Skocz do zawartości
Mateoosh

Skąd się wzięły wasze xywki??

Rekomendowane odpowiedzi

secoh to drugorzędna(albo i trzeciorzędna :D ) postać w książce pt."Smok i Jerzy"

nie powiem czytałem.

Książka bardzo marna. Ciągłe mieszanie się światów.

NIe ma to jak prawdziwe fantasy.

Jak cię ciekawi fantasy to mogę ci podesłać listę z 40 książek fantasy z moimi ocenami po przeczytaniu...

 

ps. Ten secoh to nie był przypadkiem ten mały słabiutki smoczek???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasir, moim zdaniem "Smok i Jerzy" to bardzo fajna książka, oczywiście troche traci przez pomieszanie światów. Mimo wszystko autor stworzył ciekawe postacie - postać Danielle jest wspaniała 8O

 

Secoh był bagiennym smokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywya zostala mi nadana juz tak dawno ze nawet nie pamietam dlaczego. Bylo to jakies 9 lat temu.

Takze uwazam ze "Smok i Jerzy" to fajna ksiazka.

Tomasir jesli mozesz to przeslij mi na maila polecane przez siebie ksizaki fantasy gdyz jestem maniakiem tego typu ksiazek a gdy wejde do wypozyczalni lub ksiegarni jest tam tyle badziewia ze nie wiem co wybrac i czy bedzie warto

Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje tak (bo mam kilka):

BLANTMEN - po obejżeniu Jay & Silent Bob :D

TOUDI - sam nie wiem skąd się wzięła :P

[666] Apollyon - moja xywka z CS'a :) [666] to klan, a Apollyon to jedno z imion piekielnych :twisted:

No i jeszcze NRG (co niektórzy czytają to ENERGIE zamiast ENERDŻI ) ta mi jakoś wpadła do głowy, jak buszowałem po necie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja prosto ale i z historia, na poczatku było Rados CooL,

chyba w '98, cos kolo 2001 zostało samo RADOS, ale nie podobalo mi sie to, wiec po krotkim czasie "warezowo";] zmienilem A na 4 i do dzisiaj jest R4DOS. A Rados to od imienia: Radosław. Wszyscy znajomi mówią na mnie R4DOS i koniec, tylko moje kochanie mówi do mnie Raduś i tak ma zostać ;]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bortas... tak jakos od nazwiska, najgorsze jest to ze moi znajomi tak na mnie wolaja, ale znajomi mojego brata wolaja tak na mojego brata, wiec jak jestesmy razem to robi sie maly konflikt :)

z drugiej strony jego znajomi to jego znajomi a moi to moi, wiec specjalnie problemow nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe komentować mojej xsywki. W nie używam jej codzienie, tylko jak gram CS, Quake, na Tweak`u i w ankietach. Dla kumpli Wycior od Witka. Ignus wymyślił Dr. Wiecio - weterynarz, jakoś mi się nie podoba ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Dropsik no i tyle :). Ksywka wzięła się nie wiem skąd (pewnie byłem nietrzeźwy :)). Ale wiem kto mi ją nadał :). Spytałem: "czemu Dropsik", a on powiedział że to do mnie pasuje, co potwierdziły znajome laski (Wojtek - czyli ja - jest słodziutki :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że potrzebowałem wymyślić imię do jakiego RPGa, a że z jakiegoś powodu lubię literę "V", a w innym znowu RPGu był gostek co nazywał się podobnie - kończyło się na rrol, albo rron...

 

No i zostało Varrol - teraz wszędzie tego używam. Najlepsze jest to, że jakiś czas temu spodkałem gościa, który ma tak na nazwisko (nie z PL oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to bedzie mala historyjka :))

 

Wiec... dawno dawno temu... siedze sobie w Kielcach kolo akademikow i pije zacny browarek... [narrator: on ma dlugie wlosy i czasem nie chce mu sie ogolic] podchodzi zulek i tak do mnie mowi:

-Daj 5 zloty... wygladasz jak Chrystus... badz milosierny...

 

I tak sie oto pomysl zrodzil... a ze lubie "X" to wymyslilem:

Chrystus -> XsrystuX :)

Potem jednak zbyt sie to dlugie i glupie wydawalo wiec poszlo w ruch kabinowanie :) pozostalo XsrX :) a zeby nie bylo za wiele duzych literek zostalo xsrx.

Suma sumarrum :) Chrystus -> XsrystuX -> XsrX -> xsrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz ja :)

 

 

MeHow

 

czytajac to z angielska dostaniemy odpowiedz na pytanie jaka jest geneza xyvki

 

Me ---> MI

How ---> CHAŁ

 

MICHAŁ 8)

tak mam na imie ;) z reszta mysle, ze wielu sie juz domyslilo mojej xyvki lol... nie lubie natomiast jak ktos mowi do mnie po polsku MEHOW czytajac to nie MICHAŁ tylko MEHOF ( :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Dropsik no i tyle :). Ksywka wzięła się nie wiem skąd (pewnie byłem nietrzeźwy :)). Ale wiem kto mi ją nadał :). Spytałem: "czemu Dropsik", a on powiedział że to do mnie pasuje, co potwierdziły znajome laski (Wojtek - czyli ja - jest słodziutki :D).

Słodziutki jak miód :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja to mam w głowie jednego wielkiego randomajza i podejżewam, że gdymym zakładał konto w tej chwili to by wyniknęło zupełnie cuś inszego... (ksywek ci u mnie dostatek - nawet poza netem mam z 8 spokojnie :))

 

tawariszcz wyjszło z sentymentu do podstawówki (dzięki mojej rusycystce utargowałem niejedną zniżkę na straganie =), a gonciarsky to tak jakooś od nazwiska wyjszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...