Skocz do zawartości
Mateoosh

Skąd się wzięły wasze xywki??

Rekomendowane odpowiedzi

DECnis - Digital Equipment Corporation Network Information Server

600 - typ

 

Jest to poprostu nietypowy router, jak dotychczas nie znalazł sie jeszcze nikt, kto by go złamał, urządzenie z przed 7 lat, dalej w uzyciu, cena : 80 tys dolców, dosyć specyficzny jeżeli chodzi o konfiguracje. Wybrałem tą ksywę dlatego, że pracuję na takich i podobnych urządzeniach (konfiguracja, management) i akurat do tego mam pewien sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rodowód mojej ksywki jest dość skomplikowany. Jeżeli ktoś z Was pamięta taką gierke "Fantasy General" to był tam bohater - Dreggo, który w pewnym momencie mógł się przyłączyć do armii gracza. Zamiast dłoni miał wielkie ostrze w kształcie miecza.

Ksywe nadali mi kumple po tym jak graliśmy w Fantasy General po sieci a ja bohaterem Dreggo dosłownie demolowałem ich oddziały.

W końcu jeden kumpel powiedział - " Dreggo, przestań w końcu nas bić", i tak już przylgnęła do mnie ta ksywka. Może tak się stało bo jako jedyny z całej paczki nie miałem ksywy. To było jakieś 5 lat temu.

Teraz jak ktoś woła "Dreggo" to reaguje tak samo jakby mówił moje imię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

moja prosta :D

xywa jest

RUMUN- po prostu wyzywalem sie z qumpelom i tak wyszlo takie z niej slowo :P "zamkin sie ty czarny rumunie :P " (czarny dla tego ze mam taka lekko czarnom karnacje ) :D

hehe ATHLON- dlatego ze mam AHLONA i do nich sentymenta :D hehe

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja xywka, (pierszy czlon) to sprawa niezwykle powiklana, sam wszystkiego do konca nie kapuje.

W sumie dobrze sie z nia czuje i taka juz zostanie.

XP doszlo po wymianie procka na Antka XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc już kilka osób wiązało mnie z jakimś Harrym Poterrem zanczy się ksywe. Jeśli tak ktoś myśli to to nie od tego. A pozatym moja ksywa powstała jak byłem troszkę nie trzeźwy to przeglądałem strony i taką sobie tu walnołem bo naprawdę jestem LEmUr:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedys przyszedl do mnie kumpel ze sredniaka. Poniewaz jestem elektronikiem z zamilowania to moj pokoj wyglada jak warsztat elektroniczny czyli wala sie mnostwo roznego smiecia (tranzystorki, scalaki itp.) No i ten moj kumpel jak to zobaczyl to powiedzial:

- Ku...(piiiiiii) masz tu jak u Dexter-a w laboratorium.

No i jestem Dexter od tamtej pory. Zreszta to imie nie wiele sie rozni od mojego prawdziwego.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze najpierw sie przedstawie :)

Szymon456 to moja ksywka

A Szymoon mam tutaj bo nie wiedzialem na jak dlugo tu zagoszcze, wiec tak walnalem, zeby w przyszlosci mnie nikt nie rozpoznal jakbym walnal jakas gafe :)

A ksywka sie wziela hmmmm moze dwie wersje:

oficjalnie(niedawno wymyslilem):

Szymon jak wiadomo to moje imie, a ciag cyfr 456 symbolizuje ciagle dazenie do przodu, z jednoczesnym zapamietywaniem poprzednich zdazem (dlatego jest 456, a nie samo 6)

na prawde:

jak jakies 7 lat temu pierwszy raz polaczylem sie z internetem i weszlem na irca przez MS Chat wszystko bylo ok, bylem sobei Szymon, Anka_18 itp. :), ale wkoncu przyzslo sciagnac mirca i polaczyc sie z jakims normalnym serwerem tj. warszawa.irc.pl i inne, tam sie okazalo, ze rozne odmiany Szymonow sa prawie caly czas polaczone. Pewnego razu po nieudanym polaczeniu sie z serwerem walnalem w klawiature i sie wystukalo 456, tak juz zostawilem. Najorginalniejszy nick. Chodz mialem troche glupie chwile przez to jak "koledzy" z irca zalozyli sobie 567 i wszyscy z takimi nickami chodzili, okropnie mnie to wkurzalo. Tak wiec pamietajcie dzieci, jedynie ja mam orginalna ksywke z ciagiem cyferek, a reszta to nieudolne podroby i nasladownicy podrabiaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje gdy odpalasz mIrca wyskakuje takie okiengo ze zdieciem autora programu jak wpiszesz tam maja ksywke to zmienia sie ono w krokodylka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a tak btw, to jezeli wshystko poojdzie zgodnie z planem,, to bede mial na droogie imie bruce :)

