Skocz do zawartości
AsTeX

Podatek nawet od kur...dzi....KOBIET !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Aborcja powina być legalna, jeżeli kobieta jest zdecydowana, na dokonanie zabieu to i tak to zrobi, a jeżeli roi to leganie to  np. wzorem niemców spotkać sie kilka razy na jakiś warsztatach, może zrezygnije.

Jedna z mądrzejszych wypowiedzi. Co do tematu aborcji to zgadzam się w 100%.

 

 

Co to prostytucji i jak niektórzy wspominają legalizacji marihuany (btw też jestem za), za bardzo nietrafiony uważam argument, że to "wspomoże finanse państwa". To praktycznie powodowałoby, że państwo zachęcałoby do zakładania masy burdeli, coffee-shopów itd. Nie powinno tak być IMHO . Po zalegalizowaniu wspomnianych rzeczy zdecydowana większość kasy powinna iść na zapobieganie narkomanii i prostytucji. Na wyciąganie prostytutek z "zamkniętego koła" ("zarobię jeszcze trochę i kończę"), na pomoc lekarską i psychologiczną, na pomoc dla narkomanów itd. Wiadomo, że w naszym "pięknym" kraju brzmi to jak utopia, ale jeśli legalizować to "zyski" przeznaczać właśnie na takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baranek o sciane :> dla twojej informacji w Polsce mozna dokonac zabiegu usuniecia ciazy jesli zostalo sie zgwalconym ;]. Ja natomiast popieram w pelni pomysl Nicky'ego. Jest b. dobry IMO.

 

Kobieta niby może go dokonać, jeżeli została zgwałcona, jak i wtedy, gdy ciąża zagraża jej zdrowiu - ale w praktyce znalezienie lekarza, który się tego podejmie graniczy z cudem. Za bardzo się boją etykietki rzeźnika albo komisji lekarskiej, albo też 'moralność' im nie pozwala - nie wiem. Ale była ostatnio obszerna dyskusja na gazeta.pl, rozpoczęta artykułem o kobiecie, która zmarła dwa dni po porodzie, i wiadomo było, że tak się stanie, ale nie mogła znaleść lekarza, który usunie ciąże. Suma sumarum i tak takie zabiegi trzeba wykonywać "pokątnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie... :/ ostatnie badania ujawnily, ze: dym marihuany posiada wieksza liczbe szkodliwych toksyn, wiecej cial smolistych. 

Hmmm... no nie wiem - powołuje się na raport Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) z bodajże 95 roku, oraz na liczne publikacje naukowe. Wynika z nich, że marihuana może być nie zdrowa, ale tylko jeśli pali się ją "na potęgę". Poza tym, nie zawiera ona, w przeciwieństwie do papierosów (nikotyna), substancji uzależniających - uzależnienie jest wyłącznie psychiczne, lecz nie chemiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to prostytucji i jak niektórzy wspominają legalizacji marihuany (btw też jestem za), za bardzo nietrafiony uważam argument, że to "wspomoże finanse państwa". To praktycznie powodowałoby, że państwo zachęcałoby do zakładania masy burdeli, coffee-shopów itd. Nie powinno tak być IMHO . Po zalegalizowaniu wspomnianych rzeczy zdecydowana większość kasy powinna iść na zapobieganie narkomanii i prostytucji. Na wyciąganie prostytutek z "zamkniętego koła" ("zarobię jeszcze trochę i kończę"), na pomoc lekarską i psychologiczną, na pomoc dla narkomanów itd. Wiadomo, że w naszym "pięknym" kraju brzmi to jak utopia, ale jeśli legalizować to "zyski" przeznaczać właśnie na takie rzeczy.

Masz rację, ale państwo również będzie miało z tego zysk, ponieważ obecnie na owo zapobieganie przeznacza się pieniądze z innych źródeł (chociaż w większości są to żródła prywatne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za opodatkowaniem , i to porządnym opodatkowaniem. na pewno jakaś dodatkowa kasa której i tak wiecznie państwo nie ma.

 

Ale widze że tu niektórzy zmienili temat i jak zwykle zaczęli jechac po księzach, kościele, religii. To nie jest miejsce na takie głupkowate dyskusje bo nikt nikogo nie przekona i wielu osobom puszcają nerwy, zpominają co to jest dyskusja na poziomie.

Jesteś ateistą? No ok, i jak ci z tym dobrze to szanuje twoją wole. Tylko nie najeżdżaj na Kościół przy każdej sposobności i okazji.

A ilu takich co cały czas psioczą a potem posłusznie tupają do kościółka i udają katolików. Dla takich ludzi 0 szacunku.

Niech się tym zainteresuje jakiś moderator i niepozwoli na żadne OT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramzes podejrzewam, ze to bylo do mnie :> :> :>.

 

1. Nie najezdzam na wiare katolicka

2. Najezdzam na kosciol jako instytucje, a wlasciwie wladze w niej sprawowane. Pijanstwo, rozpusta, lamanie przykazan ! I to przez wladze. Cos jest nie tak

3. Smieje sie z tej strony. I z tego linku. Jesli zobaczyles to wiesz o co chodzi :> :> :> total fake :] , a dlaczego to widac po sensie portalu.

4. Jesli napisalem gdzies, ze jestem ateista, to sorry... pomylilo mi sie :> jestem deista. A to duza roznica. Po prostu stracilem szacunek dla instytucji kosciola. Aaaa :> i nie chodze do kosciola, nie robie tup tup :> wiec mozesz spokojnie miec dla mnie szacuneczek :].

