Skocz do zawartości
Moog

17 " LCD - 2600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że wielokrotnie ten temat był poruszany na forum ale nie znalazłem nic co by mi pomogło ostatecznie podjąć decyzje .Potrzebuje monitora LCD do 2600 zł . Będzie on mi służył w domu szczególnie do gier ( FPP ) i filmów . Wypatrzyłem sobie 3 takie które chyba by sie nadały ale chciałbym poznać opinie specjalisty :)

NEC 1760NX

iiyama ProLite E431S-B

ViewSonic VP171b

No własnie który z nich brać ? A może w tej cenie znajdzie sie coś sensowniejszego ? Prosze o pomoc gdyż juz mnie oczy bolą od tego monitora i od czytania testów :( które nie dają odpowiedzi na moje pytania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. przepraszam za to że 2 tematy takie same są koło siebie wybaczcie moja małą spostrzegawczość chciałem usunąć ale nie zdązyłem i dać tam swoje zapytanie . CO do Eizo to raczej do gier kiepsko będzie co ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje serdecznie juz zabieram sie do czytania moze jeszcze inne propozycje ? Acha mozesz napisać jak ten Sony zachowuje sie w grach UT2003 , 2004 recka recką ;)

Przeczytałem i jestem pod wrażeniem :) Kurde ale z kasą krucho nie wiem moze sprzedam cyfraka albo Głosniki Logi z 640 ech żal żal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony HX73S+Adriana Lima w komplecie ;)

A tak na powaznie to mysle, ze "zdanie bierz tego, bo wypas..."

znacznie bardziej ulatwia zakup niz czytanie n-setnej recki, po ktorej jestes calkowicie skolowany :) Podczas zakupu LCD doszedlem nawet do momentu w ktorym losowalem losy z wybranymi modelami ;) Ale losowanie uniewaznilem ;)

W koncu wzialem ten, ktory byl aktualnie w sklepie, ale i tak kazdy z nich byl full wypas jesli chodzi o jakosc obrazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge ci powiedziec to samo co napisali w recenzji bo wszystko sie zgadza - z wad wymienilbym lekkie rwanie obrazu (quake3)- slabo widoczne i zadko ale jednak pozatym naprawde monitor jest swietny - wszystkie kabelki w komplecie swietny design no i obraz z gornej polki - ja nie zaluje:)

 

Ps Adriana Lima rox:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam sony X73B (nie HX) i uważam że jest to żwietny monitor. Może trochę przydrogi...ale cóż.....

Z wad wymieniłbym "sprane" kolory. Nie wiem, być może jakbym bardziej pobawił się ustawieniami to można by było jakoś skorygować barwy. I tu mam pytanie do skamilos. Na jakich ustawieniach pracujesz a na jakich grasz? Chodzi mi o wszystkie ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak samo do gier(tylko NFSU) i do netu chociaż na początku troche mnie raziła ostrośc textu w wordzie i skakałem z high na middle i low. ale teraz juz lecę na high. 1024X768/75hz reszty nie ruszałem.

adeo gdzie kupowałeś swój i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawien to chodzilo mi raczej o wartosci ustawien kontrastu, jasnosci i podswietlenia lamp..oraz o temperature kolorow.

 

Predefiniowane ustawienia (low,middle,high) mozna przeciez samemu zmienic i pozniej uzywac swoich.

 

Monitor kupilem na grzybowskiej w sklepiku z monitorami. Byl to grudzien 2003. Zaplacilem 2900+. (nie pamietam dokladnie kwoty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież na 19 " za 3k nie da sie grać w ut2003 :( rwie smuży ,,,,Itd

ja na swoim gram w ta gre i to duzo.

Obraz jest super. Sporo znajomych ktorzy

nasluchali sie zlych rzeczy od LCD jest bardzo

zdziwiona jak dobrze wyglada obraz w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co masz za LCD ?

BTW czy wiecie coś moze na temat wejścia Hyundai AFFS ( data w polsce ) z czasem reakcji 10 ms i czy czekać na jakieś niższe ceny , bo troche żal mi 3000 zł wydawać na Sony Hx73b jak nie będe do końca zadowolony bo szukam monitoru do gier FPP i chciałbym aby nie było żadnych smużeń ani rwania obrazu :( Czy wogóle w polsce mozna taki monitor dostać no prócz tych TN z 16 ms ... ? Jeżeli nie to kiedy będzie ? :D ba czy wogóle będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...