Skocz do zawartości
spinex

Użytkownik XLR8R to uszust? - POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

sugestia: jesli sie nie wytlumaczy ze sprzedazy karty dwum osobom proponuje, zeby spotkala go banicja. Nie znosze oszustwa. Zostalem naciagniety na 150zl :[ i w ogole mi z tym nie bylo fajnie. Dlatego dla takich ludzi najwieksza kara. Spinex dobrze, ze napisales na forum. Chlopak sie przestraszyl i probowal odkrecac. :[ pozostaje niesmak! Z reszta... ja kupuje tylko od sprawdzonych userow forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tydzień temu (to jest wtorek) kupilem od usera: Krzysiu_3m, karte graficzna GeForce FX 5600 128 DDR. Umuwislimy sie na 300 zł (twerdzil ze szybko mu sa potrzebne pieniążki). Naipierw mialem wplacic na kotnoŁukasza Szafrańskiego 100 zł, a jak karta dojdzie do mnie nastepne 200zł. (pokazalem mu swoje konto na allegro, ze jakby co moze zwrocic sie do allegro). Od srody z panem krzysiem nie ma zandego kontkaktu. Wysylalem meile, smsy i nic. PROSZE O POMOC!!! Co dziwne Pan xlr i krzysiu 3m kazalic wplacic pieniazki na konto jednej osoby(Łukasza szafranskiego- Podobno kuzyna). HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no z tego goscia to wałek jak nic. Kawał <span style="color:red;">[ciach!]</span>a z niego i za duzo tych przypadków zeby sie z tego tlumaczył. Pare razy z bańki cwela bym potraktował innego wyjscia nie ma. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DnA zaden kurcze krzysiu :[ to sa dwie te same osoby. Proponuje, zeby administracja po IP sprawdzila i uwzglednila, czy to aby nie jakies polaczenie modemowe. Smierdziel jeden :[ oszust :[

 

fido dostales kase?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie... dzwonilem do niego wczoraj i powiedzial, ze "sprawa sie skomplikowala" (szczegolow tradycyjnie brak...) i wysle kase dopiero jutro, czyli dzisiaj... caly czas czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kase do piatku, potem przechodzimy do drugiej fazy zalatwiania sprawy.

 

PS. z czym na policje? czyzby zapis rozmowy na gg byl wystarczajacym dowodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakiś zlot w ich mieścinie zrobimy ?? :)

A co to caly Gdansk jest winny? ;)

 

jest na tym forum tak przypadkowo jakis user z gdanska??

Nawet cale hordy: http://forum.purepc.pl/memberlist.php?mode...=ASC&start=6550 :)

fido mugbys podac numer telefonu xlr ?? zobaczymy zy numery sie zgadzaja.

Domowego nie mam, a komorke mam dobra, bo rozmawialem juz z nim, jak chcesz to PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh :/ trzeba bylo napisac, ze pojdziesz na policje. Wtedy ten glab by sie zaczal bac, a tak tylko w_p_ierdol moze go ustawic.

 

Gnoj jeden :/ oszust. Sam zostalem naciagniety na allegro na gruba kase, wiec wiem co to znaczy. Golymi rekami bym zabil... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policję trzeba zawiadomić w takiej sytuacji. To nic, że nie ma nic na piśmie. Log GG to marny dowód (ale to od sądu zależy, czy uzna).

Jeżeli jednak pieniądze były przelane przez bank czy przekazem pocztowym to już jest niepodważalny dowód. Dobry opis przelewu też jest istotny. Jak nikt nie będzie informował policji, to się okaże, że ludzik pod różnymi nickami i IP będzie kantował jeszcze długo (zwłaszcza widząc swoją bezkarność).

A jak będą zgłoszenia, to może jakiś prokurator, czy policjant nawiedzi wskazany adres i się mogą wtedy ciekawe rzeczy okazać. Pojawi się notka tu czy na onecie (jak dzisiaj np. z gostkiem z allegro) i się okaże, że jest wielu oszukanych.

 

A jak sprawa znajdzie się na świeczniku, to nie chciałbym być w skórze winowajcy (vide sprawa ś.p. Kuliga - bandytów, łapówkarzy, Rywina itd. puszczają wolno, a biedną dróżniczkę zamykają, żeby nie mataczyła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...