heh, bierzmowanie :?:

nie, zmaiana droogiego imienia w siakoms urzedzie, ale nei wiem, czy mozna zmienic na imie zagraniczne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja historyjka bedzie prosta - jakis czas temu ( oj bardzo dawno temu ) zrobiliśmy sobie ze znajomymi zjazd na quaka ... jakos tak było że nie miałem nadanej nazwy kompa ( tej w sieci lokalnej ;)) i była standardowa wrzucona przez windowsa ( on zawsze generuje jakieś <span style="color:red;">[ciach!]</span>a i tylko Bóg i B Gates raczy wiedzieć czym sie kieruje) - właśnie ZOh1w2 - zajomi mieli wielki ubaw - za bardzo nie wiem z czego , więc na złość zmieniłem sobie ksywkę w grze na właśnie taką . No .... i od tamtej pory już zostało ZOh1w2 a dla znajomych ZOha ( jak imie kobiece ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja się przedstawię. Jestem Memphis Blues. Memphis od imienia głównego bohatera filmu "60 sekund", oraz od nazwy miasta w stanach Memphis z którym wiąże mnie osobista więź ;). A Blues w chołdzie "The Blues Brothers".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja ksywka pelna jest RoSS ale jakis jelop mi ja zajol i tylko 1 posta ma od wiekow qrna a skad ta xwka sie wziela to niepowiem hm te SS jest zwiazane z brygadami Niemieckimi za czasow 2 Wojny reszty niepowiem 8) a RS to nick na akcje na ircu i przekrety ktore sa jusz legenda itp.

I wiecie ci jest najleprze - granie w Ceberpunka Live na miescie, jak zobaczycie jakiegos gostka z ryja podobnego do teg obrazka po lewej w czarnym plaszczu popierdalajacego przez centrum Szczecina to wolajcie :lol: JAZDAAAAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze najpierw sie przedstawie :)

Szymon456 to moja ksywka

A Szymoon mam tutaj bo nie wiedzialem na jak dlugo tu zagoszcze, wiec tak walnalem, zeby w przyszlosci mnie nikt nie rozpoznal jakbym walnal jakas gafe :)

A ksywka sie wziela hmmmm moze dwie wersje:

oficjalnie(niedawno wymyslilem):

Szymon jak wiadomo to moje imie, a ciag cyfr 456 symbolizuje ciagle dazenie do przodu, z jednoczesnym zapamietywaniem poprzednich zdazem (dlatego jest 456, a nie samo 6)

na prawde:

jak jakies 7 lat temu pierwszy raz polaczylem sie z internetem i weszlem na irca przez MS Chat wszystko bylo ok, bylem sobei Szymon, Anka_18 itp. :), ale wkoncu przyzslo sciagnac mirca i polaczyc sie z jakims normalnym serwerem tj. warszawa.irc.pl i inne, tam sie okazalo, ze rozne odmiany Szymonow sa prawie caly czas polaczone. Pewnego razu po nieudanym polaczeniu sie z serwerem walnalem w klawiature i sie wystukalo 456, tak juz zostawilem. Najorginalniejszy nick. Chodz mialem troche glupie chwile przez to jak "koledzy" z irca zalozyli sobie 567 i wszyscy z takimi nickami chodzili, okropnie mnie to wkurzalo. Tak wiec pamietajcie dzieci, jedynie ja mam orginalna ksywke z ciagiem cyferek, a reszta to nieudolne podroby i nasladownicy podrabiaczy.

Podejrzewam Szymoon ze oszukujesz :P

Jezeli isc Twoim tokiem myslenia, to jest duze prawdopodobienstwo ze bylo juz kilku gostkow (3) z podobnymi nickami np :

Szymoon 123

Szymoon 234

Szymoon 345

i dopiero Ty : Szymoon 456

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...