Jump to content
Sign in to follow this  
sz_n_w

jak przekierować port na ASMAX AR800C2 ???? please help!!!!

Recommended Posts

witam

nie wiem jak przekierowac port na tym routerze:(( w instrukcji nic nie ma na ten temat na stronie asmaxa rowniez. na forum rowniez szukalem ale bez rezultatu, a niestety sam nie mam o tym zielonego pojecia:(( chodzi konkretnie o port 6881 i program azerus czyli klienta bit torrent. z gory dzieki za pomoc

pozdrowionka

:arrow: zaloguj sie do panelu konfiguracyjnego modemu. kliknij w menu w 'Virtual Server'. wpisz nr portu ktory chcesz przekierowac i dodaj go do listy. po restarcie modemu wszystko powinno grac.

dzieki za pomoc, ale mam jeszcze pytanka. tam w menu sa dwa okienka public port i private port w ktorym wpisac ten numer portu, a w host adress ip wpisac swoj ip, tak??? wiem ze te pytania moga brzmic smiesznie ale jestem kompletnym laikiem w tych klimatach :))

:arrow: wiec tak:

numer portu (w twoim przypadku 6881) wpisujesz w obydwoch polach ('Public Port' i 'Private Port'). w polu 'Host IP Address' wpisujesz swoj sieciowy adres ip (np. 192.168.0.x).

pytania nie brzmia smieszne. rzecza ludzka jest pytac :)

A ja tak z innej beczki :)... jak wam sie ten ruterek sprawuje, bo zastanawiam sie nad jakims do neo... A nie chce przeplacac-wiec ten wydaje sie byc optymalnym rozwiazaniem.

Dzieki za opinie

A ja tak z innej beczki :)... jak wam sie ten ruterek sprawuje, bo zastanawiam sie nad jakims do neo... A nie chce przeplacac-wiec ten wydaje sie byc optymalnym rozwiazaniem.

Dzieki za opinie

:arrow: chcesz sie dowiedziec czegos o routerach, przeczytaj temat - http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=45167

osobiscie uzytkuje Planex'a BRM-04, a nie Asmax'a.

:arrow: wiec tak:

numer portu (w twoim przypadku 6881) wpisujesz w obydwoch polach ('Public Port' i 'Private Port'). w polu 'Host IP Address' wpisujesz swoj sieciowy adres ip (np. 192.168.0.x).

pytania nie brzmia smieszne. rzecza ludzka jest pytac :)

Znów grzebie w starych tematach ale zapytam:

Powiedzmy że przekierowuje port dla Kazaa.

Co w takim przypadku wpisać w ustawieniach proxy kazaa:

1) port który odblokowałem

2) IP - no właśnie jaki adres IP - routera?

Sorki, ale stare tematy i nie wiedziałem czy ktoś zajrzy dlatego ruszyłem oba. Grunt ze jest już ok. Dzięki.

Ja mam akutalnie dl-604 i wsumie jestem tak srednio zadowolony.. na poczatku calkiem spoko dzial.. ALe ostatnio jak zaczolem przekierowywac jakies tam porty router zaczol sie dzwnie zachowywac.. tzn po kliknieciu apply.. prosil mnie o haslo do admina.. niestety po wpisaniu prawidlowego hasla nie poszedl dalej.. i tak kilkanasie razy... wkoncu delikatnie zdenerwowany :) zrobilem upgrejda firmware'a :) i to pomoglo tylko ze.. niektorych wpisow ktore dodalem nie widze :) i nie moge edytowac :) a sa.. bo nie moge jeszcze raz ich dodac :) bo wyskakuje mi komunikat ze juz istnieja takie przekierowania :P

Jezeli chodzi o dc++ to proste :) jak nie chcesz byc passive przekieruj porty ;) odpowienidnie :) nie powiem Ci jakie bo sam nie weim :)