Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

ten blotnisty potwoj jest jakis "inny" niby robie to co zalecaja [zbijanie "bakow" strzelanie w potworka] a tak czy tak dostaje w dupe i jak potworek ma 50% zycia to ja mam 0 :? :x

karty mi sie na nic nie zdadza bo troche pozno zalapalem ze sie przydac moga i udalo mi sie narazie 2 [slownie DWIE :lol:] zdobic :?

nie odsc tego amunicja do shotguna sie szybko konczy :|

myslalem ze gorszej rzeczy niz osniezony most niebedzie... mylilem sie :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten blotnisty potwoj jest jakis "inny" niby robie to co zalecaja [zbijanie "bakow" strzelanie w potworka] a tak czy tak dostaje w [gluteus maximus] i jak potworek ma 50% zycia to ja mam 0 :? :x 

karty mi sie na nic nie zdadza bo troche pozno zalapalem ze sie przydac moga i udalo mi sie narazie 2 [slownie DWIE :lol:] zdobic :?

nie odsc tego amunicja do shotguna sie szybko konczy :|

myslalem ze gorszej rzeczy niz osniezony most niebedzie... mylilem sie :x

Chyba mozesz wrocic do poprzednich poziomow. Wiem, zmudne ale trzeba pozbierac karty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonac Lucyfera w piekle? Zabijam te dusze, chyba co 66 dusz walcze z Luckiem :D Strzelam w niego i nic, strzelam w te spadajace glazy i chyba tez nic? Strzelam w miecz jak mnie nim uderza i nic :( Zabilem 192 dusze i 3 razy nie moglem nic zrobic potworkowi? Osohozi? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz przeczytalem ale cosik nie wychodzi... Z tym strzalem w miecz chodzi o to ze on robi na nas zamach tym mieczem i od gory ciacha czy moze jakos rzuca i ten miecz sam leci? ;)

 

Ja zabiłem go tak.

Gdy spadaja meteoryty ustawiasz sie w jednej linii z lucyferem i meteorytem (meteoryt musi być na wysokości jego głowy) i walisz go.

Jak lucek dostanie w łeb to wtedy bedzie chcial rzucic w Ciebie mieczem i w tym momecie jak rzuca i leci juz w twoja strone to ty go znowu walisz.

Lucek dostaje mieczem i wraca skad przyszedl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He szkoda że się za pużno kapnołem że trzeba gre przejść na koszmarze żeby odblokować ten poziom troumna więc czeka mnie jeszcze 2 razy niezła zabawa właśnie zaczołem 2 raz na koszmarze he czyli w sumie 3 razy sobie pogram ale gra jest tego warta!! To jest moja najlepsza gra od czasów quaka :)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec 4 episodu - nadal gra na traumie bez balastu szukania kart jest uwazam latwiejsza niz koszmar :)

 

potworki tylk delikatnie mocniej udezaja - jest taka sama [nedzna] ilosc apteczek

 

gram na zestawie kart: 3x rzut, 2x ammo / niesmiertelnosc, 4x damage, +20 sek czas

 

i i tak karty rzucam maks raz na poziom - generalnie jest bardzo latwo - po CHORYM poziomie sekretow spodziewalem sie czegos emocjonujacego - a tu pikus

 

ps. zginalem przez te 4 episody tylko 5 razy! w tym raz zwalajac sie z mostu - za pozno nacisnalem 'uzyj kart' [niesmiertelnosc]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 bo ani graficznie nie powala , nie mowiac juz o sensie gry . mam dosc dobry sprzet tak wiec spodziewalem sie wiecej , niz tylko bieganie i strzelanie bezsensu . kto porownuje ja graficznie do far cry to chyba ma jakas wade wzroku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra to 0 poprostu , nic dodac nic ujac

cisnie mi sie inne porownanie odnosnie ciebie ale zostawie je dla siebie

prosze oto linki do zagranicznych receznji Painkillera zeby nie bylo ze patriotycznie sie podniecamy gniotem (zrodlo painkiller.pl)

* http://www.gamerankings.com/htmlpages2/534813.asp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ukończyłem grę, i o to moje wrażenia:

 

Grafa psikna :wink:

Mniuzik też

rozgrywka (mimo że ludzie mawiają ze gra jest prymitywna) wciąga na długie godziny :!:

Klimat hmm sami wiecie :twisted:

Wątek fabularny ciekawy (czekam na 2 część PK, albo dodatki)

MP no zabaczymy co to będzie po ukazaniu się pathu (lecz już jest dla mnie nr. 1, w końcu gram już tyle lat w CPM'a, a wcześniej w QW)

 

Podsumowując moją wypowieć systawiam dla PK ocenę 10 na 10 z czystym sumieniem. Rynek potrzebował takiej gry rodem z Doom'a 1/2 i Qwaka I (a o dziowo Qwak swojego czasu neiwciągną mnie tak jak teraz robi to PK).

 

pozostało mi dopieszczać konfig MP i rozpoczynać grę od nowa, bo jak może się znudzić tak odprężający SP :twisted:

 

Pozdrawiam wszystkich fanów PK i forumowiczów, oraz mam nadzieje że scena Pk rozwinei się szybciej niż przypuszczam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 bo ani graficznie nie powala , nie mowiac juz o sensie gry . mam dosc dobry sprzet tak wiec spodziewalem sie wiecej , niz tylko bieganie i strzelanie bezsensu . kto porownuje ja graficznie do far cry to chyba ma jakas wade wzroku .

:lol: Ale dziwny jesteś.Podchodzisz do gry od stronu sprzętu.To np.jak by ci przyszło zagrac w Fallouta 3 na silniku jedynki to tez byś kwiczał(ja niapewno bym sie cieszył).W zamysle twórców Painkiller miał być takim Q1 i im sie to udało.Ja uwazam ze gra jest jak najbardziej na światowym poziomie, i moim zdaniem grafa w Painie jest świetna i w niczym nie ustępuje tej z Far Cry. No i nie ma co porównywać Far Cry do Painkillera bo tam masz otwarte przestrzenie a w Painie jest większość zamknietych, a jakby porównac tekstóry , wykonanie obiektów to niczym sie nie różnia od tych w Far Cry.Obydwie giery kożystają z dobrodziejstw PS 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam troszku mało się udzielam na forum ostatnio poniewaz mam zajawke na PS2 (wiecie jak to jest :twisted: ) ale bardzo miło zobaczyć że temat o pierwszej (myśle że moge to napisac śmiało ) Polskiej szczelanki na swiatowym poziomie został przyklejony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy ktorzy narzekali ze trauma jest latwa [w tym ja]...

 

fajnie jest i milo do poziomu e4m4.. 'las'

 

poziom jest malutki, skacze jak pan z dowcipu 'na jezdzca' i jest choryy...

 

zeby go przejsc trzeba zaic 107 potworkow BEZ kart tarota [oznacza to zdjecie WSZYSTKICH KART! - czyli pare tys do tylu w goldach] - malutka powierzchnia, ammo malo, zatrzymanie sie - pewna smierc - no i naturalnie zadnych apteczek

 

nareszcie wyzwanie - przyznam ze raz poleglem

 

martwi mnie tylko to ze nastepne poziomy beda juz z kartami - na dodatek potem to apteczek jest od metra i ciut ciut

 

warto bylo czlapac sie przez 3 episody zeby to zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze względu na ogromne zainteresowanie tematem, uzyskał on status;

przyklejony

To ja jeszcze prosze o zmiane nazwy topicow Far Cry i Painkiller. Tych dopiskow [Demo/Full] . Ale mnie to sie kojarzy strasznie z piractwem. Wiec aby sie nikomu nie kojarzylo - nie potrzebnie. Radze skasowac :] I zostawic same napisy z nazwa gry.

 

----- up-date -----

 

Dzieki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtf?!

 

painkiller na traumie konczy sie po 4 epizodzie?!?

 

ta gra miala byc trudna - nie byla - spoko - nie kazdy gra tyle ile ja..

ale zeby jako niespodzianke robic WYCIECIE calego 5 epizodu?

ja wiem, fabula i te sprawy - ale kogo tak naprawde obchodzi ta cwiartka kartki tekstu ktora jest fabula - ja chcialem sobie postrzelac jeszcze...

 

szit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...