5. Mysle, ze mozna by zmienic tytul topicu :] np na: "Dywagacje: prostytucja, aborcja, lekkie narkotyki <- legalizacja". Toz rozmowa ciekawa jest, musisz przyznac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat nie o tobie myślałem :)

Ale chodzi mi o to że jak się na tweak'u zaczyna rozmowa o religii to zaraz się robi hamówa, niektórzy się zapominają. I zaraz taki temat jest zamykany, choć w sumie to interesująca sprawa o której można podyskutować z ludźmi na poziomie. Nie objeżdżam konkretnej osoby, po prostu zauważyłem że jest to masowe i nagminne i zaczęło mnie wqr****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Najezdzam na kosciol jako instytucje, a wlasciwie wladze w niej sprawowane. Pijanstwo, rozpusta, lamanie przykazan ! I to przez wladze. Cos jest nie tak

W ktorym kosciele widziales pijanstwo i rozpuste? Oceniasz bardzo pochopnie i bardzo rozrzutnie, wrzucasz wszystko do jednego worka a tak wcale nie jest, nie przepadam za kosciolem, moze i go nie lubie ale szacunek powinienes miec bez wzgledu czy kogos lubisz czy nie.

 

Dyskusja o aborcji bardzo ciekawa, sam sie zastanawiam czy tak czy nie, zreszta podobnych spraw sa miliony i tez nierozwiazywalnych, mysle ze ludzie za duzo medrkują, zbyt duzo filozofuja, no coz taka ich natura, ciekawosc i kolejne miliard zgubnych a moze potrzebnych cech, prawda jest taka ze nie istnieje zadna prawidlowa odpowiedz i to wszystko jest bardzo mocno uzaleznione od okolicznosci, warunkow sytuacji itd.

 

Wracajac do prostytucji moim zdaniem podatek nie tyle ze powinien byc lecz musi byc, nie rozumiem czemu wciaz w temacie prostytucji powtarza sie o tym ze taka kobieta powinna sie wstydzic, hanba ze to ze tamto blablabla, moim zdaniem wcale nieprawda, a co z facetami ktorzy ja odwiedzaja? sa swieci czy jak? Ci to dopiero powinni sie wstydzic, ale jednak wcale tak nie jest i zawsze mowa jest o kobiecie. Zwroccie uwage w o ile lepszym swietle jest prostytutka od takiego czlowieka, czyli na dobra sprawe dziesiatek facetow ktorzy ja odwiedzaja, ona sama zazwyczaj robi to z materialnego musu, czy z braku innych mozliwosci, a goscie ktorzy ja odwiedzaja? to zazwyczaj pelni pychy lolki ktorzy najczesciej nie maja problemow z kasa, lecz z samym soba (zwlaszcza sferą erotyczną), sa tacy a siacy kazdy wie co mozna tu wstawic, albo to albo tamto to dopiero jest wstyd i hanba i kto tu powinien sie wstydzic?!. Prostytucja jest, byla i bedzie odwiecznie towarzyszyc ludzkosci i nikt tego nie zmieni i nie ma sensu nawet probowac, w zamian za to warto poczynic wszystko aby ten "problem" stawal sie jak najmniej uciazliwy i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2. Najezdzam na kosciol jako instytucje, a wlasciwie wladze w niej sprawowane. Pijanstwo, rozpusta, lamanie przykazan ! I to przez wladze. Cos jest nie tak

W ktorym kosciele widziales pijanstwo i rozpuste? Oceniasz bardzo pochopnie i bardzo rozrzutnie, wrzucasz wszystko do jednego worka a tak wcale nie jest, nie przepadam za kosciolem, moze i go nie lubie ale szacunek powinienes miec bez wzgledu czy kogos lubisz czy nie.

 

1. Poruszam problem kosciola katolickiego, gdyz z nim sie spotykam na codzien.

2. Pijanstwo i rozpusta: wyzej poruszony problem potracenia dziecka po spozyciu alkholu przez ksiezy. Rozpusta: Wiesz o tym, ze klientela prostytutek sa w duzej mierze ksieza?

3. Znajomy ksiadz. Tak, tak :] mam takiego zostal wywalony ze swojej przytulnej parafii, za nielegalne sprowadzanie samochodow.

4. arb. Petz (albo Paetz nie wiem jak go sie tam pisze), chyba o nim wspominac wiecej nie musze?

5. Zdazajace sie molestowania dzieci.

6. Siostra mojego kolegi opowiadala nam kiedys, ze jej kolega jest w seminarium i maja przyszli ksieza osobne fundusze, zeby pojsc sobie na prostytutki. Jesli sie cos splodzi, to na utrzymanie takiej rodziny tez jest osobny fundusz.

 

Mam dalej wymieniac? Sorry, ale jesli stanowia sobie prawa, to niech ich przestrzegaja. Ponadto niech nie nauczaja jak sie ma zyc, skoro sami tak nie zyja. Niestety... dla takich ludzi brak szacunku. Aczkolwiek jesli ksiadz jest moralny, to wielki szacunek. Jesli mozna z nim rozsadnie porozmawiac, pozartowac itd. itp. to naprawde jest to wartosciowy czlowiek. Szkoda, ze wiekszosc ksiezy z nowej generacji to po prostu... (tutaj sobie prosze wpisac okreslenia. TYLKO NIE PRZEKLEŃSTWA :> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, pewnie że nikt nie jest idealny i w każdej grupue zdarzają się wypaczenia. Ale za nic w świecie nie możesz uogólniać. Nie wszyscy księża są w porządku. Ale ilu ich jest, zawsze znajdzie się jakaś "czarna owca". A jednak większość zdaje sobie sprawe ze swojego powołania i żyje tak jak powinna. Jak na 100 księży trafisz 10 nie takich jak trzeba, to jednak mimo wszystko do dużej części nie możesz mieć większych pretensji. Powiem tylko tyle: żeby wszyscyy byli tacy jak księża i żeby tylko tylu było hamów i frajerów ilu jest wśród księży. Świat byłby dużo lepszy i szczęsliwyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 100 księży trafisz 10 nie takich jak trzeba

no wlasnie nie trafie :> chyba, ze specjalna selekcje przeprowadzisz :> :> :> :> :> . Ten stosunek przyjmuje zupelnie inna wartosc niestety :(

 

I nie uogolniam, tylko mowie Ci jak jest w seminarium. A o ile dobrze wiem wszyscy ksieza musza przejsc przez seminarium nie?

 

żeby tylko tylu było hamów i frajerów ilu jest wśród księży

To nie sa CHAMY ani FRAJERZY. Sa: kulturalni, dwulicowi, fałszywi, zakłamani, nie rzadko łamią prawo (poważne przestępstwa).

