Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

przeskok miedzy insomnia a trauma bedzie.. koszmarny :)

 

nie pamietam co to za karta - ale chyba bylem rozczarowany - bo jest to jeden z najtrudniej spelnialnych warunkow - trzeba zabic tych potworkow NA RAZ 30... i da sie to zrobic tak naprawde tylko podczas ostatniej walki

 

mozliwe ze zamiana w demona juz po 50 duszach - probowalem kiedys robic spis tych kart - ale mi przeszlo bo pozapominalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe Tak Dodajac na zachodzie Painkiller kosztuje (bez kosztow wysylki) 39.99 ale $DOLAROW:D lol Nice co ja osobicie nie mam crackowanej ani oryginalnej bo nawet nie wiem od kogo mam;] juz nie pamietam a mialem go dawno prawdopodbnie jest kopiowany z originala :D hehe

 

Mam jeszcze drugie pytanie Nie moge przejsc levelu Hell wale w tych kolesi i wale pokazuje sie co chwila Lucyfer i piserdalama od niego klikam i nic sie nie dzieje jak przejsc:D dzieki z gory za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe Tak Dodajac na zachodzie Painkiller kosztuje (bez kosztow wysylki) 39.99 ale $DOLAROW:D lol Nice co ja osobicie nie mam crackowanej ani oryginalnej bo nawet nie wiem od kogo mam;] juz nie pamietam a mialem go dawno prawdopodbnie jest kopiowany z originala :D hehe

 

Mam jeszcze drugie pytanie Nie moge przejsc levelu Hell wale w tych kolesi i wale pokazuje sie co chwila Lucyfer i piserdalama od niego klikam i nic sie nie dzieje jak przejsc:D dzieki z gory za pomoc

regulamin

podregulamin dla dzialu GRY

 

nowy jestes i to jedynie utrzyma cie przy forum ... nastepnej taryfy ulgowej nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opis na lucyfera podawalem ja oraz kilka innych osob - jakies 5-6 stron temu [ps. czy mi sie wydawalo czy kiedys byla opcja 'szukaj w tym watku'? teraz jej nie widze co poddaje pod watpliwosc sens takich zbiorowych topicow :(]

 

powiem jednak ze nalezy strzelac w spadajace meteoryty tak zeby trafily w lucka, ew. trafic w jego miecz kiedy nim w ciebie rzuci

 

dokladniej, znajdziesz pare stron temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe Tak Dodajac na zachodzie Painkiller kosztuje (bez kosztow wysylki) 39.99 ale $DOLAROW:D lol Nice co ja osobicie nie mam crackowanej ani oryginalnej bo nawet nie wiem od kogo mam;] juz nie pamietam a mialem go dawno prawdopodbnie jest kopiowany z originala :D hehe

 

Mam jeszcze drugie pytanie Nie moge przejsc levelu Hell wale w tych kolesi i wale pokazuje sie co chwila Lucyfer i piserdalama od niego klikam i nic sie nie dzieje jak przejsc:D dzieki z gory za pomoc

regulamin

podregulamin dla dzialu GRY

 

nowy jestes i to jedynie utrzyma cie przy forum ... nastepnej taryfy ulgowej nie bedzie.

aha;] ok powstrzymam sie od takich komentarzy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opis na lucyfera podawalem ja oraz kilka innych osob - jakies 5-6 stron temu [ps. czy mi sie wydawalo czy kiedys byla opcja 'szukaj w tym watku'? teraz jej nie widze co poddaje pod watpliwosc sens takich zbiorowych topicow :(]

 

powiem jednak ze nalezy strzelac w spadajace meteoryty tak zeby trafily w lucka, ew. trafic w jego miecz kiedy nim w ciebie rzuci

 

dokladniej, znajdziesz pare stron temu

dzieki stary ale gdzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest patch v1.1: http://painkiller.pl/modules.php?op=modloa...order=0&thold=0

Dopchać się nie można, czekam na mirrory.

UPD: Waży jedyne 48.2 MB, prędkość ściągania jest tragiczna (ok 2.5 kB/s)

UPD II: Nazwa pliku: Painkiller_Update_v11_PL.exe

Jak ktoś wykopie inne źródło - niech da znać (plikoskop nie działa). Mi się wywaliło po 48% (Opera nie radzi sobie z wznawianiem transferu) :evil: także można sobie odpuścić ściąganie z tego ftp-a. Aha, ten pacz jest TYLKO do wersji PL, na zachodzie jeszcze poczekają na v1.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko, czy przechodzenie na koszmarze zmienia fabule? Bo cos mi sie obilo o uszy, ze nie ma 5 aktu, a sprawa rozwiazuje sie wczesniej i w inny sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem na potworze z bagien i wale w te banki obok niego itp. ale jak zejdzie mu 1/3 zycia nagle robi sie jakis niesmiertelny, wale w niego i wale, te banki mu prwie ze przed morda eksploduja a on nic, zycie nawet mu niedrgnie :/

Probwalen joz kilka razy, 3 razy wywalilem cala amunicje zanim mnie zabil, a on dalej mial 2/3 lajfa :(

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wodzie zaczną pojawiac sie bąble, mususz w nie strzelac.Kiedy sie zapalą bosik bedzie chciał je zgasić i w tym mamęcie będzie śmiertelny(można go rozwalić z giwery).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie ma zadnej mozliwosci aby na Snieznym moscie po skonczonym poziomie cofnac sie do wiezy po ostatni sekret (a raczej trzeci o ktorym zpomnialem) :?:

_upsdate_

juz sobie poradzilem, nie wiem jak przeoczylem to przejscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem w demko dalem na full detale i mi zwalnialo co jets grane ??

Kup sobie orginał to Ci się polepszy :)

 

 

Widziałem reklamę gry w gazecie AUTO ŚWIAT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam starego Geforca 2MX400 64DDR/128 bit troszkem podkrecana:D ale stabilna painkiller mi siem troszke zacinal na poczatku ale polecialem na www.nvidia.com zassalem nowe stery i dziala bez zawieszek spokojna i wygodna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...