Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko odnośnie tych dwóch opcji w ustawieniach czy do nich trzeba mieć karte z dx9.0 czy ja mam jakieś lewe stery ?? A i czy macie tą samą wersje ??

U mnie jest to samo i mam tą samą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko odnośnie tych dwóch opcji w ustawieniach czy do nich trzeba mieć karte z dx9.0 czy ja mam jakieś lewe stery ?? A i czy macie tą samą wersje ??

U mnie jest to samo i mam tą samą wersję.

pewnie w gierałce niema jeszce tych efektów w enginie :D

 

thx

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam ;P

Dołączona grafika

 

Polecam zaglebic sie w config.ini ;)

niestety nie zauwazylem, zeby sie cos zmienilo po wlaczeniu tego, choc moze to dlatego, ze specjalnie nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaglebic sie w config.ini ;)

niestety nie zauwazylem, zeby sie cos zmienilo po wlaczeniu tego, choc moze to dlatego, ze specjalnie nie sprawdzalem.

No tez prawda , dzieki za cynk :wink: zaraz wybadam sprawe czy to cos daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Polacy zrobili zajebistą giere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!! Kupie ja nawed za 100 ztea!

nawet :> :> :> za 120 :> :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc ładnie dopracowane detale . :) a przeczytałes jaki gosc ma procek jak by zamiast Celka 900 dał XP 2000+ to wszystko by mu ładnie smigało , a tak dla twojej informacji to TI 3 jest szybsza od Radzia 9000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że z każdym miesiącem te karty będą coraz nardziej sie starzeć i coraz trudniej im będzie dotrzymywać kroku wymaganiom stawianym przez gry. Nie pomoże tutaj nawet utpijna wiara ich właścicieli. :D

 

PS: równie dobrze gdyby gość miał np R9500pro i tego celka to też by mu wszystko śmigało. Nie mósisz mi muwić, która karta jest szybsza bo nie jestem aż takim nowicjuszem. :D Poza tym syntetyczne testy z 3d marków nie interesują mnie już od dawna. A przewaga TI 3 nie jest aż tak oczywista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeezuuu :P 800x600 minimalne detale i sobie nie moge pograc :P niby sie nie tnie ale chodzi straaaasznieeee wolno :P

pogadaj z Pocahontas jak chodzi mu gra ma też gef3 ti 200 i zapewne w 1024x768 full detalach mu hula gra. Masz wolnego strasznie procka i pamieci SDR i to jest przyczyna wolnego dziłąnia gry a nie gef3ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż chyba powoli nadchodzi koniec kart typu GF3 Ti200 , bo u znajomego na radku 9000 gra chodzi w 1024x768 bez problemu.

Bosz... siedziec juz ponad rok na forum i takie rzeczy gadac... Rece opadaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeezuuu :P 800x600 minimalne detale i sobie nie moge pograc :P niby sie nie tnie ale chodzi straaaasznieeee wolno :P

pogadaj z Pocahontas jak chodzi mu gra ma też gef3 ti 200 i zapewne w 1024x768 full detalach mu hula gra. Masz wolnego strasznie procka i pamieci SDR i to jest przyczyna wolnego dziłąnia gry a nie gef3ti

;]]]

 

Mam 42.56 whql, najnowsze force ware 3.13 whql [chyba]. Gierka mi chodzi bardzo ładnie. Ale lepiej się gra płynniej jak wyłącze cienie postaci. Nawet przy grze na to nie zwracam uwagi.

 

Dołączona grafika

 

Na stronie wcześnie tesh mam wszystko na high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony tą gierką - myślałem że nie spodoba mi się ciągła młócka ala Serious Sam - teraz już wiem że kupię oryginał za te 20zł :D Poza tym gra chodzi u mnie płynnie z detalami ustawionymi na high w 1024x768 co jest kolejnym dużym plusem dla gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz... siedziec juz ponad rok na forum i takie rzeczy gadac... Rece opadaja...

Ot i kolejny utopista.

Fakt rok na forum, ale jestem, realistą. Gdybym miał wydać na nią kasę, wolałbym poczekać i dozbierać na jakiegoś r9500 lub fx5700. Ta karta się starzeje i nic tego nie zmieni ( choć może niektórzy uważają, że wiara czyni cuda) Nowe gry będą pisane już prawie w 90% pod Dx 9.0 i efekty przez niego oferowane. W takim wypadku chce mieć kartę, która pozwoli mi pograc przyzwoicie w najnowsze tytyły, bez wyłączania antyaliasingu i całej reszty. Po co mi karta, która pozwala pograć tylko wtedy gdy są wyłączone prawie wszystkie efekty. W takim wypadku mogę sobie zagrać w równie dobrze w Quake1 lub sensible soccer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosz... siedziec juz ponad rok na forum i takie rzeczy gadac... Rece opadaja...

Ot i kolejny utopista.

Fakt rok na forum, ale jestem, realistą. Gdybym miał wydać na nią kasę, wolałbym poczekać i dozbierać na jakiegoś r9500 lub fx5700. Ta karta się starzeje i nic tego nie zmieni ( choć może niektórzy uważają, że wiara czyni cuda) Nowe gry będą pisane już prawie w 90% pod Dx 9.0 i efekty przez niego oferowane. W takim wypadku chce mieć kartę, która pozwoli mi pograc przyzwoicie w najnowsze tytyły, bez wyłączania antyaliasingu i całej reszty. Po co mi karta, która pozwala pograć tylko wtedy gdy są wyłączone prawie wszystkie efekty. W takim wypadku mogę sobie zagrać w równie dobrze w Quake1 lub sensible soccer.

To nie płacz i leć kup FX5950 i po kłopocie, nie sztuka polecieć z wywieszonym jęzorem i kupić karte.

 

każda gra obecnie na grafie rzedu gef3ti200@ i gef4ti4200 oferuje pełną plynnośc w 1024 fuldetale i max efektów, znikome gry maja dx9 a i tak róznica pomiedzy dx8 jest prawie zerowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi karta, która pozwala pograć tylko wtedy gdy są wyłączone prawie wszystkie efekty. W takim wypadku mogę sobie zagrać w równie dobrze w Quake1 lub sensible soccer.

ej... Q1 i Sensible'a sie nie czepiaj :} :} :} :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi karta, która pozwala pograć tylko wtedy gdy są wyłączone prawie wszystkie efekty. W takim wypadku mogę sobie zagrać w równie dobrze w Quake1 lub sensible soccer.

ej... Q1 i Sensible'a sie nie czepiaj :} :} :} :}

Dokładnie :-P to historyczne mega suuuuuuuuper tytuły... oba wspominam z łezką w oku 8) a sensible'a jeszcze z mojej kochanej Agi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...