Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz , wiekszosc pewnie nawet nie wie ze juz jest oryginal i to za 19.90 :?

kumpel widzac moj opis na gg napisal mi ze juz zasysa , jak sie go spytalem czy zal mu tych 20zl to spytal : jak to 20 , przeciez to nie jest na 1cd :? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem w sobotę o 6 rano jak kioskarzowi akurat przywieźli. wziąłem 3 sztuki (dla mnie i kumpli), a z tego co widziałem to zostało ich jeszcze ponad 10 sztuk.

tak więc z dostepnością przynajmniej w miom mieście nie ma problemu.

przychylam się do opinii rout i innych forumowiczów iż ludziska nie wiedzą że już jest i w takiej cenie.

a poza tym to powinno się wspierać rodzinny przemysł "giercowy", niech wiedzą na świecie że POLAK POTRAFI.

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - dziwnei to oburzenie wyglada - zastanowcie sie ile sami macie pirackich gier i programow :) zamiast potepiac innych

 

przejdzie sie po sklepach kiedys i zobaczcie ze mozna dostac naprawde dobre gry za naprawde smieszne pieniadze - a jak jeszcze trafic promocje w mediamarkcie.. to powinni tego zabronic

jest jeszcze lalegro czy gielda [z oryginalami!]

 

za morrowinda moj kumpel dal 87 zeta - glowna i dwa dodatki - po polsku z mapa instrukcja i bajerami - a gra wystarcza na POL ROKU grania

 

fajnie ze dostrzegacie problem - ale zastanowcie sie czy sami jestescie czysci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh wrescie mi sie udalo kupic gre, nalatalem sie tyroche bo u mni nigdzie tego nie bylo, gierka fajna bezmyslna rabanina(przynajmniej na poczatku) to lubie dla rozluznienia, jest tylko jedno ale podczas strzelania znika mi bron a z przeciwnika widac tylko glowe i kontury. Mozliwe ze to wina starych sterownikow cat3,2. Grta dobze chodziu w 1024x768 wsio na max poza szczegolami architektory to jest na srednie.

CO do ceny to za 20zl warto kupic, chociarz dal bym troche wiecej dla pudelka DVD bo w tym papierowym to nie wroze grze pszyszlosci w moim balaganie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajny : ) a fajnie ogolnie sie gra jak starasz sie zrobic "questa" z karta na danej mapie (gram na przedostatnim poziomie trudnosci) . np plansza Stacja czy jakos , gdzie nie mozna podniesc zadnej duszy a trup pada gesto ... albo jak trzeba uzywac samej kolkownicy (ale nazwy ; ) . jestem w fabryce i tez fajna plansza . gierka to taka namiastka "Devil May Cry" z PS2 ; ) ... jak ktos gral wie o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przejsc osniezony most - bo mnie rozwalaja bardzo latwo :( slisko tam jak cholera i w ogole :( pomocy

no cóż namęczyłem sie nie powiem :) ale jakoś dałem rade.

przede wszystkim musisz uważać na przeciwników (jakby nie trzeba było ;) ). ja osobiście biegałem z końca na koniec i tylko granatami lub ze śrutuwy, no a poza tym miałem włączonego "łapacza" czy też "wysysacza" dusz więc jak tylko kilku zabiłem to podnosił się health.

 

gennhiskhan na pewno dasz radę - grunt to pozytywne nastaiwienie i opanowanie - choć Pan Killer jest grą w której ciężko o spokój ;)

 

p.s. no zapomniałbym ja gram na razie na poziomie bezsseność, więc jeśli Ty pykasz na wyższym to może być rzeczywiscie dużo trudniej.

 

powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: Mówię dziś znajomemu, że Painkiller nabyłem. A on do mnie " Jak to? Już masz? Ja jeszce NIE MAM CAŁEGO." Powiedziałem mu, że są w kioskach w śmiesznej cenie. Normalnie kilka minut go przekonywałem , że to nie kit. Od razu poleciał na dół do sklepu... Fakt, wielu nie wie, na jakich zasadach jest w Polsce sprzedawany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super gierka...w sobote kupilem w Centrum Prasowym....20 zeta za taka gre to jak za darmo...z tymze ktos juz tu powiedzial jedna prawde: ZA MALO bylo reklam!! na miejscu wydawcy dalbym reklame do radia (ZET,RMF )...za chwile zaloze temat/ankiete (moderatorzy nie kasujcie go prosze) kto ma oryginal a kto nie...i sie wyda wszystko :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko :) Kupilem sobie oryginal, zainstalowalem i zaczelo mnie denerwowac to ze gra wymaga plyty w napedzie wiec zrobilem sobie obraz CD1 Alcoholem i podmontowalem DAEMON Tools`em :) Teraz nie musze miec fizycznie CD w napedzie. Pytanko jest takie czy to jest w 100% legalne itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko :) Kupilem sobie oryginal, zainstalowalem i zaczelo mnie denerwowac to ze gra wymaga plyty w napedzie wiec zrobilem sobie obraz CD1 Alcoholem i podmontowalem DAEMON Tools`em :) Teraz nie musze miec fizycznie CD w napedzie. Pytanko jest takie czy to jest w 100% legalne itd?

Moim zdaniem jest legalne kupiłeś, więc możesz robić, co chcesz z grą, tylko nie rozprowadzać jej. I dla swojego użytku możesz zrobić jedną kopię, bezpieczeńa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh nie moge przejsc bagiennego potwora, niby strzelam w te bańki ale chyba raz zdarzylo sie ze wybuchla :D Macie jakas specjalna technike? :D

No nie... to bylo... zobacz dwie/trzy strony wczesniej w TYM topicu - ktos juz napisal dokladnie co i jak trzeba :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kolegi ktory podmontowal deamonem - mnie tez wkurza troche ta plyta [zwlaszcza wyjmowqnie jej z tej tekturowej koperty [choc ladnie wykonanej]]

 

jakich ustawien uzyles w alkoholu?

 

na zachodzie ta gra jest strasznie mocno zabezpieczeona - zastanawiam sie czy nasza wersja tez... bo koszt implementacji np securoma 5 jest gigantyczny - nie wiem czy nie oplacalo im sie bardziej przy cenie 20 zeta wypuscic gry tylko z cdcheckiem..

ale to sprawa do zbadania [ps. co ciekawe zabezpieczony jest juz instalator...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kolegi ktory podmontowal deamonem - mnie tez wkurza troche ta plyta [zwlaszcza wyjmowqnie jej z tej tekturowej koperty [choc ladnie wykonanej]]

 

jakich ustawien uzyles w alkoholu?

 

na zachodzie ta gra jest strasznie mocno zabezpieczeona - zastanawiam sie czy nasza wersja tez... bo koszt implementacji np securoma 5 jest gigantyczny - nie wiem czy nie oplacalo im sie bardziej przy cenie 20 zeta wypuscic gry tylko z cdcheckiem..

ale to sprawa do zbadania [ps. co ciekawe zabezpieczony jest juz instalator...]

Nie uzylem zadnego profilu, wlasny z "ignoruj bledy odczytu" Nie wiem czy z takiej plyty mozna gre zainstalowac, czy dziala po nagraniu itd ale nie woła juz o CD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...