 

Coz... ale wrocmy do tematu, bo sie niezly OT zrobil :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poruszam problem kosciola katolickiego, gdyz z nim sie spotykam na codzien.

Przeciez pisales ze do niego nie chodzisz, a teraz piszesz ze sie spotykasz na codzien? LOL :lol:

 

2. Pijanstwo i rozpusta: wyzej poruszony problem potracenia dziecka po spozyciu alkholu przez ksiezy.

Kazdy w zyciu ma slabe chwile skad wiesz ze wlasnie jakis tam ksiadz bo to jest raczej odosobniony przypadek nie mial takiej wlasnie chwili nie wypil nie wsiadl w auto i nie zdarzyl sie wypadek? Dlaczego taki jestes i oceniasz bezpodstawnie wszystko w ten sposob? Jesli chcesz oceniac na tej podstawie wszystkich ksiezy to...

 

Rozpusta: Wiesz o tym, ze klientela prostytutek sa w duzej mierze ksieza?

Nie, nie wiem o tym no bo ciekawe niby skad, masz znajomą prostytutke ktora udziela Ci takich informacji?

 

3. Znajomy ksiadz. Tak, tak :] mam takiego zostal wywalony ze swojej przytulnej parafii, za nielegalne sprowadzanie samochodow.

Masz tez znajomego papieza ktory jezdzi bezinteresownie po calym swiecie dajac milionom ludzi nadzieje, ktory zna wiecej jezykow niz niejeden czlowiek, oddal swoje zycie dla swiatowej sprawy, oddal wszystko co mial, ale tego juz nie dostrzegasz, wez sie przez chocby moment zastanow jakie to poswiecenie jest zyc w celibacie z dala od rodziny, bliskich, kraju i w taki sposob a takich ludzi jest wielu poprostu o nich nie slyszysz

 

5. Zdazajace sie molestowania dzieci.

LOL i znowu o czym to swiadczy? Gdyby hitler czy stalin zostali ksiezami to poprostu by nimi zostali o czlowieku nie swiadczy zle to ze jest ksiedzem czy ze jest kimkolwiek tylko to KIM DOKLADNIE jest jako czlowiek, jesli czlowiek sie rodzi pedofilem i zostaje ksiedzem to bedzie ksiedzem pedofilem jesli sie rodzi pedofilem i zostanie motorniczym to bedzie pedofil motorniczy nie rozumiesz tego? a ksiedzem moze zostac kazdy, tak samo jak z lekarzem - sa lekarze z powolania dla ktorego ratowanie zycia to priorytet i sa tacy dla ktorych wóda i inne to norma i o czym tu gadac? Wszystko zalezy od czlowieka a nie od tego czy jest lekarzem ksiedzem czy kucharzem... Niestety takie mamy czasy i kazdy sie stara zyc jak moze czesto nieuczciwie itd itp, nie oceniaj ludzi zbyt szybko.

 

6. Siostra mojego kolegi opowiadala nam kiedys, ze jej kolega jest w seminarium i maja przyszli ksieza osobne fundusze, zeby pojsc sobie na prostytutki. Jesli sie cos splodzi, to na utrzymanie takiej rodziny tez jest osobny fundusz.

No bardzo ciekawe teorie i kolega siostry Twojego kolegi opowiadal jej co to sie w seminarium wyprawia, ciekawe skad on niby wie na co fundusze ida mniejsza z tym i ona opowiedziala to Wam i Ty oczywiscie jestes przekonany ze na tej podstawie to kolega siostry mowi prawde mimo iz nawet go nie znasz a ksieza darmozjady pedofile i zboczency i oczywiscie dla Ciebie slowo kolegi siostry Twojego kolegi jest znaczące LOL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisales ze do niego nie chodzisz, a teraz piszesz ze sie spotykasz na codzien? LOL 

Ojeju, nie udawaj głupiego... prosze Cie. Wiesz o co mi chodzi. Codziennie spotyka sie wyznania wiary itd. itp., szkola, indoktrynacja, mieszanie sie kosciola do polityki. O to mi chodzi. Dla Ciebie kosciol to budynek, dla mnie kosciol to gromada ludzi. :/

 

Kazdy w zyciu ma slabe chwile skad wiesz ze wlasnie jakis tam ksiadz bo to jest raczej odosobniony przypadek nie mial takiej wlasnie chwili nie wypil nie wsiadl w auto i nie zdarzyl sie wypadek? Dlaczego taki jestes i oceniasz bezpodstawnie wszystko w ten sposob? Jesli chcesz oceniac na tej podstawie wszystkich ksiezy to...

Nie, nie, nie... po kieliszku sie do samochodu nie wsiada. Nikt ksiezom nie zabrania wypic. Moga sie upijac. Prosze bardzo. To nie jest zbyt wielkie naruszenie 10 przykazan. Aczkolwiek niech nie mowia o ludziach, ktorzy kogos potraca po pijaku: "mordercy" itd. itp. Wiem, ze troche uogolniam, ale wychodze z zalozenia, ze oni tez wciskali takie glodne teksty.

 

Nie, nie wiem o tym no bo ciekawe niby skad, masz znajomą prostytutke ktora udziela Ci takich informacji?

Artykuł w wakacje w polityce był o domach publicznych. Prostytutki wypowiadaly sie na temat klienteli o ile dobrze pamietam trzydziesci pare % klientow to byli ksieza.

 

Ponadto widzialem kiedys program o prostytucji. Wspomniala ktoras z pan o tym, ze czesto trafiaja sie ksieza. Aczkolwiek procentu juz tym razem nie przypomne. Hmmm szkoda, ze nie mam juz tej polityki. Zrobilbym Ci skana. Aczkolwiek poszukaj w necie, moze gdzies ten artykul jest.

