Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

propo cytatow z isonews....

"Even though this game is Polish (developer is Polish: People Can Fly) we still get it couple of days after international rls, prolly because Poland is a post-soviet third world country"

...i to napisal nie jaki Szeryf_mg... Polak .. lol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jezeli ktos by mi ukradl samochod a potem odkupil to bym sie cieszyl - zawsze lepiej miec nowke :-) - to tak na marginesie :>

a co do gry to moge napisac ze single jest naprawde niezly jak ktos lubi wyzywac sie na biednych i niewinnych stworach :D jak ja - tak jak w demosie trzeba sie doslowinie przebijac przez levele ktore sie rozwalaja i niszcza, od czasu do czasu spotykasz wiekszego bossa na planszach ktorego jest ciezej rozwalic albo cos trzeba zrobic no i co 5 plansze mamy big big bossa - mi taki single odpowiada i cieszy

co do multi to musze poczekac az dostane moja wersje PL bo jak mozna sie domyslic potrzebny jest cdkey do gry ( swoja droga mogli by sie pospieszyc z ta wersja PL :D )

multi przetestuje jutro na lanie z kumplem to napisze co i jak - narazie czytalem o nadchodzacym patchu ktory zmieni troche - a nawet calkiem sporo w multi

aa i jak ktos wczesniej napisal - movment - jestem wychowankiem quake'a - z czego najwiecej spedzilem nad 3 czescia (z 3 lata) i movment w PK mi sie bardzo podoba - ma duze mozliwosci trick jumpow i szybkiego "bunny jumping" po mapie ALE jest zbyt prosty ( wystarczy trzymac do przodu i walic po spacji i wtedy sie rozpedzamy ) jak dla mnie powinni wprowadzic strafe-jumping bylo by ciekawiej, no i jeszcze wada jest ze przy tych skokach osiagasz pewna predkosc po 2-3 skokach i koniec - nie jak to mialo miejsce w q3 - ogolnie poruszanie przypomina to z Q3 na Promode - calkowita kontrola lotu i szybkie skoki, mozliwosc wybijania sie z elementow mapy itd

 

narazie 1 wrazenie bardzo pozytywne - az nie moge sie doczekac az listonosz zapuka do moich drzwi :D

aaa i co moze interesuje niektorych to wymagania - silnik zostal zoptymalizowany w stosunku do dema, przynajmniej odnioslem takie wrazenie - na moim sprzecie w max detalach nie mam zadnych zwolnien czy zarw - gra jest na 1000% WARTA tych 20zl - a chetnie dal bym wiecej za Box'a z koszulka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzo nie moge powiedziedz gdyz na moim kompie (duron1600@2100 + gf2 ultra) gra w demo1 byla doslownie niemozwlia, ale chce powiedzic tlyko ze cena jest niesamowicie atrakcyjna !! gdybym tylko mial lepsza grafe i lubial takie gry, nawet bym sie chwili nie zastanawial czy kupic czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem sobie dzis na gieldzie w Wawie i zobaczylem kolesia ktory trzymal w reku kartke z obrazkiem Paina. Jak latwo sie domyslic sprzedawal pirata. Spytalem sie ile chce za paina. Odpowiedzial ze to 3 plytowy wiec 60 zeta 8O . Powiedzialem mu wtedy ze za 1,5 tyg. w sklepach bedzie po 20 zl., zrobil dziwna mine i powiedzial "mozliwe". Podziekowalem mu i polazlem dalej...

 

A mowia ze piraty sa tansze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem sobie dzis na gieldzie w Wawie i zobaczylem kolesia ktory trzymal w reku kartke z obrazkiem Paina. Jak latwo sie domyslic sprzedawal pirata. Spytalem sie ile chce za paina. Odpowiedzial ze to 3 plytowy wiec 60 zeta  8O  . Powiedzialem mu wtedy ze za 1,5 tyg. w sklepach bedzie po 20 zl., zrobil dziwna mine i powiedzial "mozliwe". Podziekowalem mu i polazlem dalej...

