Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

no bo 9100 to sie do gier nie nadaje , jeszcze jak masz stalego neta i znasz sie troche to mozna dac se rade , pomyslcie o ludziach ktorzy nie maja dostepu do sieci , przeciez majac ta karte mozna sie zalamac , trzeba 100 wersji sterwonikow i patchy do gier miec , kazdy na inna okazje

taaaa geniuszu... :lol:

Nie trzeba byc geniuszem zeby o tym wiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres- z tego, co czytałem, takze ty miałeś z grą problem, wiec mi tu bez takich. Czytając różne fora ( w tym oficjalne ang-pl) takze posiadacze 4TI czy róznych ATI >=9500 mają czasami problemy :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie otrząsnalem po zakonczeniu PK :D -niezła jazda, nigdy nie preferowalem tego typu gierek, ale ta mna pozamiatala

 

moze mi ktos podesłac savea do poziomu Forest i Prison -bo te mnie ominely na bezsennosci :!:

mail me

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jak sie dziś zbuhałem i w to pograłem to myslałem że się ssikam ze starchu według mnjie gra roku!!!!!!!!!!!!!!!

Najchu*** uczucie po paleniu to strach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jak sie dziś zbuhałem i w to pograłem to myslałem że się ssikam ze starchu według mnjie gra roku!!!!!!!!!!!!!!!

Najchu*** uczucie po paleniu to strach :/

Zależy kto co lubi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli już było, ale mam pewien problem, mianowicie w tym levelu po przejściu nekrogiganta gra zaczęła mi się ciąć(co kilka ekund) i w pewnym momencie wyskoczył mi jakiś błąd systemu.

O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale jakoś przebolałem i przeszedłem dalej a jakieś 10 min temy skończyłem grę. Fajnie się grało :)

 

p.s.

 

Czy mi się wydawało czy lucyfer był prostszy do rozwalenia od tego poprzedniego.

I jeszcze małe pytanko. Czy jest możliwość obejrzenia wszystkich cut scenek bez przechodzenia ponownie bossów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jusz byo bo mi się nie kce czytać a jak było to nie krzyczeć na mnie :)

 

Jak zabić Lucyfera ?? to jest ostatnia plansza i sam koniec gry. Trzeba do niego strzelać aż zdechnie czy jak bo strzelam i nic za każdym razem mnie zabija :/

 

PLEASE HELP ME

 

..:: POZDRO ::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra dla mnie jest najgorsza FPP jaki ostatnio wyszedl. Grafika jest niezla. Nawet mozna powiedziec ze bardzo ladna. Wymagania gra tez ma przyzwoite. Ale ta gra to glupia strzelanka. Moze ktos lubi isc i napierniczac oraz aby przejsc do nastepnego levela trzeba tylk owszystkich wybic. Dla mnie gra dostaje 4/10. Az 4pkt ze wzgledu na grafe i w miare niskie wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sucker, nie zjarzyles o co tworca chodzilo.

Serious Sam rowniez jest niby glupia, a jaka popularnosc zdobyla :)

SS tez mi sie nie podobal a Painkiler jest totalnie glupi. Nie lubie takich gier. W grze trzeba troche pomyslec. A w P. mozna pograc 2 levele i juz wiecej nie chce sie ogladac. Ciagle to samo. Idziesz zabijasz, otwieraja sie kolejne drzwi, zabijasz all, nstepne drzwi, zabijasz all, nastepne drzwi otiwraja sie, boss i od poczatku. NUDY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o to przecież chodzi w tej gierce.. jest tyle różnych rodzjaó gier.. nikt Cie nei zmusza do grania w tę jedną akurat.. pograj sobie w szachy.. wolna droga =)

a to 4/10 zmień na 5/10 ze względu na muzyke =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o to przecież chodzi w tej gierce..  jest tyle różnych rodzjaó gier.. nikt Cie nei zmusza do grania w tę jedną akurat.. pograj sobie w szachy.. wolna droga =)

a to 4/10 zmień na 5/10 ze względu na muzyke =)

Ja napisalem swoja opinie i mam do tego prawo ;). Zyejemy wkoncu w pseudo-wolnym kraju ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Przyznam się bez bicia że całego tapiku (26 stron) nie czytałem i dlatego ten post jest trochę urwany z choinki ale chciałem wypowiedzieć się na temat gry Painkiller. Mam prawo?

 

Grę kupiłe legalnie w kiosku (taka cena może być na każdą grę :D ), zainstalowałem, odpaliłem, pograłem trochę w single, trochę w multi (jednak wole ten tryb :D :D :D ) i muszę powiedzieć że takiego hiciora w życiu nie widziałem i pomyśleć że zrobili to Polacy!!! Klimat, BOSKA MUZA i grywalość tego tytułu jest O G R O M N A !!!!!!!!!! Gratulacje świetnego produktu. I jeszcze ta cena. Dobra kończe bo muszę jeszcze kilku kolesi 'zakołkować'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...