl (najlepsza o emulatorach i basta :D ) tam jest wyjefajny plugin który wykorzystuje shadery - jak dla mnie najlepszy emulator PSX, mam Dead or Alive oraz Tekkena - dzięki emulatorowi telewizor "nie straszy" 640x480 :lol: Kurde szukam Thrill Kill (baaardzo brutalna - aż wycofali ze sprzedaży w paru z krajach) oraz Wu-Tang Shaolin Style (pozdr. Wunat :wink: ) - podstawą był wyżej wspomniany Thrill Kill.

wszystkie wersje Thrill Killa ktore mialem nie dzialaly na emulku :< a Wu-Tang Shaolin Style jak najbardziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ja mam problem z emu neo geo. no bo siedzialem sobie na neogeorage x i wszystko bylo dobrze do momentu proby uruchomienia winkawsa (czy jakos tak) teraz zaden z nich nie wykrywa mi gier, moj kumpel mial to samo i dzialaly gry zpowrotem dopiero po formacie c. myslelm ze to u mnie sie ine stanie bo ja mam xp a on 98. macie jakies rady oprocz formatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tekkena 4-5 latek i jakos mi sien ie znudził jeszcze a jest to od kilku lat tekken 3 :P

hehe mi tez sie nie znudzil, ale jednak gry fpp + siec miazdza wszystko, tak zaczalem grac w q3 ;] i zaniedbalem tekkena

Ano ja tez gram w q3 ale w tekkena teraz tne na emu :) i jest calkiem miło. No multi oczywisice to jest to ale w tekkena tez mozesz grac w tekkena :D tylko musza jeszcze to dopracowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tekkena 4-5 latek i jakos mi sien ie znudził jeszcze a jest to od kilku lat tekken 3 :P

hehe mi tez sie nie znudzil, ale jednak gry fpp + siec miazdza wszystko, tak zaczalem grac w q3 ;] i zaniedbalem tekkena

Ano ja tez gram w q3 ale w tekkena teraz tne na emu :) i jest calkiem miło. No multi oczywisice to jest to ale w tekkena tez mozesz grac w tekkena :D tylko musza jeszcze to dopracowac :P

meczyk w q3? =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...