Skocz do zawartości
Mikesc

Bezpieczne napięcie durona

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

moj duron 900 chodzi teraz na 8x133(oryginalnie 9x100), wiecej na mnozniku dac nie moge bo nie startuje. Wiem ze musze podniesc napiecie, ale czy przy moim zasilaczu ( pisze na nim Rubikon 300W) jest to bezpieczne? mam (narazie:) tylko jeden CD i jeden HDD(Samsung 80 gb). mysle, ze po podniesieniu napiecia 1200 mhz bedzie lekko, ale nei chce spalic sprzetu! zastanawia mne tez czy istenieje program, ktory w jakis sposob zmienial by napiecie vcore spod windowsa. Jezeli tak to jaki? z gory dzieki pozdro!

 

aha zapomniałby dodać... teraz mam vcore 1,65 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze podniesc mu troche napiecie i dac np 6,5 lub 7 x 166 teraz bez zmiany napiecia mam 6x166 :) jakie moge dac mu bezpieczne napiecie? jak to policzyc, tzn co ile nierze napiecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze gdzie moge znalezc schemat laczenia mostkow, zeby podniesc napiecie? szukalem, ale nie moe znalezc:) mam tylko mostki do mnożnika 2,2?? a jaki masz zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze gdzie moge znalezc schemat laczenia mostkow, zeby podniesc napiecie? szukalem, ale nie moe znalezc:) mam tylko mostki do mnożnika 2,2?? a jaki masz zasilacz?

Zasilacz Enlight 300W ze starej bezglosnej serii 202...Napiecie na Abit NF7 jest do 2,3V wiec to nie problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...