Skocz do zawartości
Rahimede

Straszne gry:D

Rekomendowane odpowiedzi

A co do serii AvP gdzie te gry są  straszna bo ja nie zauważyłem może cos mnie ominęło w ciągu tych kilku godzin grania. Na początku coś się zapowiadało w części pierwszej ale szybko przeszło i schodziło jak ciepłe bułeczki ze sklepu z nad przeciwka :twisted: . A dwójka cóż to była dopiero wyrywanie chwastów przez parę godzin (ok. sześciu 8O , ta gra mnie dopiero zawiodła).

Tak jak napisalem: avp 1 bez patcha (nie mozna sejwować) i najtrudniejszy poziom dostępny dopiero po ukonczeniu gry na którymś z trudniejszych poziomów.

Może gra szybko Ci zeszła bo nie przeszedłeś jej wszystkimi postaciami na wszystkich poziomach trudności? 8)

Dlatego napisalem, że część piewsza, bo faktycznie dwójka była prostsza...

Patcha żadnego nie wgrywałem bo kiedy kończyłem grę jeszcze go nie było. Grałem na poziomie ostatnim lub przed ostatnim już zbytnio nie pamiętam. Co za pytanie jak można było przejść grę nie wszystkimi postaciami bez sensu.

...wybacz miszczó, ale ja gupi jestem, zadaje takie bezsensowne pytania... chyba już drugi raz Ci sie narazam, o Wyrocznio Wszechwiedząca... :oops:

O co ci <span style="color:red;">[ciach!]</span>a chodzi sir Afeen napisałem jak grałem w tą giere przed laty i nie ma jej co porównywać do Silent Hill 2 ta gra ma specyficzny klimat, alien miał ten klimat tylko przez 5min grania marine i szybko go utracił na rzecz ostrej sieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Nie przegladalem dokladnie topicu!Jezeli ktos niegral jeszcze to szczerze POLECAM :!: Nosferatu: The Wrath of Malachi.Gra ma zajebisty klimacik przerazajaca muzyke i odglosy :!: Noc, Nosferatu, sluchaweczki i majty mokre...mysle ze bardziej przrazajaca niz Undaying...jescze raz polecam.

PS niedlugo bedzie w Polskiej wersji jezykowej za 60 zl z tego co pamietam :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

a tak przy okazji - to może ma ktoś zbędny egzemplarz SH 3.?po okazyjnej cenie...

Ja mam wersje na 5CD :) Mozemy sie dogadac :)

A co do topicu to pierwsza gra jaka mnie wystraszyla byl TR 1, te wilki,dinozaury,niedzwiedz - cos pieknego :) a tak to residenty i bezkonqrencyjna seria SH :) 3jke skonczylem i czekam na czworke :) Aktualnie gram w 1nke (na pccie offcourse:)) no i niebawem bede posiadaczem polskie jwersji SH2,mam zainstalowana 2jke,ale jedynie co w niej narazie ogladam to filmik z E3 ze wspaniala muza Theme of Laura :) a to dlatego zeby pograc od poczatrq w poland :) mimo ze rok temu prawie skonczylem dwojke,ale potem sie zacialem,jednak teraz naprawie ten blad :) POzdro dla wszystkich SH maniakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma strasznych gier :) Bynajmniej mnie żadna nie przestraszyła :|

dokladnie... i nie to, ze jakis mega twardziel ze mnie :) tylko poprostu gra zawsze bedzie gra ... :)

shakur, grałeś System Shock 2 ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma strasznych gier :) Bynajmniej mnie żadna nie przestraszyła :|

dokladnie... i nie to, ze jakis mega twardziel ze mnie :) tylko poprostu gra zawsze bedzie gra ... :)

shakur, grałeś System Shock 2 ? :]

wlasnie qrde nie widzialem hmm w pismie secret service jakas recenzje system shocka ( w tym czasie kiedy wyszla grafa savage 4 czyli jakos rok 99-00 ) i zawsze mialem ochote w nia pograc, ale wtedy to ani sieci, ani dobrego kompa nie mialem, wiec moglem sobie tylko poogladac :), ale kto wie moze teraz czas na ta gre ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary, ta gra rzadzi. Naprawde. Specjalnie dla Ciebie sprawdzilem na emule'u ile zrodelek do System Shock 2 :> i jest sporo :] :] :] . Sciagaj !! Naprawde warto !!

 

PS:. Tego w sklepach juz nie ma :> moze juz jest freeware? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej po [gluteus maximus] dawał Blair Witch Project I i II. Sranie w gacie, gwarantowane. A szczególnie jak grałem na działce - wszędzie las, ciemno, wiatr wieje. Sosny aż 'jęczały' :]]

 

Chcecie mieć dużego schiza? ;]]] Zapalacie sobie świeczke przy monitorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Wlasnie znalazlem plytki od nosferatu(no ale nigdy w to jakos niegralem)czytalem w jakims serwisie ze tez mozna sie posrac jak ktos w to gral to prosze o opinie  :lol:

Nie przegladalem dokladnie topicu!Jezeli ktos niegral jeszcze to szczerze POLECAM  Nosferatu: The Wrath of Malachi.Gra ma zapupisty klimacik przerazajaca muzyke i odglosy  Noc, Nosferatu, sluchaweczki i majty mokre...mysle ze bardziej przrazajaca niz Undaying...jescze raz polecam.  

PS niedlugo bedzie w Polskiej wersji jezykowej za 60 zl z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zawsze balem grac w alone in the dark czesc 1 - jak ten potwor przez okno na poczatku wskakiwal to tak mi adrenalina rosla, ze malo co w pory nie walilem :lol:

W końcu ktoś to powiedział - to było w pokoju na strychu - fajniejsze było jak przez chwilę obserwowało się pokój zza okna - widząc to co potwór :D

Poza tym Resident Evil - 1 wyśrubowana grając gościem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie znalazlem plytki od nosferatu(no ale nigdy w to jakos niegralem)czytalem w jakims serwisie ze tez mozna sie posrac jak ktos w to gral to prosze o opinie  :lol:

Nie przegladalem dokladnie topicu!Jezeli ktos niegral jeszcze to szczerze POLECAM  Nosferatu: The Wrath of Malachi.Gra ma zapupisty klimacik przerazajaca muzyke i odglosy  Noc, Nosferatu, sluchaweczki i majty mokre...mysle ze bardziej przrazajaca niz Undaying...jescze raz polecam.  

PS niedlugo bedzie w Polskiej wersji jezykowej za 60 zl z tego co pamietam

Ups sorry przeoczylem twoj odpowiedz ale dzieki za przypomnienie zebym dokladniej czytal(to chyba byla taka aluzja dobrze rozumiem?)odpowiedzi i to na wlasnym topicu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak dzis :] kiedy qpilem CD-Action (jedno z 2 numerow, ktore kupilem :] ) i tam byl wlasnie opis System Shock 2. Gra po prostu niszczy. Gdyby zrobili polaczenie grafy Doom3 i klimatu System Shock 2, to by byl hicior. Z reszta :> wlasnie na takie polaczenie zapowiada sie doom3 :> ...

 

 

Aaaa... musze to wspomniec:

 

Llllllloook at you hacker, you pathetic creature of meat and bones, how can you challange, a perfect immortal machine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...