 

Masz tez znajomego papieza ktory jezdzi bezinteresownie po calym swiecie dajac milionom ludzi nadzieje, ktory zna wiecej jezykow niz niejeden czlowiek, oddal swoje zycie dla swiatowej sprawy, oddal wszystko co mial, ale tego juz nie dostrzegasz, wez sie przez chocby moment zastanow jakie to poswiecenie jest zyc w celibacie z dala od rodziny, bliskich, kraju i w taki sposob a takich ludzi jest wielu poprostu o nich nie slyszysz 

Oooo nie, to Ci juz stary nie przejdzie. Od papieza to wara i nie mieszaj go nawet w to polski goowno! Jest to czlowiek starej daty, dobry, tak jak napisales dajacy nadzieje. Co do niego mam wielki SZACUNEK. Nigdzie nie napisalem, ze postawa papieza jest podobna do postawy ksiezy.

 

Sorry, z tym oddawaniem wszystkiego co maja :> to mnie troche rozbawiles :> :> :> szczegolnie te mercedesy jakos sie do nich przylepily i nie mozna ich oddac. Podatku tez nie mozna oddac, bo wynosi 0% :/ hmmm dziwne. W koncu takie ubostwo w kosciele katolickim, ze juz nie ma co oddawac :lol: .

 

Aaa... i co do tego celibatu to wlasnie niektorzy mogliby go nasladowac :> :> :> , a nie na k000rwy chodzic :/ :/ :/ .

 

 

4... (tu chyba zapomniales skomentowac)

no wlasnie :> zapomniales skomentowac 4 :> :> :> moge Ci pomoc. Biedny czlowiek, zgrzeszyl. To nie jego wina, ze jest gejem, zboczencem i gwalcicielem. Biedny, przebaczmy mu. Przeciez geje sa wszedzie. TYLKO CHODZI O TO, ZE JAK SAMI POTEPIAJA GEJOSTWO, TO CZEMU WSROD NICH SA GEJE?? SKORO KOSCIOL POTEPIA GWALTY, CZEMU GWALCA?? SKORO KOSCIOL POTEPIA PIJANSTWO, CZEMU WSROD NICH SA OPOJE?? Rozumiesz juz o co chodzi?? Niech sobie "zamontuja" jakis filterek, ktorym beda odzucac tych, ktorzy wykazuja tendencje do homoseksualizmu, alkoholizmu, molestowania itd. itp.

 

LOL i znowu o czym to swiadczy? Gdyby hitler czy stalin zostali ksiezami to poprostu by nimi zostali o czlowieku nie swiadczy zle to ze jest ksiedzem czy ze jest kimkolwiek tylko to KIM DOKLADNIE jest jako czlowiek, jesli czlowiek sie rodzi pedofilem i zostaje ksiedzem to bedzie ksiedzem pedofilem jesli sie rodzi pedofilem i zostanie motorniczym to bedzie pedofil motorniczy nie rozumiesz tego?

No wlasnie ja to rozumiem, to ty tego nie rozumiesz. Jak sami potepiaja pedofili, to czemu wsrod nich sa pedofile co? Skoro udowodniono Paetzowi, ze molestowal, to czemu go nie wy__jebali z tej calej ekipy? No czemu?? TACY LUDZIE NIE POWINNI BYC KSIEZAMI! Ksiadz ma byc przykladem, ma nauczac. A czego moze uczyc czlowiek, ktory gwalci? To jest tak wiarygodne jakby znany wszystkim zlodziej uczyl jak postepowac, zeby nie krasc. Zrozumiales?

 

No bardzo ciekawe teorie i kolega siostry Twojego kolegi opowiadal jej co to sie w seminarium wyprawia, ciekawe skad on niby wie na co fundusze ida mniejsza z tym i ona opowiedziala to Wam i Ty oczywiscie jestes przekonany ze na tej podstawie to kolega siostry mowi prawde mimo iz nawet go nie znasz a ksieza darmozjady pedofile i zboczency i oczywiscie dla Ciebie slowo kolegi siostry Twojego kolegi jest znaczące LOL 

Wie skad ida fundusze, bo przeciez dostaje kase nie? Chyba jasne. Mysle, ze jest to prawda. Dlaczego mialby klamac i mowic, ze sam jako czlonek seminarium chodzi na prostytutki??

 

Co do tych pedofilow, darmozjadow, zboczencow. To co? Nie ma takich?? Nie ma? Same anioleczki, co oddaly wszystko?? Jakby sie nie wpieprzali do polityki, siedzieli cicho i robili swoje. Nawet niech maja te swoje samochodziki. Nawet niech pija, chodza na [gluteus maximus], lecz niech nie nauczaja, ze to jest zle. Sorry, ale nie. I jesli widze usmiech ksiedza, o ktorym wiadomo, ze jest pedalem i mowi, ze homoseksualizm to zlo, to ja wysiadam. Teraz tlumacze skad wiadomo, ze to pedal byl. Otoz... ksiadz mial swojego przyjaciela fryzjera. Tak, tak :> prosze sie nie smiac. No i utrzymywali blizsze stosunki. Ksiadz zbudowal swojemu "koledze" salon fryzjerski. Bylo milo, dopoki nie wybuchla afera. Dowody byly tak niezbite, ze nie mozna bylo tego ciagnac w nieskonczonosc. Ksiedza wyslano jako kapelana do wojska :lol: . A fryzjer zostal. :) Szkoda, ze wczesniej ow ksiadz nauczal, iz homoseksualizm to choroba, zboczenie, zlo, szatan w tym miesza. Taaaa a swistak siedzi i zawija je w te sreberka. Sorry

 

 

 

BTW DO MODERATOROW. Nie zamykajcie topicu. Nie ma klotni, jest ciekawa rozmowa.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPECJALNIE DLA CIEBIE PRZYTOCZE JESZCZE RAZ SWOJE SLOWA W OSOBNYM POSCIE: MOZE TEGO NIE DOJRZALES:

 

Mam dalej wymieniac? Sorry, ale jesli stanowia sobie prawa, to niech ich przestrzegaja. Ponadto niech nie nauczaja jak sie ma zyc, skoro sami tak nie zyja. Niestety... dla takich ludzi brak szacunku. Aczkolwiek jesli ksiadz jest moralny, to wielki szacunek. Jesli mozna z nim rozsadnie porozmawiac, pozartowac itd. itp. to naprawde jest to wartosciowy czlowiek. Szkoda, ze wiekszosc ksiezy z nowej generacji to po prostu... (tutaj sobie prosze wpisac okreslenia. TYLKO NIE PRZEKLEŃSTWA :> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEHOW:

Czytając twoje posty widze że masz pretensje głównie o jedno: Że księża postępują źle, a nauczają, nakazują żeby tak nie robić.

