Skocz do zawartości
Mateoosh

Skąd się wzięły wasze xywki??

Rekomendowane odpowiedzi

hmm moja ksywka to wlasciwie vesper a dalem vespereq bo mi sie vesper zarejestrować nie chciał, tak czy tak jest to zdrobnienie mojej ksywki a wziela sie ona z mojej ulubionej gry a mianowicie heroes of might and magic 2 , gralem w nia dniami i nocami, moim ulubionym herosem był czarnoksiężnik vesper, no i tak jakos mi sie spodobało. aczkolwiek myślałem też nad Prącisław Geremek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tek nie chcąco tą ksywke nadały koleżanki z klasy, szliśmy jak zwylke zajarać na przewrie i tak nagle na mnie zawołali.Napoczątku mi się nie podobało ale juztak zostało

FumFel = Kumpel

a 20 to se dodałęm rok temu jak miałem 20 lat :) .

Teraz mam(14 maja) 21 lat ale niechce mi sie zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem niesprawiedliwie nazwany Punek przez mojego kumpla braciaka. Zresztą w ten dzień ja dostałem swoją ksywe a on dostał Junior. Ale traktuje to praktycznie jak imie, tylko mama do mnie mówi Łukasz. Źle mi z tąksywą nie jest.

 

Pozdrawiam

Punek

 

P.S. Podejżewam że mnie tak nazwali bo miałem takie kręcone włosy i to wyglądało jak takie afro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq :)

 

Wcześniej miałem ksywke N.E.O, ale później znudziła mi się i myślałem nad nową. Pewnego dnia obejzałem sobie X-men'a i spodobałą mi isę ksywka Magneto. Kumple z lan'a mówili mi, że się naoglądałem X-men'a to skróciłem i zamiast g wstawiłem q, by było oryginalniej i jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój... hmm..... grałem sobie w Age of Empires i pomyślałem, że dobrze by było sobie wymyślić "imię" brzmiące jak ze starożytności. Najpierw był chyba 'michaelus', a potem zamieniłem 'ch' na 'k' i tak narodził się mikaelus :).

Używam jeszcze jednej ksywki - 'Tarous' (akurat nie na forum). Rozpoczynałem grę w Baldur's Gate I i potrzebowałem imienia dla swojego maga - no i tu zadziałała moja wyobraźnia :D - tak mi po prostu wpadło i zostało. Przeszedłem oba Baldursy tym właśnie magiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[M]aRoo- nick z irca, tak jakos mi sie nie chcialo wpisywac normalnego Maroo, wiec wrzucilem nawiasy. Dziala niezle(bo >maroo< jest zazwyczaj pozajmowane), a jeszcze lepiej mam wpisane w katalogu publicznym w GG(1885825- maly test :D ). Nie widzialem drugiej osoby z tak zakreconym nickiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ciekawe. kto jeszcze lubi  monthy pythona - dla mnie są no.1  8)

Ja. Kto mi przyniesie zywoplot? :)

a teraz z zupełnie innej beczki

To przez mielomkę z mielonką ;)

 

a geneza mojego nick`a jest jeszcze z liceum

rozbiłem butelkę z amoniakiem w sali chemicznej i jakoś tak zostało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja? Dawno temu gdzies 8 lat temu zakladalem konto mailowe. Probowalem rozne nicki i wszystko zajete. Ze siedzialem w kafejce i byl cennik to popatrzylem na niego. Akurat popatrzylem na papierosy i byly tam Rothmansy. Wpisalem Roth i tak zostalo. Niestety pozniej pojawily sie podroby:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie nie pamiętam z kąd się wzięła moja xywka - zacząłem ją używać podczas gry w CS'a.

Chociaż większoś znajomych (z CS'a :) )woła na mnie HARRY, a to dzięki temu że kiedyś z nudów na nocce wpisałem sobie dla jaj HARRY POTTER - i tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie rejestrowalem to nie myslalem za bardzo nad xywka, wiec wybralem taki sam login jaki mam e-mail.

 

Marcin - bo tak mam na imie

GPS - w pierwszej klasie liceum podczas rozmowy z kumplami rozmowa potoczyla sie w tym kierunku i kumple od tamtej pory tak na mnie wolaja.

 

PS

Mozna zmienic login, bo jak probowalem (a robilem to wiele razy) nie wychodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pełna to MastaFoka a zaczęło się od Foka :)

A wzięła się stąd, że któregoś pięknego letniego dnia w Ślesinie poszliśmy na ciepły kanał i po wyjściu z wody było mi zimno (a miałem wtedy całkiem ładne wyhodowany mięsień piwny) i mówię "dajcie mi ręcznik, bo mi zimno!!!!" a kumpel na to "Tobie jest zimno ty foko je...ana :) i tak zostało. A masta doszło w toku ewolucji :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...