Skocz do zawartości
YoSHi

Neostrada 655,2kb/s - co to [ciach] ma byc?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj moja dziewczyna zmienila SDI na neostrade a koles jej mowi ze za to ze przeszla z SDI na neo ma szybkosc neo 655,2kb/s - jak bedzie to szybciej chodzilo niz u mnie to jak to w telefonie do tpsy "wpadne i zrobie gnoj albo panu przyp....le w ryja przy wszystkich pracownikach" - dlaczego place tyle samo a mam miec mniejsza predkosc. Znowu ta tiiiii tepsa mnie tiiiiiiiiii

 

post edytowany - _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja dziewczyna zmienila SDI na neostrade a koles jej mowi ze za to ze przeszla z SDI na neo ma szybkosc neo 655,2kb/s - jak bedzie to szybciej chodzilo niz u mnie to jak to w telefonie do tpsy "wpadne i zrobie gnoj albo panu przyp....le w ryja przy wszystkich pracownikach" - dlaczego place tyle samo a mam miec mniejsza predkosc. Znowu ta tiiiii tepsa mnie tiiiiiiiiii

:arrow: co to za belkot?!?

 

proponuje wystosowac ostrzezenie odnosnie uzywania niecenzuralnych slow w tytule i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u nas na lanie neo bylo zakladane ponad rok temu i co???? placimy dalej 200zl na miecha a nie jak teraz 149 na miech i transfer dalej taki sam.....

gosc na ktorego neo zalozone to pracownik tpsa??? fajnie tam swoich traktuja nie??? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie rzucam bo przeciez ja mam 512 a nie 640 - chociaz sprawdze bo ja mam lucenta a ona sagema na USB - moze to robi jakas roznice - ja tam od poczatku jade w trybie router wiec nie wiem z jakim speedem sie to laczy - prosze o podpowiedz - wiem ze na poczatku mialem 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 655,2 :D

Używałem sagema, potem koleżance sprawdzałem thomsona <- modemy telekomuny

Teraz mam modem/router/switch request i cały czas 655,2 więc modem nie ma znaczenia. Z resztą ktoś coś kiedyś tutaj pisał że ma być niedługo 800 czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u nas na lanie neo bylo zakladane ponad rok temu i co???? placimy dalej 200zl na miecha a nie jak teraz 149 na miech i transfer dalej taki sam.....

gosc na ktorego neo zalozone to pracownik tpsa??? fajnie tam swoich traktuja nie??? :lol:

To cie w trabe robi ten pracownik z telekomuny . Tez mialem taka sytuacje ze zainstalowalem neo i placilem 200 zl na miesiac a po dwoch zmienili na 149. Ale poszedlem do nich i sie okazalo ze moge zlozyc aneks do umowy i od nastepnego miesiac juz placilem 149

 

A co do tematu, roznie jest z tym transferem i jak powiedzial wojs "wszystko zalezy od centrali"

 

Mam dwa lacza jedne w Wawie - bemowo

Drugie w Rawie - miejscowosc okolo 20000 tys ludzi i treaz zaklad: gdzie chodzi szybciej :-). Dodam ze obydwa byly zainstalowane mniej wiecej w tym samym czasie i tej samej promocji.

Jak wykrece w wawie kol 64kb/s i to w nocy jest dobrze

A w rawie obojetnie o ktrej porze 70kb/s :-) zyc nie umierac ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie rzucam bo przeciez ja mam 512 a nie 640 - chociaz sprawdze bo ja mam lucenta a ona sagema na USB - moze to robi jakas roznice - ja tam od poczatku jade w trybie router wiec nie wiem z jakim speedem sie to laczy - prosze o podpowiedz - wiem ze na poczatku mialem 512

To jest tak odbieranie 512kb/s a wysyłanie 128kb/s. POkazuje Ci po prostu sume 512+128+640 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie rzucam bo przeciez ja mam 512 a nie 640 - chociaz sprawdze bo ja mam lucenta a ona sagema na USB - moze to robi jakas roznice - ja tam od poczatku jade w trybie router wiec nie wiem z jakim speedem sie to laczy - prosze o podpowiedz - wiem ze na poczatku mialem 512

To jest tak odbieranie 512kb/s a wysyłanie 128kb/s. POkazuje Ci po prostu sume 512+128+640 :D

ales teraz walnal...jak lysy grzywka o parapet...przy 512 max download jest ok 53kB/s, a przy 640 ok 65kB/s...i nie jest to zadna suma...bo patrzac tak jak ty to ja mam w sumie 800kb/s...no bo mam 640(down)+160(up)=800

 

a co do tematu: zalezy gdzie mieszkasz...i spoko..tobie tez podwyzsza...ja na poczatku(wrzesien 2003) mialem 520...za jakies 3 mce podwyzszyli mi na 720(a upload mialem 192!!)!!!..i w koncu ustabilizowali na 655,2...a za jakis czas ponoc wszyscy maj miec 720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja załozyłem sobie w grudniu i od pierwszego odpalenia mam cały czas 704Kb/s. Oby tak dalej..nie narzekam narazie, no,może na cenę bo to jest przesada ale co robić, nie miałem innej mozliwości. Jade na Thompsonie od tepsy i słyszałem,że te nowe modemy łączą sie szybciej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest taka sprawa:

na modemie thomson - 640kb/s

na modemie sagem - 735kb/s

ale co z tego, skoro jak coś ściągam to i tak leci tylko 64KB/s?

Rozumie to ktoś? Jakieś ograniczenia po drodzę czy jak...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za bluzgi - wlasnie przyszedlem do domu i sprawdzilem na routerze adsl/status - wyszlo dn 640kbps up 160kbps - czyli jest lepiej - prosze wytlumaczyc mi jeszcze czy te wartosci dziele przez 9 czy przez 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za bluzgi - wlasnie przyszedlem do domu i sprawdzilem na routerze adsl/status - wyszlo dn 640kbps up 160kbps - czyli jest lepiej - prosze wytlumaczyc mi jeszcze czy te wartosci dziele przez 9 czy przez 8.

Przede wszystkim to troszkę kultury a po drugie jak poczytasz inne tematy o Neo to będziesz wiedział przez ile masz dzielić. Polacy potrafia tylko narzekać - bo ktoś przypadkiem mógłby mieć lepiej - załamka :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest taka sprawa:

na modemie thomson - 640kb/s

na modemie sagem - 735kb/s

ale co z tego, skoro jak coś ściągam to i tak leci tylko 64KB/s?

Rozumie to ktoś? Jakieś ograniczenia po drodzę czy jak...?

To tylko prędkość na warstwie fizycznej. Jest taka bowiem trzeba doliczyć narzut atm'u stąd masz tak. A większość dslamów ustawione ma CBR/640kbps w dół. Dalej ruch masz przycięty na erx'ach... (po prostemu - na IP)

 

Rozumiesz już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...