No ok. Rozumiem flustracje bo NIENAWIDZE kłamstwa dwulicowości i fałszerstwa. U kogokolwiek by to nie występowało. Ale pewnie zauważyłeś że w dzisiejszych czasach jest wielka nagonka na Kościół i wszytsko/wszystkich co z nim związane. Ksiądz jedzie po pijaku to nastpnego dnia trąbią o tym radio, TV, prasa. Choć tego samego dnia tysiące inncyh prowadzi zalanych w trupa. Przyjęło się wśód tych którzy nami rządzą że Kościół i religie trzeba tępić i zachowując pozory tolerancji robią tp. I wychodzi im to, skutecznie i dobrze, coraz lepiej.

 

Ale mylisz się w jednej kwestii. Nie pasuje ci instytucja Kościła bo nie pasują ci księża i masz do nich pretensje. Ale Kościół to nie księża. To wspólnota ludzi wierzących w Boga, przyjmujących jego nauke i oddających mu cześć w jakiś sposób( nie chce mi się szukać dokładnej definicji Kościoła, jak potrzeba to napisze). To masy wiernych, tych którym ten Bóg jest potrzebny. A że wszyskimi dużymi społecznościami i organizacjami jakoś trzeba kierować i zarządzać to musi być też ktoś od Kościoła. I są księza, biskupi, itd. I nie mówie że wszystko jest ok jeśli chodzi o tą grupę. Jest kryzys i trzeba z nim walczyć, ale do katastrofy jeszcze daleko.

Qrde można jeszcze dużo pisać ale nie mam bardzo czasu.

Też prosze moderatorów by nie spieszyli się z zamykaniem tematu. Do tej pory jest dyskusja w miare kulturalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostytucja to najstarszy zawod swiata wiec dlaczego ma nie byc opodatkowany ?

Jestem za !!

Przynajmniej beda badania i bedzie zdrowiej :P

hehe... w paszczu 20+vat :) chyba bym nie dal rady po takim txt'cie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow, masz swoj poglad, ja mam swoj zreszta zupelnie inny od Twojego, nie bede Cie jednak przekonywal bo to zadnego sensu nie ma i bysmy sie zacytowali na smierc i tak czy inaczej kazdy bedzie myslal swoje a zmieniamy niepotrzebnie bieg tematu wlasciwego, zobaczymy co z tego glownego watku jeszcze wyrosnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dosc juz o tym. 

Powiedzcie mi cos. Jwak to jest ze ksiadz na mszy swietej mowi nam o rodzinie o obowiazkach, poucza nas itp... skoro sam jej nie posiada ????? skad on moze wiedziec jak to jest miec rodzine, wychowywac dzieci, miec zone, klocic sie..., wogole doswiadczac prawdziwego zycia??? Przy spowiedzi slucha naszych smutow a potem zarzuca rade, ktora wymysla na poczekaniu...

W Bibli jest napisane, ze dobry Pastez to ten ktory dobrze prowadzi sowje stado (wierncyh) tak samo jak wlasna rodzie..., daje przyklad dla inncyh, pomaga im czerpiac wiedze z wlasnych doswiadzcen..czyzby naogladali sie showu Drzyzgi itp ze mowia nam jak postepowac w zyciu...skoro sami go nie maja??

Wiec poki celibat jest i taki ksiadz nie ma prawdziwej rodziny nawet nie ebde go sluhac..

W zgodzie z powyzzyszym stylem

Pacjet jest choty na raka i idzie do lekarza i ten lekarz jest zdrowy. Zgodnie z powyzszymi argumentami lekarz nie jest w stanie pacjetoei pomoc bo sam nie ma raka. I przez to nie ma zielonego pojecia jak pacjeta leczyc

 

niezla <span style="color:red;">[ciach!]</span>a paranoja nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze kwesita pedofilstwa i homoseksualizmu wsrod ksiezy. Dlaczego  tak sie dzieje ? poniewaz pewien Papiez nalozyl celibat tylko dlatego ze byl zastary aby chodzic z kobieta do lozka, wiec skoro on nie mogl to czemu inni mogli by moc?  Hmmm jak pamietam z lekcji historii to kiedys (wyprawy krzyzowe itp) wszelkie klasztory itp obietky pelnily role domow Uciech cioci Helgii....zakonnice "obslugiwaly" "dzielnych" rycerzy ktorzy maszerowali do Zmiemi Swietej po  drodze niszczac wszytko...

Lukdzie jai to jest procent ogolu co 1% wszystkich ksierzy ale robi sie szum wokol tego . ake juz o dobrych zeczach ktore robi 60% ksiezy to sie juz nic nie mowi co. Soryy wielkie ale jak sie przywyklo tylko do tego co glosne to mozna nie uslyszec tego co ciche i dobra. Zreszta zrozumcie ze kosciul to nie ksieza z ich BMW i S kami tylko BOG i on kiedys wszystkich rozliczy za to co zrobili. Zarowno tych co co robili dobrze bo pracowali z trydna molodzieza pomagali chorym itd jak i tych co kradli inkwizytorow tez itd

 

nastepna sprawa oburzacie sie za sw inkwizycje ale przecierz papierz przeprosil za nia i nazwal ja zlem. a na[przyklad nikt nie przeprosil za niewolnictwo wojne w iraku i pare jeszcze innych spraw. przeprosil nas ktos za 17 wrzesnia powstanie warszawskie itd za stalinizm itd???? oczywiscie sie czepiam bo tak jak ja mysli tylko chrzescijanski ciemnota

polecam wszystkim poczytac sobie marka klaske herlinga-grudzinskiego i podrecznuik do historii to bedziecie wiedzieli o czym pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosciolowi to trzeba wypowiedziec Konkordat (dobrze napsialem ? :) ), to wlasnie przez niego grubie milony z kasy panstwa idzie na niego...z jakiej <font color="#FF0000">[ciach!]</font> racji ?????? taki stan rzeczy mozemy oczywiscie podziekowac poprzedniej ekipie rzadzacej...Buzkowi...

