Skocz do zawartości
Mateoosh

Skąd się wzięły wasze xywki??

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś grywał w muda arkadia.rpg.pl tp z dużo dozą prawdopodobieństwa by mnie tam spotkał. Grywałem tam przez kilak miesięcy i to intensywnie. Byłem już nawet "doświadczony" i kończyłem zadania od klanu Nadr-Hogr. A czemu przestałem? Bo dojrzałem do tego by podjąć taką decyzję...

I teraz zamiast tyle graćpostanowiłem coś napisać w stylu fantasy. To co piszę będzie dla dzieci (tak koło 10-12 lat), jestem w trakcie (mam już jakieś 30 stron), ale więcej zdradzę jak skończę (może i wydać się uda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze najpierw sie przedstawie :)

Szymon456 to moja ksywka

A Szymoon mam tutaj bo nie wiedzialem na jak dlugo tu zagoszcze, wiec tak walnalem, zeby w przyszlosci mnie nikt nie rozpoznal jakbym walnal jakas gafe :)

A ksywka sie wziela hmmmm moze dwie wersje:

oficjalnie(niedawno wymyslilem):

Szymon jak wiadomo to moje imie, a ciag cyfr 456 symbolizuje ciagle dazenie do przodu, z jednoczesnym zapamietywaniem poprzednich zdazem (dlatego jest 456, a nie samo 6)

na prawde:

jak jakies 7 lat temu pierwszy raz polaczylem sie z internetem i weszlem na irca przez MS Chat wszystko bylo ok, bylem sobei Szymon, Anka_18 itp. :), ale wkoncu przyzslo sciagnac mirca i polaczyc sie z jakims normalnym serwerem tj. warszawa.irc.pl i inne, tam sie okazalo, ze rozne odmiany Szymonow sa prawie caly czas polaczone. Pewnego razu po nieudanym polaczeniu sie z serwerem walnalem w klawiature i sie wystukalo 456, tak juz zostawilem. Najorginalniejszy nick. Chodz mialem troche glupie chwile przez to jak "koledzy" z irca zalozyli sobie 567 i wszyscy z takimi nickami chodzili, okropnie mnie to wkurzalo. Tak wiec pamietajcie dzieci, jedynie ja mam orginalna ksywke z ciagiem cyferek, a reszta to nieudolne podroby i nasladownicy podrabiaczy.

Podejrzewam Szymoon ze oszukujesz :P

Jezeli isc Twoim tokiem myslenia, to jest duze prawdopodobienstwo ze bylo juz kilku gostkow (3) z podobnymi nickami np :

Szymoon 123

Szymoon 234

Szymoon 345

i dopiero Ty : Szymoon 456

:lol:

Oszukuje ? w czym ? tylko oficjalne wymyslilem.

A co do nickow, to masz po czesci racje, to byly moje poprzednie wcielenia, ale ja tego nie pamietam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec moze najpierw sie przedstawie :)

Szymon456 to moja ksywka

A Szymoon mam tutaj bo nie wiedzialem na jak dlugo tu zagoszcze, wiec tak walnalem, zeby w przyszlosci mnie nikt nie rozpoznal jakbym walnal jakas gafe :)

A ksywka sie wziela hmmmm moze dwie wersje:

oficjalnie(niedawno wymyslilem):

Szymon jak wiadomo to moje imie, a ciag cyfr 456 symbolizuje ciagle dazenie do przodu, z jednoczesnym zapamietywaniem poprzednich zdazem (dlatego jest 456, a nie samo 6)

na prawde:

jak jakies 7 lat temu pierwszy raz polaczylem sie z internetem i weszlem na irca przez MS Chat wszystko bylo ok, bylem sobei Szymon, Anka_18 itp. :), ale wkoncu przyzslo sciagnac mirca i polaczyc sie z jakims normalnym serwerem tj. warszawa.irc.pl i inne, tam sie okazalo, ze rozne odmiany Szymonow sa prawie caly czas polaczone. Pewnego razu po nieudanym polaczeniu sie z serwerem walnalem w klawiature i sie wystukalo 456, tak juz zostawilem. Najorginalniejszy nick. Chodz mialem troche glupie chwile przez to jak "koledzy" z irca zalozyli sobie 567 i wszyscy z takimi nickami chodzili, okropnie mnie to wkurzalo. Tak wiec pamietajcie dzieci, jedynie ja mam orginalna ksywke z ciagiem cyferek, a reszta to nieudolne podroby i nasladownicy podrabiaczy.

Podejrzewam Szymoon ze oszukujesz :P

Jezeli isc Twoim tokiem myslenia, to jest duze prawdopodobienstwo ze bylo juz kilku gostkow (3) z podobnymi nickami np :

Szymoon 123

Szymoon 234

Szymoon 345

i dopiero Ty : Szymoon 456

:lol:

Oszukuje ? w czym ? tylko oficjalne wymyslilem.

A co do nickow, to masz po czesci racje, to byly moje poprzednie wcielenia, ale ja tego nie pamietam ;)

No to spraa wyjasniona, zwracam honor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... u mnie to taka strasznie dluga historia: Hubert wzielo sie stad,ze mam tak na imie  8O  :lol:  :D  :o  ale chce zmienic.powiedzcie na jakie?

Moze na takie malo podobne do tego co juz masz ?

Np : Herbert ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przyrosła jeszcze w szkole podstawowej. Dr. to nie wiem Crash- dlatego, że w erze królowania poczciwej trumienki (C-64) na psote łamałem wszelkie zabezpieczenia gier i programów, po to by poczciwe grono kółka kompóterowego głowiło się dlaczego nic im nie gra. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprawa jest prosta przyjaciele mi dali ksywke(pewnie dlatego ze tak wygladam.... :? )

Eeee Macho, chyba nie, na fotce wygladasz raczej "mizernie"

Taka chudzine nie nazwali by macho, ze wzgledu na wyglad. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja ksywka wziela sie stad :

Kiedys z kolegami sobie gadalismy jak nazwac psa(btw>ciekawy temat co ? ;]) no i ja powiedzialem ze bym nazwal psa Kaloryfer :D, heh wyobrazcie sobie "Kaloryfer noga !" :PP.

No ale niedawno uswiadomilem sobie ze nie bede mial psa bo tylko z poczatku sa ladne a potem smierdza szczaja sa duze i gryza ludzi i wogule do [gluteus maximus], wiec jak weszedlem pierwszy raz na lanchata to na szybkosci przypomnialem sobie o Kaloryferze wiec w oknie nick wpisalem zamiast Guest.85 Kaloryfer !

Heh i tak wlasnie powstal Chocapic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wszystko zaczelo sie od uzaleznienia od Monty Pythona. Na maturze ktos z naniecka zapytal mnie "a ty kto jestes" a ja ze nazywam sie Serafin to odpowiedzialem z mala przerwa i zostal sir afeen z camelot :). ...i f taki oto sposob drogie dzieci dorobilem sie tytulu szlacheckigo... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wszystko zaczelo sie od uzaleznienia od Monty Pythona. Na maturze ktos z naniecka zapytal mnie "a ty kto jestes" a ja ze nazywam sie Serafin to odpowiedzialem z mala przerwa i zostal sir afeen z camelot  :). ...i f taki oto sposob drogie dzieci dorobilem sie tytulu szlacheckigo... :)

ciekawe. kto jeszcze lubi monthy pythona - dla mnie są no.1 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...