 

A mowia ze piraty sa tansze.....

hehe a nie mowilem ze tak bedzie buahahha pirat drozszy od oryginala - wlasnie tak powinno sie walczyc z piractwem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia gralem mess - czyzby mess z BMF? witam :-)

dobra dalesze wrazenia dla zainteresowanych:

 

jak pisalem wyzej single ssie - tylko nie zapominajcie o battlemusic na max podglosnic :D ...

natomiast multi... hm... wczoraj potestowalem 1/1 a potem ffa w 3 osoby - z 6 podstawowych map pokochalem szczegolnie 2 ale reszta tez jest niezla jak sie je pozna - przystosowane do szybkiego poruszania i skokow - oczywiscie tirck jumpy zajduja zastosowanie

po samej grze mam jedno skojarzenie - jako ze promode q3 byl zblizeniem do q1 - painkiller wydaje mi sie czyms co sie pasuje pomiedzy q1 a pro-q3 ... dla mnie miodzio

oczywiscie jest jeszcze troche niedopracowan - troche wywazyc bronie by trzeba bylo - bo lighting gun za slaby jest, wiecej map ale ogolnie nie moge doczekac sie kiedy dostane orginal i pogram na necie :D

aa i jeszcze sie poprawie ... po 2-3 skokach nie osiagasz max predkosci - to poczulem na multi :-)

i jeszcze jedna wada (poza brakiem narazie callvote,spectator i record demo) - MALO respawpoitow lub/i brak "spawn protekta :D" - wczoraj kumpla granatami 5 razy pod rzad pojechalem na 1 spawpoincie i caly czas tam trafial...

 

tyle - sorki ze tak nie do kupy to spisane ale jestem niewyspany po nocy grania :D i jeszcze swieta...

 

wesolego jajka wszystkim ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halfman a kolegi z AOD nie poznajesz? :)

Jak dla mnie to za proste sa te jumpy sluzace do nabrania predkosci. Wystarczy trzymac w jedna strone i juz sie zachrzania po calej mapie.

Aha gra chodzi lux w 640x480 na GF1 :)

-mess- doszedlem do 3 mapy SP i juz mi sie dalej nie chcialo. Zawsze jest tak samo: dochodzisz do pewnego punktu na mapie, brama przez ktora przechodziles sie zamyka i na malej przetrzeni musisz ladowac w idace na ciebie potwory ktore czasami sie zacniaja i nie moga isc dalej chyba ze sprobujesz je jakos zajsc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak samo: dochodzisz do pewnego punktu na mapie, brama przez ktora przechodziles sie zamyka i na malej przetrzeni musisz ladowac w idace na ciebie potwory

i to wlasnie jest w tej grze beznadziejne, no ale taka wyrzynka niektorym sie podoba, mi raczej nie przypadla do gustu, ale za 20zl kupia ja chocby dlatego ze zrobili ja polaczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz - komu sie nudzi to jego strata :-) - mi naprawde przypadla do gustu - co prawda jest tak ze dochodzisz zamyka sie i wyrzynasz potwory :D ale to jest wlasnie piekne - po za tym naprawde robia na mnie wrazenie lokalizacje i dzwiek .... battle music mnie rozgrzewa, jeki i "plaski" zachecaja do wyzynania .. ehh... mam zjechana psyche :D

aaa ci ktorzy byli - 2lev 2episod - opera - nie wiem jak u was ale ja jak wlazlem do tej opery i w ciemnym pokoju na 5.1 jak uslyszalem ten szmer na widowni, spiew a potem oklaski widowni wszystko takie przytlumione to az mnie dreszcz przeszedl :D

ale to nie tylko tam - kazdy level ma naprawde specyficzny kilmat... piekne wykonanie (architektura) no i oczywiscie coraz to nowsze stwory i demony :-)

nudaaa? nieeee ... masakra :D

 

ps ogladajcie levele dokladnie - wiele fajnych akcentow jest jak np polskie napisy na grobach (1lev), rece wystajace z pod kamieni z przywalonych demonow w kopalni (chyba 3) czy nasze polskie tab. z napieciem i czacha (opera 2lev 2 ep) .... strasznei tego duzo - ogrom szczegolow...

 

ps. global qrde nie skumalem na poczatku :D gdzie moje tabletki na pamiec :D witam witam - nadal jestes u mnie na liscie gg :-) spotkamy sie na nowej scenie i na nowych turniejach w PK :D

a co do jumpow to masz racje ale powiem ci ze jak pograsz troche w MP to przywykniesz i zapomnisz o tej prostocie skokow bo gra jest cholernie szybka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trybem sp bylem mile zaskoczony, o ile ss mi sie za <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie podobal, o tyle pk mi nawet sie spodobal i przechodze go sobie, pewnie dlatego ze kazdy lvl inaczej wyglada, inne potowry, sub bossowie i bossowie, fajne jest. pod dniu lana w pk stwierdzam ze ta gra ma MASE niedociagniec, i blednie dobranych tweakow :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hy hy widze tu sporo reprezentacji quake :) Pozdro od Tyriona ;) [taka q1-qw lamka :P]

 

Co do gierki to mialem okazje jakas alphe grac i cienko , ciagle lecenie na pale i nuda wieje zleksza:/ Moze mp ciekawsze , ale przy braku modow to ciezko bedzie sie przebic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...