Gdzie sie nie patrzy to na rogu kosciol i proboszcze sie przescigaja w tym kto bedzie miec najwiekszy i najbardziej "szpanerki" w okolicy, nie wspomne juz o samochodach ktorymi jezdza, 

Ost. w Olsztynie byl jakis zjazd biskupow itp...    zlodziej dostalby krecia, widzialem dwa merce klasy S a reszta to byly fury klasy sredniej ktore kosztuja po 80 tys za wersje podstawowa !!!!!

Ile razy sie slyszy ze gmina dala kosciolowi tereny pod budowe kolejnego kosciola a ten zamiast tego, sprzedal grunty dla ludzi pod budowe domkow....za gruba kasiore!!!!!! i jak tu gminy maja miec kase ? jak sami ja wyrzucaja w bloto ?

to ze gmina sie nie umie rzadzic to sprawa gminy. anie wiesz przypadkiem ze sa jeszcze takie wiejskie parafie na koncu swiata ze zabytkowe koscioly sie zypia bo nie ma na renowacje. ale zato w trej smej wsi jest dydkoteka gdzie mozesz sobie podegustowac tanie wina dostac w<span style="color:red;">[ciach!]</span>l i przy odrobinie szczescia przeleciec wszystko co sie rusza i yta dyskoteka kwitnie a kawalek historii gnije w zapomnieniu.

 

a co do tych milionow to powiedz mi na jakie podstawie mowisz ze tyle milionow panstwo placi kosciowi. moze bys zanlazl jakis paragraf mowiacy o tym i przedstawil go takiej ciemnej masie jak ja.

bardzo bym prosil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty mlody jesteś na prawdę bardzo jeszcze młody.Mało jeszcze widziałeś, wiec sobie poszukaj innego działu forum.I wez tą fotkę zmień, bo na niej jesteś chyba jeszcze młodszy,

 

co do topicu - dobry to jest pomysł i każdemu oprócz tych dresiarskich mafii wyjdzie to na dobre.Na zachodzi wszędzie tak jest i wszyscy są zadowoleni.Co do płacenia podatków - jak wy sobie wyobrażacie cokolwiek w państwie, jakby nikt nie płacił podatków?Trochę realizmu.

cezor sie zanlazl czy jak daj sie innym wypowidzec wkoncy mamy demokracje prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jestem rodzajem czlowieka "oswieconego", ktory nie wierzy w hasla gloszone przez kosciol katolicki. Sorry, ale gdy widze ta "bande", w ktorej ukrywaja sie pedofile, geje, zboczency, to jednak wole reprezentowac swiatopoglad naukowy. Tak wiec wierze w to co zobacze.

a wierzysz w prad elektryczny bo ja go osobiscie nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Popieram w 100%. Nigdy kościół katolicki nie wypowie sie bezstronnie. Zawsze wplatają w prawde swoje przesłania i przesycają swoją wypowiedz na dany temat swoimi poglądami. Nauka jednak przedstawia  suche fakty. W przeciwieństwie do kościoła , nauka pozostawia odbiorcy wyciągnięcie wniosków. W żadnej książce nie jest napisane że coś jest złe albo dobre tylko przedstawione argumenty za lub przeciw.

kosciul mowi to w co wierzy innymi slowy przedstawia swoja opinie

mamy demokracje to dajmy sie wypowiedziec wszystkim zainteresowamy kosciolowi tez i wyciagnijmy obiektywne wnioski zamiast krytykowac ze ktos osmielil sie miec inna opinie niz my

 

nie wszystko da sie opisac wzorem czy przedstawic w sposob naukowy

pozatym nauka jest nawet dzisiaj "troszeczke jeszcze niedoskonala"

im dalej bedziemy sie zaglebiac w poszczegulne dziedziny zycia tym wiecej wiedzy posiadziemy ale tym wiecej bedziemy mieli pytan pozostajacych bez odpowiedzi pozatym jesli juz jestesmy przy temacie:

 

jan kochanowski:

 

pewien modry uczony w zdaniach przedsiewzietych

nie wierzyl w PANA BOGA smial sie z WSZYSTKICH SWIETYCH

przyszla slabosc i medzec co firnament mierzyl

nie tylko w PANA BOGA lecz w upiry wierzyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna moja opinia na powyrzszy temat nie patrzmy na swiat poprzez skrajnosci typu o rydzyk i inni jemu podobni popatrzmy na caloksztalt. zawsze jest tak ze w karzdym srodowisku znajdzie sie czarna owca ale to nieznaczy ze wszyscy sa tacy. jakto mowia :

 

kropla gdziekciu ( takie cos starsznie goszkiego) moze zniszczyc smak calej beczki miodu.

 

zreszta jak byscie sie czyli jakby w jakiejs poczytnej gazecie czy jakims internetowym forum ktos napisal ze forum tweaka skupia ludzi ktorzy maja spaczone poglady i interesuje ich tylko fsb i nic pozatym i potrafia sie tylko klucic wyzywac i wogole nic z ich tworczosci nie wynika????

zresta o ile pamietam to byl taki maly incydencik poprawcie mnie jesli sie myle

 

moze powinnismy zrozumiec ze przecierz ze przynaleznosc do jakiejs grupy spolecznej czy wyznawanie jakiegos swiatopoglodu bycie ksiedzem politykiem lekarzem itd nie robi z nas automatycznie zlych ludzi.

tak naprwade sa dobrzy ksiaerza policjanci lekarze nauczyciele nawet pewnie politycy by sie znalezli. najlatwiej jest nazekac ze wsystko jest do ... i wciagac wszystkich pod wspolny mianownik

 

prosilbym jeszcze o jedno aby w dyskusji nie podawac niesprawdzonych danych typu ze brat mojej stryjecznej siostry widzial jak kolega jego kolegi.... ( a co mi tam podkrecil p100 na 10GHZ i chodzilo rock stable)

gdybym napisal taki topic to by skonczylo ise kupa smiechu owocem a moze i dozywotnim wykleciem z tego forum a tymczasem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zgodzie z powyzzyszym stylem

