Skocz do zawartości
LiSoQuan

SB Live i środkowy(sw) głosnik , ?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam SB Live 5.1 chyba Digital ale nie jestem pewien. Jak sama nazwa wsakzuje, karta obsługuje 6 głosników (w tym sw).

Ciekawi mnie to gdzie się podłącza głośnik przedni. Posiadam tylko głosniki 4.1 ale jestem ciekaw bo z tego co wiem (zauważyłem) w tej karcie są wyjścia na dwa głośniki przednie , na dwa tylnie, wejście na mic i wejście line in i wyjście digital out. Więc gdzie się podłącza głośnik przedni i sw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie wiesz - nie gadaj ! oczywiscie ze na sb jest osobne wyjscie na centrala i na subwoofer. nie pamietam dokladnie ktore (bo uzywam teraz stereo) ale wydaje mi sie ze ktores ze skrajnych - chyba czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie wiesz - nie gadaj ! oczywiscie ze na sb jest osobne wyjscie na centrala i na subwoofer. nie pamietam dokladnie ktore (bo uzywam teraz stereo) ale wydaje mi sie ze ktores ze skrajnych - chyba czarne.

po pierwsze nie krzycz - zlosc pieknosci szkodzi,

czytanie ze zrozumieniem tez chyba nie jest twoja najmocniejsza strona

napisalem "jesli nie ma", pisze ze nie ma - nie widzialem jego karty na oczy,

widzialem za to takie w ktorych kwestia dodatkowych wyjsc na glosniki byla rozwiazana tak jak napisalem, podrzucilem tylko sugestie, ktora moze pomoc ale nie musi (tak to z sugestiami bywa)

sam zdaje sie uwazasz sie za znawce (tak mozna by wywnioskowac z twojej wypowiedzi) a piszesz: "nie pamietam", "moze" - malo to konkretne jak na znawce

 

Wyluzuj troche a zobaczysz ze swiat wyda ci sie piekniejszym :P

 

i sorry za OT - to do Mod-ow i zakladajacego topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już tak się mądrzycie;)) to może właśnie mi ktoś powie co zrobić żeby mi grał centralny głośnik.. posiadam wlasnie SB Live i do tego pelen komplet kolumienek 5.1 a mój centralny głośniczek mimo że przy teście odzywa sie to złośliwiec nie chce się włączyć jak mi gra muzyka np. w winampie.. już wiekszość opcji znam na pamieć a sterowniki istalowalam kilka razy na nowo.. a on dalej się odzywa tylko przy testowaniu. Proszę o jakąkolwiek rozsądną podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już tak się mądrzycie;)) to może właśnie mi ktoś powie co zrobić żeby mi grał centralny głośnik.. posiadam wlasnie SB Live i do tego pelen komplet kolumienek 5.1 a mój centralny głośniczek mimo że przy teście odzywa sie to złośliwiec nie chce się włączyć jak mi gra muzyka np. w winampie.. już wiekszość opcji znam na pamieć a sterowniki istalowalam kilka razy na nowo.. a on dalej się odzywa tylko przy testowaniu. Proszę o jakąkolwiek rozsądną podpowiedź.

jest to normalne - glosnik centralny slychac tylko podczas np. odtwarzania muzyki/filmow zakodowanych w ac3, poniewaz posiadam tez zestaw 5.1 troche rozczarowany szukalem odpowiedzi jak wlaczyc ten 5 glosnik - rozwiazaniem okazaly sie sterowniki kx http://www.electricstart.de/driver/kxdrv3537-full.exe wczoraj sciagnalem - podobno w odroznieniu od starszych posiadaja obsluge eax...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i naprawde bardziej Ci sie podoba sluchanie muzyki razem z tym centralnym ?

jest ok... jako tako duzej roznicy pomiedzy 4.1, a 5.1 nie czuje, ale jak ktos uzna, ze zle sie slucha to polecam przejzenie tego programu sterujacego instalujacego sie razem z sterownikami kx... mozna tam takze zmienic z 5.1 na 4.1, a nawet 2.0... jezeli kogos nie zadowola te stery to wtedy mozna ew. zainstalowac te od creative`a, ja poki co jade na tych kx i ustawione mam 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dalej mi nie gra centralny tzn gra ale nie umiem ustawić tak żeby mi grały wszystkie na raz(graja mi np. centralny i 2 frontowe) albo 2 tylnie... hmmm no nic będę cierpliwie(niecierpliwie) dalej szukac tej cudownej opcji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dalej mi nie gra centralny tzn gra ale nie umiem ustawić tak żeby mi grały wszystkie na raz(graja mi np. centralny i 2 frontowe) albo 2 tylnie... hmmm no nic będę cierpliwie(niecierpliwie) dalej szukac tej cudownej opcji ...

a masz tak ustawione??

http://dafury.webpark.pl/kx.jpg

popatrz tez na dole - gdzie u mnie na screenie jest <Użytkownika> i ew. sprobuj jeszze tam wlaczyc 5.1 (tam sa profile np. do filmow) i zobacz czy wtedy wszystkie glosniki beda grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...