Skocz do zawartości
Shoov

MAG796PF2!! kineskop czy regulacja? 1280x1024 85Hz rozmazany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupile wlasnie monitorka, jak wyzej i szlag mnie trafia bo przy zalecanej dla niego rozdzieczosci (jak wyzej) i 85Hz obraz w srodkowej czesci ekranu znacznie sie rozmazuje. Czego to wina komputera? regulacji? czy kineskop jest kiszkowy? przy ustawieniach jak dla 786PF dziala okejkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh karta to stary gf2mx400 64mb ale to niestety nie wina karty bo tescilem monitor na 3 kompach juz. a co do 75 Hz :D to chodzi o to ze jesli ustawie ogolnie odswiezanie na 85Hz czy jakiekolwiek inne to prawy dolny rog wyraznie mryga wiec odswiezanie tam jest wg mnie mniejsze. Rozmawialem z facetem z serwisu poniekad to wina egzemplarza i radzil zawiesc do vera compu. Tam moze chlopaki naustawiaja go odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem:))

chodzi o to ze mam monitorek NEC FE991 SB, przy zalecanej 1280x1024 i 85Hz obraz niema ostrosci an srodku - regulowalem napieica a trafopowielaczy- niestety to niewiele daje:( przy 75 badz 60Hz obraz jest żyleta (rewelacja) le nie po to kupowalem taki sprzet zeby pracowac przy 60-70Hz, moze jakies sugestie? zglaszac gdzie co i jak itd,

gwarancja jest w systemie door-to-door nie mialem z tym jeszcze doczynienia.. jakies wskazowki :?: ?:? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem:))

chodzi o to ze mam monitorek NEC FE991 SB, przy zalecanej 1280x1024 i 85Hz obraz niema ostrosci an srodku - regulowalem napieica a trafopowielaczy- niestety to niewiele daje:( przy 75 badz 60Hz obraz jest żyleta (rewelacja) le nie po to kupowalem taki sprzet zeby pracowac przy 60-70Hz, moze jakies sugestie? zglaszac gdzie co i jak itd, 

gwarancja jest w systemie door-to-door nie mialem z tym jeszcze doczynienia.. jakies wskazowki :?: ?:? :)

Nec to dobra i firma, wiec na Twoim miejscu skorzystalbym z gwarancji. Nie jest to normalne (by miec nieostry srodek) - tym bardziej, ze to jest jakby "nominalna" rozdzielczosc dla 19".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAKO dokaldnie zgadzam sie z toba gdyby to byl monitor z dolnej polki to bym se darowal, ale duzo za niego dalem i nie tego oczekiwalem - no a sila rzeczy nie powinno tak byc, raczej nie jest to wina karty R8500LE 64mb (by sapphire)

podobny efekt mam przy 1152x864 i 100Hz trace ostrosc (chociaz nie w takim stopniu jak przy 1280x1024)

najbardziej drazni mnie fakt ze pisze prace mgr i zostane bez monitorka :( :( paskunie :( :(

 

wiem tez ze u innych nawet na karcie gf2 mx440 to 1280x1024 i 85Hz jest ostro, tak wiec czeka gwarancyjka:)

 

ktos wie jak to jest z tym door-to-door :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...