Pacjet jest choty na raka i idzie do lekarza i ten lekarz jest zdrowy. Zgodnie z powyzszymi argumentami lekarz nie jest w stanie pacjetoei pomoc bo sam nie ma raka. I przez to nie ma zielonego pojecia jak pacjeta leczyc 

niezla <font color="#FF0000">[ciach!]</font>  paranoja nie

nieeee no kolego :> zarty sobie robisz :> przeciez tu chodzi zupelnie o co innego. Nie o brak doswiadczen tylko o to, ze niektorzy ksieza postepuja wbrew temu co sami glosza. To mniej wiecej tak jak ktos mowi: nie pal marihuany, bo to samo zlo, a potem i tak sam pali. Zrozumiales? Albo jak juz tak sie lekarzy doczepiles :> (aczkolwiek malo wsrod nich pali :> uwierz mi zyje w tym srodowisku :> ), to tak jakby lekarz mowil, ze nie wolno palic, bo palenie to samo zlo, a sam pali.

 

Understod?

 

a wierzysz w prad elektryczny bo ja go osobiscie nie widzialem

A ja tak, odczyty z miernikow, wiedza na temat atomu pozwala mi stwierdzic fakt, iz istnieja w atomie ladunki ujemne - elektrony. itd. itp. moglbym wymieniac.

 

Natomiast na to co bylo poruszane nie ma zadnych dowodow. Rozumiesz? Ale to niewazne. Ja jestem deista, jesli wiesz kto to jest.

 

Lukdzie jai to jest procent ogolu co 1% wszystkich ksierzy ale robi sie szum wokol tego

No... moze troszeczke wiecej :> :> :> ale i tak powinni ich wyrzucic z kosciola. Dlaczego tego nie zrobia? Tylko cisna ciemnote, a sami wedlug swojej ciemnoty nie postepuja?

 

przeprosil nas ktos za 17 wrzesnia powstanie warszawskie?

Eeee? Widze, ze chyba jeszcze podrecznika do tego czasu nie doczytalismy :> :> :> to byl jeden z elementow POLSKIEJ akcji "BURZA", tak wiec to my zaczelismy "bijatyke" z Niemcami w Wawie. Czy Ruscy obiecywali nam, ze wtedy sforsuja Wisle? Nigdy tego nie obiecywali. Aczkolwiek uwazam, ze to wielkie ... sk....syństwo bylo ze strony Ruskich.

 

kropla gdziekciu ( takie cos starsznie goszkiego) moze zniszczyc smak calej beczki miodu.

Czy ty myslisz, ze my jestesmy glupi i nie rozumiemy slow jezyka polskiego? :} :} :}

 

ktos napisal ze forum tweaka skupia ludzi ktorzy maja spaczone poglady i interesuje ich tylko fsb i nic pozatym i potrafia sie tylko klucic wyzywac i wogole nic z ich tworczosci nie wynika????

Eee? Osochosi ?? Ja to tam interesuje sie tez innymi zagadnieniami :> wiekszosc ludzi z tego forum chyba tez, nie? BTW dawno klotni nie widzialem :}

 

greetingsy dla moderatorow :}

 

prosilbym jeszcze o jedno aby w dyskusji nie podawac niesprawdzonych danych typu ze brat mojej stryjecznej siostry widzial jak kolega jego kolegi....

Sorry, ale to nie sa niesprawdzone informacje :} specjalnie wczoraj sie przeszedlem do kolegi i od jego siostry dowiedzialem sie tego, zeby upewnic sie, ze jej brat nie klamal. No niestety. Jak dla mnie to zenada. Rozpusta w seminarium. Nie wiem czy sie smiac, czy plakac. Zenada...

 

 

 

I JESZCZE JEDNO DO CIEBIE KOLEGO ENERICCP - ZA POSTFUCKERSTWO SIE Z TEGO FORUM WYLATUJE !! WIEC NASTEPNYM RAZEM UZYWAJ PRZYCISKU EDIT, A NIE TAK JAK TERAZ NATRZASKALES 7 (SLOWNIE: SIEDEM) POSTOW!!!

 

WRRRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to seminarium nie chce mi się wierzyć. Spytaj jej skąd ma takie info. Bo gadać sobie dużo można. Ale czy widziała kiedyś księdza(kleryka) z tego seminarium w burdelu, czy ma na to niepodważalny dowód. Ludzie lubią i potrafią kłamać. Mostowicz pwiedział kiedyś takie mąrde zdanie:

 

"Bądź przekonany że jeżeli o kimś mówisz źle, zawsze Ci uwierzą."

 

Wic jeśłi czegoś się nie jest się pewnym na 100% to się o tym nie trąbi. Jeszcze nie doświadczyłes tego w życiu, że podejrzenia okazały się niesłuszne?

A nawet jeśłi to prawda to konsekwencje na bank byłyby wyciągnięte.

I jeszcze jedno: zaczynacie się łapać za słówka, przyczepiacie się o byle co. To ma być dyskusja a nie obrzucanie się nawzajem błotem.

 

BTW Enerricco mogłeś napisac wszystko w 1 poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mniej wiecej tak jak ktos mowi: nie pal marihuany, bo to samo zlo, a potem i tak sam pali. Zrozumiales? Albo jak juz tak sie lekarzy doczepiles :> (aczkolwiek malo wsrod nich pali :> uwierz mi zyje w tym srodowisku :> ), to tak jakby lekarz mowil, ze nie wolno palic, bo palenie to samo zlo, a sam pali.

czasami dobrze jest wysluchac jakiejs obiektywnej opini i o to mi chodzilo

przecierz ksiadz tez ma prawo zeby taka wypowiedziec

tu chodzi o przedstawienie pewnych problemow z punktu widzenia ewangelii dekalogu starego testamentu. to ze niektorzy ksierza nie zyja wedlug niej to jest juz ich problem i kiedys ktos ich za to rozliczy niemniej jednak wiekszosc postepuje postepuje tak jak powinna i otym sie nie mowi . niektorzy niestety nie ale o nich jest glosniej.

 

pozatym mamy wolna wole i mozemy dokonywac wyborow prawda i nie musimy sluchac ksiedza i innych

 

 

A ja tak, odczyty z miernikow, wiedza na temat atomu pozwala mi stwierdzic fakt, iz istnieja w atomie ladunki ujemne - elektrony. itd. itp. moglbym wymieniac. 

 

Natomiast na to co bylo poruszane nie ma zadnych dowodow. Rozumiesz? Ale to niewazne. Ja jestem deista, jesli wiesz kto to jest.

to byl cios ponizej pasa

oczywiscie twoj rozmowca (ja) jest bardzo ciemny i nie wie jaka jest roznica miedzy ateista i deista ( a jest w sumie tylko jedna) i wesz co moze daj spokuj z egocentryzmem co

 

apropos to jak jestes deista ok a iwdziales kiedys BOGA prwadopodobnie nie ale przecierz wierzysz w niego bo jestes deista prawda

chdzilo mi o to ze sa takie zeczy ktorych sie nie da zdefiniowac wierzysz w milosc nienawisc czy przyjjazn a przecierz tych zeczy nie widac prawda

jeszcez jedno w tym temacie matematyka posfuguje sie pojeciem pierwotnym dle opisania tych zagadnien ktore nie moga byc w zaden sposob definiowanre ale przecierz istnieja prawda jedna z takich pojec jest o ile dobrze pamietam plaszczyzna

 

 

Eeee? Widze, ze chyba jeszcze podrecznika do tego czasu nie doczytalismy :> :> :> to byl jeden z elementow POLSKIEJ akcji "BURZA", tak wiec to my zaczelismy "bijatyke" z Niemcami w Wawie. Czy Ruscy obiecywali nam, ze wtedy sforsuja Wisle? Nigdy tego nie obiecywali. Aczkolwiek uwazam, ze to wielkie ... sk....syństwo bylo ze strony Ruskich.

w tej biajtyce zginelo bardzo bardzo duzo Polakow gluwnie mlodych nawet dzieci obiecali pomoc poczytaj i nawet byla bardzo "sprytna" zrzucali np bron i amunicje owszem ale amunicja miala inny kaliber niz bron... robili zrzuty na tereny zajete przez niemcow oszcedzali na sapdochronach nawet...

 

niewarzne tak czy inaczej wypoeidzialem powyrzsza opinie w kontekscie inskwizycj ktora po pierwsze miala miejsce bardzo dawno temu i za ktora przeproszono dlaczego

bo niekturzy pamietaja to co bylo przed wiekami i co zostalo dawno zalatwione a nie pamietaja tego co bylo zaledwie kilkadzisiat lat temu i nikt nie zrobil nic w charakterze zadosuczynienia.

powiedzcie mi dlaczego ????

 

Czy ty myslisz, ze my jestesmy glupi i nie rozumiemy slow jezyka polskiego? :} :} :}

absolutnie nie i nigdy nie chcialem zeby tak to zabrzmialo

napisalem tak bo nie wiedzialem jak sie ten wyraz pisze a chcialem byc zrozumiany i niechcialem zeby ktos sie pozniej przyczepial..

 

 

Eee? Osochosi ?? Ja to tam interesuje sie tez innymi zagadnieniami :> wiekszosc ludzi z tego forum chyba tez, nie? BTW dawno klotni nie widzialem :} 

 

greetingsy dla moderatorow :}

i wlasnie chodzilo mi o to ze wszelkie uogolnienia sa zazwyczaj krzywdzace wiec nie uogolniajmy

 

Sorry, ale to nie sa niesprawdzone informacje :} specjalnie wczoraj sie przeszedlem do kolegi i od jego siostry dowiedzialem sie tego, zeby upewnic sie, ze jej brat nie klamal. No niestety. Jak dla mnie to zenada. Rozpusta w seminarium. Nie wiem czy sie smiac, czy plakac. Zenada...

ale skad wie o tym siostar twojego kolegi czasami jest tak ze ktos z pewnych ruznych powodow poszcza w obieg dziwne informacje ktore sa krzywdzace dla innych np moja sasiadka naopowiadala ze mojej babci ze

zadaje sie z mafia kradne samochody bire narkotyki i sprzedaje je

jak sie pozniej okazalo to powiedziala tak dlatego ze zazdroscila czegos mojej babci i za wszelka cene starala sie popsuc jej zycie a pretekstem okazal sie fakt ze przyjechalo do mnie kilku kumpli w 3 zagranicznych autach bo mielismy ognisko zrobic u kumpla na dzialce paranoja nie

niestety te plotki rozchodza sie bardzo szybko i batdzo trudno je odkrecic naewt jesli sa wyssane z palca

 

I JESZCZE JEDNO DO CIEBIE KOLEGO ENERICCP - ZA POSTFUCKERSTWO SIE Z TEGO FORUM WYLATUJE !! WIEC NASTEPNYM RAZEM UZYWAJ PRZYCISKU EDIT, A NIE TAK JAK TERAZ NATRZASKALES 7 (SLOWNIE: SIEDEM) POSTOW!!!

po pierwsze wielka prosba moj nick jest inny i jezeli laska to bardzo bym prosil o podawanie go w formie poprawnej czsy jurka ogurka itd mam dawno za soba i sadze ze to forum to nie przeczkole zebys sie wyzywac bo podyskutowac mozna za pomoca arumentow a nie w ten sposob

 

sorry za liczbe postow wiecej sie to nie powtorzy

 

Do moderatorow jesli zlamalem regolamin oczekuje odpowiedniej reakcj z waszej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enerricco

 

Właśnie ustaliłeś nowy rekord forum, pisząć siedem postów z rzędu. Dotychczasowy, wielokrotnie wyrównywany rekord wynosił pięć. Gratulacje, ale dwie sprawy:

 

1. Dołączona grafika tak wygląda button do edycji swojego posta.

2. Jeżeli nie użyjesz go nastepnym razem, wylecisz z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...